Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:115
Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Spejbl » 02.01.2017, 18:44 hod.

Gryphonheart píše:Diky moc, k cemu jsou ty oranzovy muchomurky?
Teda viděl jsem ve hře ledacos, ale oranžový? Nejsou to blackmushrooms ? ( z ACT1).

Gryphonheart
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Gryphonheart » 03.01.2017, 20:12 hod.

Ano přesně tyhle. Je zajímavý, že i když jsem prolezl všechny místnosti, tak jsem je našel jen spolovinou postav.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Glimmer Man » 03.01.2017, 20:53 hod.

Gryphonheart píše:Ano přesně tyhle. Je zajímavý, že i když jsem prolezl všechny místnosti, tak jsem je našel jen spolovinou postav.
Až začneš hledat Gibbering gemstone, tak to bude ještě zajímavější... :twisted:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:115

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Spejbl » 04.01.2017, 17:56 hod.

Gryphonheart píše:Ano přesně tyhle. Je zajímavý, že i když jsem prolezl všechny místnosti, tak jsem je našel jen spolovinou postav.
Tak ty sloužej k otevření "ponylevelu". Tady máš detailní popis co vše potřebuješ a kde to najít. A ten šutr je fakt vypečenej.

https://www.diablofans.cz/whimsyshire/

Uživatelský avatar
CalypsoCZ
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Calypso#2635

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od CalypsoCZ » 05.01.2017, 19:10 hod.

čau všichni,

mám dotaz - po patchi (2.4.3) mi přestal fungovat "darkD3 mod" - předpokládám, že asi nebudu sám a jistě to bude nahráním nových "grafických" dat v patchi - přesto bych se rád ujistil jestli není chyba jen u mě :roll:

díky za případnou odpověď :wave:

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 05.01.2017, 21:09 hod.

Ahoj, s timhle zamiř za autorem modu.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Gryphonheart
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Gryphonheart » 09.01.2017, 17:00 hod.

Tak do pony lvlu jsem se dostal i po zabiti skritka s batohem a vstoupení do jeho portalu. Nic moc. Co bude se season postavou a jeho věcí z truhly? Dají se přenést na ostatní postavy?

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:115

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Spejbl » 09.01.2017, 18:02 hod.

Gryphonheart píše:Tak do pony lvlu jsem se dostal i po zabiti skritka s batohem a vstoupení do jeho portalu. Nic moc. Co bude se season postavou a jeho věcí z truhly? Dají se přenést na ostatní postavy?
Mapově a vzhledově to je to samé, ale názvem je to pokaždé něco jiné a mám dojem že dokonce pokaždé tam může padnout jiná unikátní věc. Sezónní postava se po konci sezóny stane nesezónní se vším všudy - pak lze věci přenést i na jiné postavy.

Gryphonheart
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Gryphonheart » 11.01.2017, 00:24 hod.

Dík, k čemu jsou cultists pages? Mám 4 ze 6.

Uživatelský avatar
Bassmann
Fallen Shaman
Příspěvky:53
BattleTag:Yerzy#2483

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Bassmann » 11.01.2017, 07:47 hod.

Je jich 7, nikoliv 6. A po nasbírání všech se splní jeden z nových achievementů z Anniversary eventu, za což je odměna portrét (rámeček). Vše je k vidění v Achievementech pod písmenem Y ve hře, tuším je to sekce General.

Gryphonheart
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Gryphonheart » 11.01.2017, 11:46 hod.

Spejbl píše:
Gryphonheart píše:Tak do pony lvlu jsem se dostal i po zabiti skritka s batohem a vstoupení do jeho portalu. Nic moc. Co bude se season postavou a jeho věcí z truhly? Dají se přenést na ostatní postavy?
Mapově a vzhledově to je to samé, ale názvem je to pokaždé něco jiné a mám dojem že dokonce pokaždé tam může padnout jiná unikátní věc. Sezónní postava se po konci sezóny stane nesezónní se vším všudy - pak lze věci přenést i na jiné postavy.
A jak je to s truhlou? Když mám u obyč postav truhlu plnou a u sezónní taky, znamená to, že se mně pak přidá v truhle místo, nebo ty sezónní věci zmizí protože je není kam uložit? A co kovář? Dal jsem mu recepty na zelený a oranžový předměty. Bude to umět i po přenosu nebo je lepší si recept schovat a naučit ho to až po přenosu?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 11.01.2017, 14:39 hod.

Gryphonheart píše:A jak je to s truhlou? Když mám u obyč postav truhlu plnou a u sezónní taky, znamená to, že se mně pak přidá v truhle místo, nebo ty sezónní věci zmizí protože je není kam uložit?
Po sezóně ti přijdou do pošty a máš 30 dnů na to udělat si v truhle pořádek a místo.
Gryphonheart píše:A co kovář? Dal jsem mu recepty na zelený a oranžový předměty. Bude to umět i po přenosu nebo je lepší si recept schovat a naučit ho to až po přenosu?
Bude to umět i po přenosu.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Gryphonheart
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Gryphonheart » 12.01.2017, 19:57 hod.

Je ve hře horadrická kostka? Dají se horší diamanty vylepšit na lepší? Co se dá vložit do socketu? Dají se vložené věci do socketu vyjmout aby se socket uvolnil, nebo už je tam navždy? Jsou ve hře runy?

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Glimmer Man » 13.01.2017, 06:58 hod.

Gryphonheart píše:Je ve hře horadrická kostka? Dají se horší diamanty vylepšit na lepší? Co se dá vložit do socketu? Dají se vložené věci do socketu vyjmout aby se socket uvolnil, nebo už je tam navždy? Jsou ve hře runy?
Horadrická kostka ve hře není. Ve hře je Kanaiova kostka.

Ano, horší diamanty se dají vylepšit na lepší a z lepších uděláš nejlepší.

Do socketu se dají vložit gemy, do socketu v prstenech a amuletu legendární gemy, jeden legendární gem se dá vložit do helmy a jeden z nich i do zbraně.

Ano, věci ze socketu se dají vyndat podle libosti a socket tak uvolnit. Vyndání zatím stojí nějaký zlaťáky, ale je to v symbolická částka. Do budoucna to bude zdarma.

Runy známé z Diabla II ve hře nejsou.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Gryphonheart
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Gryphonheart » 13.01.2017, 10:16 hod.

Díky, Kanaiova kostka funguje stejně jako horadrická? Ty drahokamy se zlepsuji v te kostce podobně jako v D2? Kde a jak se dají vyjmout věci ze socketu?

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od HELLERcz » 13.01.2017, 10:26 hod.

Na to máš ve městě artisana Jewelera, kterej se ti postará za goldy o vyjmutí gemů ze socketu i se u něj vylepšují gemy :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Glimmer Man » 13.01.2017, 11:06 hod.

Gryphonheart píše:Díky, Kanaiova kostka funguje stejně jako horadrická? Ty drahokamy se zlepsuji v te kostce podobně jako v D2? Kde a jak se dají vyjmout věci ze socketu?
Jo, kostka funguje v podstatě podobně, naházíš do ní potřebuný věci a ona ti to předělá na něco jinýho podle danýho receptu.

Drahokamy obhospodařuje Jeweler, taková postavička, která je ve městě. Pokud hraješ ještě kampaň, tak se s ním seznámíš někde ve druhém actu.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Gryphonheart
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Gryphonheart » 14.01.2017, 09:26 hod.

Jaký je nejlepší způsob jak zabít skřítka s batohem tak, aby zůstal otevřený portál? Mně se to povedlo jen jednou. Jak získat legendární drahokam?

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Relic » 14.01.2017, 11:02 hod.

je ich viac druhov a drahokam najdes v tom portaly

Gryphonheart
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Gryphonheart » 14.01.2017, 11:59 hod.

No a dá se do toho portálu vlízt dřív než skřítka zabiju nebo mně to nepustí? Mně jde o to, že když ho killnu, tak ten portál většinou zavře.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“