season 7 jaky char?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Brum
Doom Knight
Příspěvky:411
Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Brum » 31.07.2016, 13:50 hod.

Ksinbad píše:aukční dům nabídl vzrušující obchodování s předměty.
:lol: :lol: Tak ten je dobrej, tenhle jsem ještě neznal :lol: :lol:

Jinak dokola jsem hral WD, Wiz a Barb, tak je asi na case zkusit něco jiného, třeba na Dex Takže asi monk, nebo DH.

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Venom » 31.07.2016, 16:03 hod.

Určite ako mnohí z vás witch doctora s Helltooth Harness, ostatné sety buď už mám alebo ma neoslovili, na tento sa docela teším ;)

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Ksinbad » 31.07.2016, 17:22 hod.

Brum

V AH se dali vydělat reálný peníze (také jsem toho využil), nevím co je na tom tak vtipného. Pořád bylo lepší, když většina hráčů nedostala ihned co chtěla nebo si za to musela zaplatit reálnými penězi, teď díky Kadale, shardům a také cube může mít každý během pár hodin na co si vzpomene a už není o co se snažit.

Myslím, že sezónu 7 bude hrát ještě méně lidí než sezónu 6 a kdoví, třeba sezóna 8 už vůbec nebude. 4. 11. se podle mě rozhodne o osudu D3. Dokud byl AH, bylo pro Blizzard prioritou hru vylepšovat, aby jí hrálo co nejvíce lidí, teď pokud neplánují další datadisc (já myslím, že ne), tak je to pro ně jen finanční zátěž (servry, údržba apod.) a menší počet hráčů v D3 je pro ně výhodnější. Vzhledem k novému patchi jsem si tak na 90% jistý, že D3 už moc měnit nebudou.

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od RipperOwen » 01.08.2016, 08:42 hod.

hmm
ja ako diehard fanusik serie diabla a nikdy by som to netvrdiil, ale presiel som na overwatch a sem tam si dam starcraft
a to som tvrdil este nedavno ze ked ja prestanem hrat D3 tak diablo skonci, bohuzial uz davno netaha tak ako by sa na D3 patrilo
idem dat D3 este poslednu sancu, zacnem sezonu a uvidim ako to pojde
D3 potrebuje nejaky impulz, budto exp2 alebo vobec nevidim nerealne aj novy diablo titul, ktory ak by oznamili na blizzcone 2016 tak pohodlne moze vyjst 2018 a dovtedy nam mozu dat este nejaky ten patch s runovymi slovami, stazit hru minimalne na uroven, kde sa nachadza D2 a bolo by vybavene inac cesta nevedie
D3 je od zaciatku do*****a hra to sa musi uznat, a co horsie D3 bola naozaj najzabavnejsia v casoch 1.3. alebo za cias ked sme farmili demonic essence koli amuletom a to som si vtedy povedal ze je to nic moc oproti ocakavaniam, holt casy sa menia, hra je lahka, vsetko mam nafarmene hned v prvy den ked sa pusti sezona
uvidime ako to nakoniec dopadne :?:

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Glimmer Man » 01.08.2016, 08:53 hod.

Nedávno jsem viděl na youtube video, kde někdo vyrobil seznam deseti největších idiotů ve hře World of Warcraft.

Na prvním místě byli jmenováni tací, kteří měli neustálou potřebu každému a všude sdělovat, že hra je mrtvá, že stojí za nic, že tam není nic nového a že už to rozhodně nehrajou a hrát nebudou.

Tak jsem se nad tím žebříčkem pousmál, protože on je vcelku platný i na Diablo III. :D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od HELLERcz » 01.08.2016, 09:12 hod.

Glimmere: toto je klasika no .. něco se trochu pohne v událostech a přijde nástup trollů a hejterů :D ale čekal jsem tu více týpků jako pns a spol :D
Obrázek

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Ksinbad » 01.08.2016, 10:12 hod.

Glimmer Man

Trochu jsem tvůj příspěvek nepochopil. Chtěl jsi tím říct, že jsou idioti, protože na hru nadávají, ale při tom jí dál hrají? I kdyby to byla pravda, tak ještě nemusí být idioti pokud hru hrají mnohem méně často než dříve, protože se jim nelíbí stereotyp nebo změny ve hře. Za WoW se platí měsíční poplatky, takže dokážu pochopit hráče, že si své názory nenechávají pro sebe.

Jinak se musím smát termínu "mrtvá hra", to by museli odpojit servery, aby se z WoW stala mrtvá hra.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Glimmer Man » 01.08.2016, 10:20 hod.

No, já budu hrát Mnišku. A zkusím vsadit na Uliana set a uhrát s ním to nejlepší, co dokážu. Docela se těším, protože ten styl by mě mohl hodně bavit.

Trochu bokem si budu skládat věci na support Mnišku a až to budu mít na nějaký slušný úrovni, abych se za sebe nemusel stydět (tj. skoro všechno hodně blízko maximálním možnostem), tak zkusím hrát i tohle, pokud o to ještě bude mít nějaká parta zájem.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Bambinot » 01.08.2016, 10:36 hod.

S7 bude moje první sezóna a zůstanu na 99% barbar 8-) ... uvidíme co udělá ten nový opasek s klokanem >:o ... no a trošku uvažuju o monkovi, ale to se ještě uvidí 8-)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od HELLERcz » 01.08.2016, 10:37 hod.

Mnišku bude hrát kámoš, co se opět chce vrátit na novou sezonu :) takže nechci hrát to samé, musím vybrat .. Monk nic, WD nic ... hmm návrat DH ? kdybych tak kua věděl metu 4P ! :D
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od hulkxxxl » 01.08.2016, 10:49 hod.

http://diablo.3utilities.com/?leaderboard=18

koukni sem

supp barb, monk a 2x wd jako dmg

myslel jsem že se bude vyplácet frenzy bárbí kvůli RG ale co jsem viděl srovnání tak je sestava s wd lepší
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Glimmer Man » 01.08.2016, 10:53 hod.

hulkxxxl píše:http://diablo.3utilities.com/?leaderboard=18

koukni sem

supp barb, monk a 2x wd jako dmg

myslel jsem že se bude vyplácet frenzy bárbí kvůli RG ale co jsem viděl srovnání tak je sestava s wd lepší
Myslím, že to nakonec bude jinak... to jen lidi zkoušeli, jak by to pořád mohlo jít "postaru".
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od HELLERcz » 01.08.2016, 11:03 hod.

No ještě počkám, stejně to vypadá tak, že začátek sezony nestihnu ... budu nastupovat až do rozjetého vlaku. Takže alespon zjistím, co se hraje :D
Začátek sezony v pátek podvečer mi nevychází, hrát budu až v neděli večer a to kdoví...
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od firdecek » 01.08.2016, 11:09 hod.

Velmi pravděpodobně bude meta jiná než 2 DPS WD a 2 supp, protože si lidi stěžují, že AI gargů je naprosto otřesná a útočí na něco jiného než mají :) Takže bych do 4P grupy viděl maximálně jednoho WD a k tomu jiný DPS char.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od hulkxxxl » 01.08.2016, 11:37 hod.

AI gargů je opravdu napalici místo toho aby kuchali elitku hrají si s nějakejma kostlivcema v rohu

takže klasika piraně a recast :(

ale pokud to v grupě někdo bude jen trošku stahovat (vím že to omezili) tak to snad bude fajn
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Glimmer Man » 01.08.2016, 11:49 hod.

hulkxxxl píše:AI gargů je opravdu napalici místo toho aby kuchali elitku hrají si s nějakejma kostlivcema v rohu

takže klasika piraně a recast :(

ale pokud to v grupě někdo bude jen trošku stahovat (vím že to omezili) tak to snad bude fajn
Tak ono stačí najít dobrý místo, poškádlit všechny mobky okolo a nechat je dojít.

Osobně si myslím, že to bude 4x dps, kdy každej bude mít ještě nějakou roli pro partu (toxic gem, škádlení mobek, drobný grůpování, lehký léčení atd.). Ale možná je to jen zbožný přání. :) :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od firdecek » 01.08.2016, 12:28 hod.

Bez supp barba, který dává CC imunitu je podle mě zhola nemožné, aby fungoval jakýkoliv WD v grupě - každá elitka ty gargy freezne, jailne, knockbackne atd. Parta bude muset také mít solidní damage resist a damage boost, aby upižlali RG. 4x DPS si myslím je nereálné bohužel, ale taky by se mi to líbilo. :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od hulkxxxl » 01.08.2016, 13:52 hod.

tak on třeba jde udělat frenzy barb co má tolik cooldownu že stíhá dávat všem IP + wc + shout, čiže je to dmg ale umí i výrazně pomoct celé partě
Obrázek Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od marian_r » 01.08.2016, 14:10 hod.

Ja budem hrať ďalej POE. 8-)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Glimmer Man » 01.08.2016, 14:14 hod.

marian_r píše:Ja budem hrať ďalej POE. 8-)
No a proč nám to říkáš?? Se chceš těšit z prvního místa v idiot žebříčku, viď?? :lol: :lol: :lol:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Odpovědět

Zpět na „Obecně“