Patch 2.3.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296
Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od maja » 07.08.2015, 08:34 hod.

tak jak je to hratelný po nerfu, zajímal by mě multi generator build

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Černý vlk » 07.08.2015, 08:46 hod.

Seton píše:...
Hrál jsi ho před nerfem? píšeš, že každým hitem 300 mil, to je naprosto směšný :D :D. Každej hit generátorem (sakra rychle s FD v kostce) byl za 800 mega bez full buffu a s buffem hitoval za 2,5-3 MILIARDY !!!! Takže 300mega hity jsou jako plácání morkým ručníkem :D :D. Total OP to bylo dřív, teď je to slabej odvar...
Dívej, hrál jsem hodinu a půl na PTR, měl jsem F+R ringy s int (od WDčka), budgetové rukavky i tak rekordní hity byly miliarda+, s obstojnou výbavou to bude prostě cool....aspoň se trochu upozadí ten NESMYSL s teleportujícím se dashing monkem. DS build může hrát jen nemocný člověk :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 07.08.2015, 08:50 hod.

Ale no joooo, já jen říkám, že před nerfem ty crity byly 10x větší :). S DS monkem souhlasím, to je humus na hru.....

@Maja: Jo, hratelný to bude, ale už né tak vysoko jak v prvním (druhým) PTR patchi.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od dawemorraless » 07.08.2015, 09:13 hod.

No nevim s tím ss ten monk taky furt někde poletuje.....to je na pytel já ci set na tr i na otočky a na ray of frost a arcane torrent atd........
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od maja » 07.08.2015, 09:16 hod.

díky za info, jen sem se obával, aby nedopadl monk jako kdysi, to bych už odpískal, s DS je to na palici, ale je to o zvyku a s macrem a drinkem se to celkem dá ;) :-)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od HELLERcz » 07.08.2015, 09:18 hod.

Monka bych se vůbec neobával, nebude to určitě jako tehda, když se mu přezdívalo follower :D
Obrázek

Arthorius215
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arthorius215#1755

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Arthorius215 » 07.08.2015, 15:35 hod.

Na PTRku jsem to chvíli testoval - Ruins of Sescheron jsou brilantní a luxusně vystihují atmosféru aktu 5 z D2 - nicméně klíčová věc na 2.3.0 je právě Kanai's Cube --- buildy se s tím nechají dělat úžasný, co si jen budeme povídat ... ale ještě úžasnější je to, že abyste mohli vůbec něco začít ničit v truhle, tak potřebujete splnit všechny bounties v celý hře a to na co nejvyšší torment (co torment to prakticky +1 surka za akt) - tzn. když to zvládnete projít na T10 tak máte nějakejch 10 možnejch itemů na testování. Na publicu to asi půjde rychleji, ale na SP jsem z toho moc nadšenej nebyl - T10 je ultimátní zlo, člověk tam chcípá jak na GR50 a jediná věc, která vám je útěchou, je fakt, že T10 už nebude pro každýho (narozdíl od T6, kam se mohlo podívat na publicu každý novopečený kuře). Ti co teď neměli problém za cca 5 minut proběhnout T6 rift až ke guardianovi, budou v pohodě. Tak tu T8 budou dávat bez problému. Nebo alespoň to bude trochu lepší výzva než one-hit-kill T6 (WW barbaři vědí, o čem mluvím). T10 je už ale jiná sranda a každej, kdo hrál na PTR, to určitě dosvědčí.

Zpátky ke Kanai's Cube. Testování týhle věcičky bylo fajn a třebaže možnosti nejsou neomezený, je jich dozajista mnoho. Například se mi líbila první věc, kterou jsem byl schopnej při testování vymyslet : kombinace Wyrdwardu, Ancient Parthian bla bla bla bracerů a Schaeffer's Hammer (prostě to blejskající se kladivo - názvy si nepamatuju a jsem línej hledat). Nicméně tahle trojice enchantů vám zajistí u WW Wastes barbara jednu úžasnou věc. Permastun pro všechno v okolí postavy a redukci damage až ke 100%. Sranda, co? Kladivo vám propůjčí lightning efekt co šlehá mnohem dál než otočky WW a dá vám tak prakticky možnost eliminaci nepřátel ještě než se k nim dotočíte. Wyrdward má 35% šanci na stun při lightning dmg, takže ta kombinace vám s Lightning Runou u WWčka propůjčí něco, co WW barb nikdy neměl. Crowd Control. Já sám jsem musel pro CC doposud používat Ground Stomp, abych byl schopnej efektivně jezdit GR45+ --- teď už není potřeba. A třešničkou nakonec jsou Ancient Parthian bla bla bla bracery. Tahle úžasná věc vám dá redukci dmg za každýho nepřítele pod stunem v nejbližším okolí, takže jakožto meleečko jste za vodou. Teď už jen mít velkou odolnost proti elementům a WW barbar je k nezastavení víc než kdy dřív. Teď už jen jestli je to dobrá věc ..... protože evidentně jinej build se u barbara v D3 hrát nebude.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 07.08.2015, 15:51 hod.

Arthorius215 píše:......T10 je ultimátní zlo, člověk tam chcípá jak na GR50 a jediná věc, která vám je útěchou, je fakt, že T10 už nebude pro každýho (narozdíl od T6, kam se mohlo podívat na publicu každý novopečený kuře). Ti co teď neměli problém za cca 5 minut proběhnout T6 rift až ke guardianovi, budou v pohodě. Tak tu T8 budou dávat bez problému. Nebo alespoň to bude trochu lepší výzva než one-hit-kill T6 (WW barbaři vědí, o čem mluvím). T10 je už ale jiná sranda a každej, kdo hrál na PTR, to určitě dosvědčí.
Tak to ti nedosvědčím :). T10 bude úplně stejný jako je teď T6 max po 2 týdnech hraní...... T10 nic neřeší, s kostkou a gemama (což už dneska mají i casual hráči na ranku 50) to bude T6 v bledě modrým :). PTR jsem samořejmě testoval....
Nic by neřešilo ani T15, akorát by to nebyly 2týdny do speedrunů ale třeba 4.....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Ksinbad » 07.08.2015, 16:10 hod.

Seton

Ne v tomhle se podle mě pleteš. Ty to bereš moc podle sebe, jenže ty patříš k nadprůměrným hráčům, kteří ví co je nejefektivnější a umíš hrát vysoké GR. Na PTR T10 jsem se v publicu přesvědčil, že zhruba 4 z 5 hráčů to nezvládá - ten poměr se časem bude zlepšovat, ale stejně to podle mě skončí tak, že více než polovina hráčů T10 hrát nebude z důvodu vysoké obtížnosti, a to i přes výhody poskytované cube. Já si myslím, že je to tak dobře, i když to znamená, že se budou slabí hráči na T10 vyhazovat.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od HELLERcz » 07.08.2015, 16:59 hod.

Na sezoně bude trvat o dost dýl, než se člověk dopracuje na pohodové hraní T10. Trochu dýl, než obvykle se tímto zabaví :)
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od witekcz » 07.08.2015, 18:37 hod.

Blizzard oznámil konec třetí sezóny! Stane se tak 23. srpna v 17:00. Novou sezónu budete moci rozjet už po pěti dnech odpočinku, 28. srpna v 17:00.

Kód: Vybrat vše

https://www.diablofans.cz/treti-sezona-konci.html
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od mdmT » 07.08.2015, 18:45 hod.

... na sezone to určitě bude trvat dýl, ale na nonseason to bude trvat asi 60 minut ... 1x speed bounty na t4-6, ve splitu cca 15 minut a pak 45 minut u kostky přetáčení set věcí ... materiál na to bude mít skoro každej, protože potřeba jsou jen FS a death breath ( 10 + 10 ) a vesele se točí ... a to vím o čem mluvím, po kopii charu z EU serveru jsem běhal t10 ve speed buildu jako teď běhám t6 cca za 2h a to jen proto, že ty bounty jsem jel solo ... a to mluvím o HC, tzn. na SC to tak bude 100% a naprosto v pohodě ... jen pro představu char s kterým teď chodím na live celkem v pohodě solo 45 chodí po 2h na PTR solo 55, vzhledem k tomu, že 45 je právě T10, tak hra -10 lvl pod maximem postavy už se dá imo opravdu považovat za speed hru ... samozřejmě vše platí za předpokladu, že se do live nic nezmění a mluvím o dnešním stavu ...

EDIT : a vzhledem k tomu, že live bude za 19 dnů, tak se toho moc nezmění ...

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Ksinbad » 07.08.2015, 19:59 hod.

Takže patch bude asi 26. srpna. Jinak já jsem s T10 spokojený, je to ještě na hranici slušněho a rychlého hraní v publicu, tedy pokud máte opravdu dobrou postavu, která zvládá aspoň GR50 solo. T11 (GR50) bych hrál tak s přáteli, ale určitě ne v publicu, myslím, že si to Blizzard uvědomil a správně to nastavil na tu T10 (GR45).

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od HELLERcz » 07.08.2015, 20:03 hod.

Ted jsem dosel k netu a konec sezony a zacatek nove me potesil :-) a me prani na konec mesice byly vyslyseny :-D parada

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 07.08.2015, 20:22 hod.

mdmT: Jak sem říkal no :). Je fakt, že sezona bude trošku pomalejší, ale to na věci nic nemění.

:shock: Oznamen konec S3 jo? No to je bomba!! :twisted: :twisted: Na patch se těším jak pes na novou fenu :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 08.08.2015, 20:45 hod.

Jak na to D3 teď z boku koukám (nehraju ho snad od začátku prázdnin), tak Mrazprdi udělaji ultrasety, čímž lidi nasměrují co tak nějak musí hrát. Hodí to do hry, za půlrok to zase překopou a znova. Přes party bonusy budou vlastně defacto ještě víc tlačit partu. Boha jeho to snad poprvý v životě koupím WoWko pro děcka ze školky. No nic, jdu se potit. :shock:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 09.08.2015, 10:14 hod.

Vyzkoušeny změny na PTR ohledně Carnevil WD. :) :) Mám prakticky jen 1 kus Ancinent, boty. Non-A zbraň, a šipkama crituju za 1,5 miliardy !
Pecka úplně nejvíc :). Ještě zkusím Furnaci místo Kukri do kostky, protože s BBV nyní neprofitujou Fetišáci zkrz AS (DMG stále ano).
A pozor!! z +%FA na gearu nyní profitujou i FS !
Zítra se ohlásím s dalšíma výsledkama, ale miliardový crity na každou šipku???...lepší už to být nemůže ;).
Pokusím se dnes otestovat i Helltoot po změnách ;)
A teď valím na koupák, protože to ******* vedro je nezvladatelný ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od HELLERcz » 09.08.2015, 10:33 hod.

Ty mas asi vidiny ne z toho vedra a vidis miliardy :-D miliarda crit bez anci veci to je nejaky bug ne :-D no za par tydnu live a s4 a ja furt nevim presne co rozjedu :-)
A ty vedra jsou dobre no venku je poradne vysokej GR :-D kdyz pomyslim ze to bude trvat dalsich x dnu... Blee

@tabletofon
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 09.08.2015, 13:22 hod.

Cože, po x staletích konečně mrazprdům došlo, že i FS je vlastně FA a povolili jim profitovat z +% FA? Jestli jo, tak si to teda za 14 dní na live za WD zahraju.
Ale jen tím posilní šipkoidní musta have GR build, kerej mě moc neba. A jestli to teda zase nezruší.
Jinak zůstanu u baletkovýho barbara.
Mezitím dohraju farmohru ClickerHeroes akorát.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 09.08.2015, 16:38 hod.

Heller : bez drog a vidin ;)
GE: jj :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“