ZE Vajet - world first PL 2000

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306
Re: ZE Vajet - world first PL 2000

Příspěvek od Arnold » 16.09.2015, 07:59 hod.

Hele a za co ty penize ten Gabynator utrati, kdyz sedi celej rok nonstop u komplu? Asi si je setri az ukonci karieru :)

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 40.0.3

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: ZE Vajet - world first PL 2000

Příspěvek od iki » 16.09.2015, 08:35 hod.

Je pak trochu rozdil hrat 18 hodin denne a muset hrat 18 hodin denne.
Jako ano, chapu to. Ale na jednu stranu se nedivim psychologum, kteri se "progamingu" venuji, az specializuji.
Vemze si to tak. Gaby chce byt nejlepsi v Diablu. V poradku, az na to, ze mira uspesnosti je zde dana pouze nejakym cislem paragonu a prvnim mistem v ladderu. Po resetu nanovo.
Kdyz zajem o Diablo opadne, nebo vyjde nejaka lepsi hra (respektive jina), vtrhne do ni a opet cele znovu. Chci byt nejlepsi na svete. A pak zase a zase a zase (nenapadne ukazuji ke sportovcum, napriklad - budu nejlepsi v hodu ostepem, budu nejrychlejsi na kole, budu nejproduktivnejsim hokejistou a pak jsem schopen porazit vsechny babicky v zavodnim pleteni svetru s jelenem).
A nemusi to byt dlouhe casove useky. Pokud bude mit stesti na dobrou partu, tak i uplne novy hrac je schopen porazit v sezone siroko daleko vsechny ostatni.
Coz me privadi na myslenku... Kde je Emhyr??? :) Jak to tu uz nekde nekdy zaznelo... prijde, vydrhne tu hru az na kost a pak zase odejde delat neco jineho.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: ZE Vajet - world first PL 2000

Příspěvek od Ryliah » 16.09.2015, 19:45 hod.

Ja akurát nechápem čo niekomu može prinášať "byť najlepší v Diablu". Priznajme si, že D3 nie je prakticky vobec, alebo len minimálne o nejakom skille. Ako už tu bolo spomínané, najlepsí može byť len ten, čo má stálu partu a čas hrať 18 hodín denne. .
Taktiež mám Diablo rád, mám svoje ciele, poteší ma keď zlepším výsledok v GR, ale vobec nemám pocit, aj ked sledujem tie streamy top hráčov, že by boli v niečom lepší (mimo paragon levelu) a toho že pri tom strávia 5x viac času, ako ja.
Na dokazovanie skillu a kvality hráca, existujú ale iné, viac kompetetívne hry ako je Diablo.. len tolko k tomu. Snívať o tom že by som chcel sedieť pri tom nonstop (aj za cenu že by mi to prinášalo peniaze) mi nepríde normálne.
S4 Monk 1100+

Odpovědět

Zpět na „Obecně“