Gaby banned

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995
Re: Gaby banned

Příspěvek od Naliim » 25.10.2015, 23:22 hod.

NargarotH píše:Ty jseš ale vtip, to co tu píšeš se umí detekovat už dávno a umí to detekovat každá online rpg hra, nemluvě o Wardenovi od blizzu.
Ano? Tak proč už to teda nebanují? Aha oni čekají až si lidi nafarmí všechno co jde ne? :D Nebudu se s tebou dohadovat, ale situace je taková, že to může dělat kdodoli bez postihu...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Gaby banned

Příspěvek od NargarotH » 26.10.2015, 01:43 hod.

Nebanují to, protože k tomu mají důvod. Situace taková jak píšeš není, ale klidně si zkus zabotit a uvidíme jestli může botit fakt kdokoliv, Heller ale asi ne Obrázek
R.I.P. 27.3.2014

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Gaby banned

Příspěvek od pns » 26.10.2015, 07:56 hod.

... :lol: :lol: tohle je vazne uzo, ale tak kazda pr akce se pocita :) kdo chce botit musi byt "only blizz friend" , je hezke, jakymi ruznymi zpusoby blizz se snazi lidi u d3 udrzet ... i proto jsem se ptal proc blizz nekoho vubec v d3 banuje :roll: treba bude zase lip, pridaji novou obtiznost, zvednout u nejake setovky % a tak... :wave: jako novy klobouk u malibu stacy ;)

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Gaby banned

Příspěvek od Ryliah » 26.10.2015, 08:28 hod.

Detektovatelne to je, za cias RMAH Blizzard banoval botov vo velkom. Neviem sice ako to je teraz, nejaka bany za botov ale urcite padli (Heller). Ten streamer to ma asi spocitane uz tiez.
Ako ja sa divim ze sa to prevalilo az teraz. Staci sledovat top streamerov, nie je predsa normalne ze niekto hraje 12+ hodin denne, ide spat a rano ma v truhle o 200 rift keys viac. Magia ? Nie, presne ako tento streamer to robia takmer vsetci top hraci/streamers (Gabynator je pek ny priklad). Akurat tento idiot zabudol vypnu atream na noc, lol. Tesim sa ked raz naozaj pride velka banwave; 50% streamerov prestane hrat :)
Pre mna za mna nech si boti kto chce, ake irituje ma ak to roboa prave hraci ktori Diablu robia reklamu, zarabaju.
(stteamers)
Najhorsie na tom je ta komunita debilov ktori podporuju tir streamy. Gaby dostane ban, tak co, poskladajme sa mu na nivy zaciatok. Aj na Dfans tu take nieco bolo, viz Heller a zbierka na novy ucet. Ak niekto porusuje pravidla nech znasa nasledky sam.
S4 Monk 1100+

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Gaby banned

Příspěvek od pns » 26.10.2015, 09:22 hod.

.. na 99% byl ban pro gaby, pouze pr akce, nic vic ;)

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Gaby banned

Příspěvek od Y0G1 » 26.10.2015, 11:27 hod.

pr akce ?

Ak bolo dokazane ze botil tak nech ma banan nie ?

To si aj ja kupim bota a budem botit dostanem ban ..kupim a botim zas ved to nema zmysel potom hrat.

Jediny dovod preco to nebanuju bud to neovlinuje high gr alebo im to je jedno

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: Gaby banned

Příspěvek od Naliim » 26.10.2015, 11:37 hod.

Y0G1 píše:pr akce ?

Ak bolo dokazane ze botil tak nech ma banan nie ?

To si aj ja kupim bota a budem botit dostanem ban ..kupim a botim zas ved to nema zmysel potom hrat.

Jediny dovod preco to nebanuju bud to neovlinuje high gr alebo im to je jedno
Tak vysoký gr s botem asi neuděláš podle mě. Bot bude chytrý, ale ty budeš lepší přece jen seš člověk. Jde spíš o to, že si farmí klíče a materiály+ legendárky a setovky.. a postoj Blizu k botum je řekl bych neutrální?

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Gaby banned

Příspěvek od Ryliah » 26.10.2015, 12:26 hod.

PR akcia ? Čo sa týka Gabynatora, tak aj terajšom novom accounte má 99% playtime. Vychádza to že hraje 23 hodín denne, hore niekto potoval topic na reddite tom. Ak ešte toto ide niekto obhajovať tak no comment, asi patríš do davu Gabyho oviec : )
Blizzard to podľa mna bude musieŤ nejak riešiť, už len kvoli tomu že topici o botoch na offic forach su teraz na dennom poriadku. Aj keď, D3 je viac menej singlovka s online systémom, nie je tam žiadne trade/pvp. Otázne je či vobec majú záujem riešiŤ nejakých botov.
Bohužial zatiaľ majú CRY posty komunity na offic fórach paradoxne opačný efekt. Niečo som vygoogloval, s pocopitelných dovodov to sem nemožem dávať, ale podľa štatistík z "určitých" stránok a o botení počet užívateľov botov vzrástol za posledné týťdne NIEKOĽKOnásobne. Viac menej týmto komunita D3 botenie spropagovala. Ak naozaj chce Blizz zakročiť mali by to urobiť a hodiť banwave čím skor aby odlákali nových potenciálnych boterov, kedže zatial sa nič nedeje, akurát ich pribúda. A potom už bude na bany neskoro.
S4 Monk 1100+

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: Gaby banned

Příspěvek od Naliim » 26.10.2015, 13:05 hod.

Ryliah

Ano máš pravdu v poslední době se o botech mluví hodně. Hodně lidí to začíná také zkoušet a v tom to možná bude. Kdyby Blizz začal banovat v mega počtech hráll by někdo ještě vůbec? Ano samozřejmě lidi, které to baví a nemusí botovat a mají hru rádi, ale kolik takových je většina menšina no sám nevím. Nehledě na to že si ty lidi hru koupili. Možná proto se k tomu Blizz staví no spíše nestaví nijak. O několika banech vím z mého okolí ale je pravda že jim ten bot jel skoro non stop a o itemech a materiálech ani nemluvím... Pokud někdo bude"chytrý" a nebude to dělat v takové míře, tak z toho bude jen těžit a neb kdo chce víc nemá nic? Můj názor :idea:

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Gaby banned

Příspěvek od pan HU » 26.10.2015, 13:43 hod.

Pro mě jako PC laika je neuvěřitelné už to, že něco takového jde jednoduše naprogramovat ...resp. že si někdo dá práci a čas věnovat se sestrojení nějakého programu KVŮLI HRANÍ HRY :shock: :shock: :shock:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Gaby banned

Příspěvek od Seton » 26.10.2015, 13:47 hod.

Je to hnus velebnosti...
Já mám rád svoje poctivě vydřený mozoly na prstech od klikání :). Bot v domě není pro mě :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Gaby banned

Příspěvek od marian_r » 26.10.2015, 14:21 hod.

pan HU píše:Pro mě jako PC laika je neuvěřitelné už to, že něco takového jde jednoduše naprogramovat ...resp. že si někdo dá práci a čas věnovat se sestrojení nějakého programu KVŮLI HRANÍ HRY :shock: :shock: :shock:
No, ber to ako hlavolam, úlohu, treba nájsť SW riešenie na nejaký problém. Je to zaujímavá výzva.

Pre mňa nie je zaujímavé používanie. Ale každý je iný.8-)

P.S. A samozrejme peniaze, boti sa predávajú.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Gaby banned

Příspěvek od Ryliah » 26.10.2015, 15:25 hod.

Jj, v prvom rade ide o biznis, nikto to neprogramuje iba pre dobrý pocit : ) Napríklad vo WoWku jeden čas bojoval Blizz proti tvorcom botov a celkom úspešne, skončilo to až na súdoch, . Ľudia čo tie programy vytvorili z toho mali príjem desaŤtisíce € mesačne.
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Gaby banned

Příspěvek od Seton » 26.10.2015, 15:39 hod.

Buďme rádi za osobní úspěchy bez botů (každý si sáhne do svědomí) :).
Když to teď čtu, kolik toho sviňstva je, tak jsem za své umístění v TOP 300 EU SOLO ještě víc rád než předtím, protože vím, že to byla moje práce od nuly :).

Lidi s botama ať si nechají svůj Rank1-10...nevěřím, že z toho mají radost, někde uvnitř vědí, že to bylo s pomocí programu (XP,Loot,Matroš) a prostě nemůžou být tak happy jako Já a ostaní co na to dřeli :).
Ať si botujou, někdo má radost ze hry a osobního posunu, někdo má Bota, co je víc? :)

A ten šul*n co zapoměl vypnout stream? :D Je to idiot no, a navíc bez skills když botuje :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Gaby banned

Příspěvek od pan HU » 26.10.2015, 16:24 hod.

Zavedeme takovej protiklad - maximální slušňáci alias Mirek Dušín >:D

NE, STŘECHO ... TU A-KUKRI S PERFEKTNÍM ROLLEM CO MI DROPLA A CO NEPOTŘEBUJI TI NEDÁM. NEMĚL BYS POTOM Z ÚSPĚCHU "DOBRÝ POCIT" :lol:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Gaby banned

Příspěvek od Seton » 26.10.2015, 16:35 hod.

Vole :D, víš jak sem to myslel! Tohle už je extrém... :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Gaby banned

Příspěvek od pan HU » 26.10.2015, 16:39 hod.

Však já vím .... jen jsem si představil toho Střechu .... :-D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Gaby banned

Příspěvek od PeterKiss » 26.10.2015, 19:11 hod.

a anokoniec je to cele dohodnute Blizz ma reklamu na hru ktora je stale hrana ale upada.

O streameroch sa viac rozprava a stupa sledovanost.
jedna strana proti a druha skriva pravdu ze to pouzivaju.
Novy ludia ktory sa nahodne dostanu na nejake info o upadajucej hre D3 si precitaju ze je mozne bootit ze ten streamer to a to.....

A po zaujme o spravy a info uplne noveho hraca alebo stareho ktory uz nehral ale teraz sa vracia pretoze Diablo komunita oziva blizz bere peniaze streamers maju sledovanost a banovany hraci dostanu novy ucet od samotneho blizzardu po ukonceni tejto frasky.

kazdy je spokojny.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Gaby banned

Příspěvek od Gold Eagle » 26.10.2015, 20:08 hod.

Tak jsem se tedy po pláčkách tady kouknul na ty boty a forum k nim.
Za 1. většinou banán dostane ten, který pouští bota 24/7 jak magor. Vedle toho ti co ho pouštěli občas ve stejné vlně stejný typ banán nedostali - většinou.
Za 2. někteří boti využívají k detekci co a jak dál i kurzor myši - ty se dost špatně detekují.
3. Detaily nastavení bota dneska obsahují takových volovin, např. kolik % heal potionů se má posbírat, jak při poison dmg apod. detaily a to si každý může nastavit sám. Každý bot se tak může chovat rozdílně i když je to stejný program.
4. Koukal jsem jak blázen, že se zapne script bota a jde sspát abot si sám spustí diablo, otevře si např. bounties a vysbírá vše a stále dokola. Ani už člověk to Diablo nemusí spouštět a lézt do hry.
5. Pro detekci různě nastavených botů, pokud nejsou spouštěni 24/7, ale porůznu to aby měl snad Blizzard nějakou neuronovou farmu, která by byla větší než výkon Diablo serverů ne?
6. Botteři mastí kapsy vývojářům botů + po občasné vlně dostane Blizzard další money za nový licence zabanovaných botterů. Tak se mi tak zdá, že z toho má vlastně Blizzard víc peněz než bez botů. :shock:
7. Nejvíc se skoukám asi cení HC bot či co.
.
.
.
8. Většina přesunů financí na Forexu, komoditách a akciových burzách je dnes z cca 60% řízena algoritmy - boty a tam se točí denně bilióny USD (nikoli miliardy) a točí se to kolem vás a většina o tom neví. Takoví nějací boti kvůli D3 jsou proti tomu jak exkrement Ferdy Brablence vůči výbuchu Hypernovy. :green:

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Gaby banned

Příspěvek od Ryliah » 26.10.2015, 21:20 hod.

Neviem ako je to v diable ale wowku napríklad Blizz stále banoval najviac pred novýcm patchom, datadiskom. Vatšina ludí, aj zabanovaných si potom aj tak kúpila nové licencie, tak boli v pluse vývojari botov a zarobil na tom aj Blizz.
V D3 sa banovalo vo veľkom za čias RMAH. Teraz Blizz ako keby nemal motiváciu bojovať proti boterom..Je pravda, že vtedy bolo botov extrámne veľa, kedže pomocou botovania a RMAH na tom vedeli niektoí jedinci pekne zarobiť..
S4 Monk 1100+

Odpovědět

Zpět na „Obecně“