Pár otázek od zelenáče

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Ranger 666
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Pár otázek od zelenáče

Příspěvek od Ranger 666 » 19.04.2021, 19:40 hod.

Hraju na konzoli xbox 360. Prošel jsem jako křižák úspěšně 5 akty RoS, rozjel jsem Adventure mode na obtížnost Master, kterou jsem v Bounties 2. aktu přehodil na Torement I a těšil se na 3. akt, kdy mohu získat Kanai’s Cube. Nemám úpně nejlepší vybavení a občas dostávám nakládačku. Bohužel ve 3. aktu se mi nezobrazuje Waypoint vedoucí do Ruins of Sescheron. Zkoušel jsem to několikrát. Jsem na paragon levelu cca 25. Je nějaká podmínka pro otevření Waypointu vedoucí ho do Ruins of Sescheron?
Jak je možné uploadovat nové patche do konzole xbox 360? Mám už plnou truhlu různých legendárních craftovacích materiálů, ale doposud jsem nebyl schopen nic vytvořit.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Pár otázek od zelenáče

Příspěvek od Slw » 23.04.2021, 16:19 hod.

Ranger 666 píše:
19.04.2021, 19:40 hod.
Jak je možné uploadovat nové patche do konzole xbox 360? Mám už plnou truhlu různých legendárních craftovacích materiálů, ale doposud jsem nebyl schopen nic vytvořit.
no snad update skrz net, ne? konzoli nemám, ale imho by měla být připojená k netu??? pokud máš nějaký starý patch, tak tam kostku ani mít nemusíš. právě v kostce utopíš hafo materiálů...

ask mr gůůgle how to get kanais cube- results:
přímo na BN
https://eu.diablo3.com/en-gb/game/guide ... anais-cube
první (sice starší) video na youtube
https://www.youtube.com/watch?v=5G5AXt9L9JU
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Ranger 666
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pár otázek od zelenáče

Příspěvek od Ranger 666 » 24.04.2021, 09:45 hod.

Dík za help!
Na netu jsem připojen. Poslední dostupný patch pro xb 360 byl prý 2.0.6. Předpokládám, že to mám automaticky aktualizované. V tomto patchi už neměly být legendární craftovací materiály a mně stále padají. To znamená, že možná nemám stažený tento patch. Měl bych otázku na konzolisty, jak zjistím, jaký mám stažený patch? Stačí být připojen k internetu, nebo je třeba být zaregistrován i na battle.net?
Pokud se týká kostky, návod znám. Ve 3.aktu by měla být bounty v Ruins of Sescheron, což je právě kostka. 3. akt jsem prošel několikrát, ale ani jednou jsem tuto bounty neměl. Předtím bych si měl promluvit s mágem Kulle, ale ten se mi také nezjevuje. Možná jsem jen netrpělivý???

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Pár otázek od zelenáče

Příspěvek od witekcz » 24.04.2021, 12:03 hod.

Kostka je v třetím aktu bez ohledu na to, zda je tam bounty. Musíš jít do Ruins of Sescheron, tam najít průchod do Elder Sanctum. Tam pak najdeš místnost, ve které je kostka.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Ranger 666
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pár otázek od zelenáče

Příspěvek od Ranger 666 » 25.04.2021, 11:39 hod.

Problém je, že ve 3. aktu není waypoint do Ruins of Sescheron. Nebyl přidán až v nějakém patchi? Já mohu mít max 2.0.6.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Pár otázek od zelenáče

Příspěvek od Slw » 26.04.2021, 10:44 hod.

jak už sem psal výše - ve Tvém patchi asi není-
ask mr gůůgle diablo 3 patch kanais cube - result
https://us.diablo3.com/en-us/blog/19817 ... -7-28-2015
tzn že je až v patchi 2.3.0. stačí se jen správně zeptat strýčka vševědoucího gůůgla...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Ranger 666
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pár otázek od zelenáče

Příspěvek od Ranger 666 » 27.04.2021, 16:41 hod.

Díkas! O extrahování legendární síly si mohu nechat zdát. Stejně tak asi i o setu Aegis of Valor. No uvidíme, na co narazím...

Ranger 666
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pár otázek od zelenáče

Příspěvek od Ranger 666 » 04.06.2021, 16:42 hod.

Úspěšně se probíjím dál světem Sanctuary. Většinou farmím AKT I a AKT II. Z aktu I mne zajímá Leoric's Crown a RORG, z aktu II sháním legendární craftovací materiál na set Cain's Destiny a Captain Crimson's Trimmings (hraju na konzoli xBox 360, tedy patch 2.0.5.). Respektive set Cain's Destiny už mám. U Kadaly jsem utratil několik tisíc shardů a otevřel několik desítek cashek. V průběhu hry se objevilo opět pár otázek, o jejichž zodpovězení chci požádat zkušenější:
1. Legendary Items Drop Rate: Vlastnost Magic Find měla být v RoS potlačena. Nechápu proto toto. Farmím na T1 v setu Cain's Destiny a s prsteny Legacy of Nightmares, které dohromady dávají 65% Magic Find. Na T1 bych měl mít 65/10 + 15 = 21,5% Legendary Drop bonus. Nebo na T2 farmím v neúplném Armor of Akkhan a legendárkách a měl bych mít 32% bonus. Vypozoroval jsem, že na T1 padají legendárky cca 3x častěji než na T2, ačkoliv by to mělo být obráceně. Je pro to nějaké vysvětlení?
2. Zatím mně z cashky nevypadla žádná legendárka. Je to při počtu cca 50 normální?
3. Kde by mohla nejspíše padnout Leoric's Crown?

Ranger 666
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pár otázek od zelenáče

Příspěvek od Ranger 666 » 17.06.2021, 08:17 hod.

Koukám, že jsem asi jediný aktivní na tomto fóru. Tak si alespoň pokecám sám se sebou, proto vlastně byla řeč vynalezena, že?
1. Farmím teď na T2 Akt I v setu Cain's Destiny a neúplném Akkhan setu a docela to začalo padat. Včera mi při farmení Nephalem Rift z Rift Guardiena, byl to Butcher, padly najednou 2 legendárky a 1 setovka. Je fakt, že se mi tam na závěr ještě připletli 3 modrý potvory a jedna žlutá, tak nevím, z koho to bylo, ale potěšilo to.
2. Z cashky už mi vypadly postupně všechny Akt I legendárky. Nechal jsem si RORG a bracery, ostatní jsem rozložil.
3. Leoric's Crown jsem už s Kadalou vytradoval, ale bohužel bez socketu a bez možnosti na zvýšení účinku gemu. Ani Mystic možnost vytvoření socketu nenabídl. Tak asi musím hledat / tradovat s Kadalou dál. Hledám stále nějaké kusy do Akkhan setu.
4. Padají klíče k Uber bossům jen v kampani nebo i v Adventure mode?
Za odpovědi / postřehy budu vděčný.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Pár otázek od zelenáče

Příspěvek od Slw » 21.06.2021, 08:09 hod.

pokud jedeš pořád ten starý patch, tak Ti asi nikdo neodpoví - kdo by si to pamatoval. a opravdu D3 hráčů je jak šafránu. já Ti doporučím opět co jsem už psal - ask mr gůůgle/yuuutůbe about D3 patch 2.0.6.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Ranger 666
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pár otázek od zelenáče

Příspěvek od Ranger 666 » 03.01.2022, 19:29 hod.

Dík. Jsem sice 2 století za opicemi, ale užívám si to. Mimochodem je to patch 2.0.5.

Ranger 666
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pár otázek od zelenáče

Příspěvek od Ranger 666 » 03.01.2022, 19:33 hod.

Jedu Shotgun Crusadera a měl bych jednu otázku. Je lepší klasický damage x Holly damage x Heavens Furry damage? Doposud se je snažím skládat vedle sebe.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“