Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: Jak vy hodnotíte nový patch ?

Líbí
106
74%
Nelíbí
10
7%
Ujde
27
19%
 
Celkem hlasů: 143

Dakuwaqua
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od Dakuwaqua » 17.10.2012, 21:40 hod.

Patch je podľa mňa určite krok dobrým smerom. Ale mám pocit, že D3 bude komplet hra až po datadisku, kde dúfam pridajú možnosť upravovať, vylepšovať gear, sloty, gemy a podobne. Teraz je to len o tom farmiť do zblbnutia. Buď to padne, alebo nafarmím goldy a kúpim. Mám skúsenosť s PoE kde sa dá z obyčajného bieleho predmetu spraviť modrý, alebo žltý a je to proste úplne iný pocit z hry, keď to nechce ani za boha padnúť, tak je tu možnosť si aspoň terajší gear upravovať a vylepšovať, je tam aspoň nejaký progres. V každom prípade za mňa 1.0.5 je ok.

Uživatelský avatar
Anarki
Fallen Shaman
Příspěvky:59
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od Anarki » 17.10.2012, 22:04 hod.

totálně to zase domršili. je to na ragequit z diabla , udelali z toho hru pro jednoho hrace, totalni blbost! Tento patch tu hru nadobro pohrbi.
Klan: Masters of Darkness CZaSK
Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Anarkicz-2923/

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od coyd » 17.10.2012, 22:22 hod.

@Fatboy_Slim Taky nejsem z toho drop ratu nijak nadseny.. viz uz muj uvodni post. Takhle to za chvilku ztrati to kouzlo a radost kdy po kolikrat X marnych runech neco padlo. Asi Blizz podlehl tem haldam QQ postu ohledne dropu. Ale nemyslim si ze je to pro hru dobre. Ale opakoval bych se.. Engame gear by proste nemel padat vsude a vsem a co chvili
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od thomas_ » 17.10.2012, 22:27 hod.

Pánové se vší úctou si nevidíte do úst.. mě nepadla legendárka 70 hodin herní doby... a to nemluvím o tom že ty předchozí byly absolutně k ničemu.. Diablo vždy byla sólo hra s možností multi... ne multi s možností single.. je dobře že věci padají o tom to je.. je to hra kde zabijete konečnýho hajzlíka jménem Diablo a čekáte co se stane dál... jestli chcete kolektovací hry tak sbírejte třeba kartičky typu pokémon nebo magic..

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od Javurek » 17.10.2012, 22:33 hod.

Asi jsem podlehl mylnému dojmu že mě novej patch bude nějak víc bavit, ale zatím se to moc nestalo :(, problémy hry vidím pořád stejně.

Uživatelský avatar
Lavafrost
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od Lavafrost » 17.10.2012, 22:37 hod.

Nový patch je super. Každým patchom bude d3 lepšie a lepšie. Ako tak čítam tak všetkým padla legendárka okrem mňa :)

Fatboy_Slim
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FatboySlim#2129

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od Fatboy_Slim » 17.10.2012, 23:13 hod.

Já mám problém pouze s dropem, mám další legendu. To bude stačit hrát celý víkend a pak budeš mít IK set... nevím no... Hlavně AH bude přeplněna jako prase...

Uživatelský avatar
lox
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od lox » 17.10.2012, 23:17 hod.

ne kazdymu to pada jak na bezicim pasu...me dneska padla legendarka az po 8 hodinach hrani na MP4. Dneska vam to napada, zejtra vam nemusi padnout nic. Hodne lidem dneska nic nepadlo a to farmili jak o zivot s mf 400+.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od tomisco » 17.10.2012, 23:18 hod.

Celkem dost lidem to jeste nepadlo. Zatim jsem nevidel zadnou dropnutou poradnou legendarku s cenou nad 80-100 milionu, jen same prumery a podprumery, takze mi ta horekovani nad tim, ze to Blizzard dost prehnal a tvrzeni, ze za chvili budou skoro vsichni obleceni do setovych armoru, prijdou prehnana. Mne lege v nekterych dnech dropovaly dvakrat tolik nez vcera. Beztak to nejspis dopadne jako po nahozeni minuleho patche, kdy prvni den hodne lidem padaly silne dvourucky s vysokymi staty, a pak se to uklidnilo.

Fatboy_Slim
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FatboySlim#2129

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od Fatboy_Slim » 17.10.2012, 23:28 hod.

uvidíme po pár dnech jak to bude vypadat...

Fatboy_Slim
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FatboySlim#2129

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od Fatboy_Slim » 17.10.2012, 23:52 hod.

opět legenda...

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od coyd » 18.10.2012, 00:24 hod.

Jestli nekomu nepadla s novym patchem za 8hod s mf400 ani jedna legenda tak je to bud ten nejvetsi smolar na svete nebo farmi rychlosti hlemyzde po mrtvici.. Na US servru udelal typek test - 24hod farmil MP1 a nadropoval 30! slovy tricet legendarek coz je myslim uplne normalni pokud ma nejaky efektivni build a slusne mf
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od spiderer » 18.10.2012, 02:42 hod.

Me se to celkem libi, aspon je to expeni paragonu zase podporeno hledanim klicu, planku atp. Moznosti MPx se mi taky libi. Zkousel jsem MP10 sam i v parte a sam jsem zabil tri elity bez smrti jen to trvalo neumerne dlouho, cca 5min do toho rezat a muset sem tam utikat je drsny, pak jsme hrali v parte ve trech a rekli jsme si, ze dojdem pro jeden jistej klic v A1, tak jsme si tech 5 elit + Keywardena dali, ale moc to neodsejpalo :D chvilema jsme si rikali, jestli to vubec stihnem, kdyz maji elity 160-180M HP tak to jde celkem pomalu :D Ale za me zatim dobry, uvidime jak se to cely vyvine, jestli to bude zabava na tyden a pak to zacne nudit a nebo jestli to vydrzi dele..

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od ReptileSVK » 18.10.2012, 07:17 hod.

v popisu patchu bolo, ze artisan bude vediet prerobit esencie na tie vyssieho radu v pomere 10:1. trebarz z hell na inferno. Nech hladam ako hladam v hre tu moznost nevidim. preco?

KeeN
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od KeeN » 18.10.2012, 07:23 hod.

u jewelera to jde v zalozce crafteni gemu - myslim ze hned nahore a u blacksmitha je to ve crafteni zbrani myslim ze nekde veprostred (nebo nahore) - nevim presne kde, ale hledej tam - jsem v praci takze nemuzu napsat presne :)

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od ReptileSVK » 18.10.2012, 07:30 hod.

aha no to tako zašili to ma nenapadlo. a ze to bude vediet šperkar uz toboz nie. Inak do teraz vsetko co spadlo na zem sa rozbilo na inferno material (mimo tie level required - X). Myslim ze tam maju chybu, pretoze co mi spadli gate s item level 58, ale mali level required 60, takze sa rozbili na inferno material. Proste cisty bug!!! preto mam za run aj 250 inferno esencii. cena brutalne klesla na AH.

Jorren
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od Jorren » 18.10.2012, 08:28 hod.

V patch notes boli tieto dve veci:

The location of Legendary items will now be marked by a column of light as well as a ping on the mini-map the first time they drop - stlp svetla je v poriadku ale ziadny ping na minimape som nevidel... popravde som si myslel, ze to bude urobene sposobom zobrazenia nejakeho bodu na minimape kym tu legendarku zo zeme nezdvihnem.

Treasure Goblins will now play a sound whenever they become aware of a player - ziadny zvuk u goblinov, ktory spozoruje hraca, teda zacne utekat, som nezaznamenal.

Testoval som hlavne MP4 prvy akt. Zlata pri 280% gold find pada teda dost vela. Kvoli testu som zbieral aj vacsinu modrych a za par hodin som takto ziskal cca 1 milion goldov.
Pri zvysenej sanci na drop itemu z bielych mobov ich pri MP4 pada vcelku dost aj ked velka vacsina su iba biele a modre itemy. Mohli by tam zapracovat nejaky mechanizmus ako ich vyuzit. Napr. keby som chcel zvysit armor na cheste tak by som si nazbieral povezdme 10 bielych chest armorov a u blacksmitha by som si za urcity poplatok takto mohol vylepsovat gear. Napriklad za 10 bielych by som si zvysil armor o 1 bod (alebo o nieco viac) Ak by som nasiel 10 modrych chest armorov kde by bol affix +strenght tak by som si takto mohol u blacksmitha zvysit STR na mojej chestke.

A nakoniec jeden fail?
Neviem ci to tak chceli chlapci z blizzardu urobit ale ak si zapnem v Options - Gameplay menu Monster power tak by som ocakaval, ze mi aj zapnuty ostane a nieze ked opustim hernu session tak si to musim zapnut znova !!! Ak je to iba bug a malo by to ostat zapnute tak sa pytam co sakra robili testeri v blizzarde ! To je do nebe volajici velebnosti...

Mam pocit ze coskoro mozme ocakavat hotfixy na opravu tohto patchu. Evidentne to je este stale zabugovane, akurat to uz chceli na tlak komunity pustit von.

Paulik83
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od Paulik83 » 18.10.2012, 08:36 hod.

Tak jsem včera šel komplet ACT I a ACT III magic find 340% + 5 NV /+ MP 3 a nepadlo mě vůbec nic do setu ani legend. Asi fakt smůla... Žlutásků jak na louce trávy ale nic kloudnýho. Všechno pro vendora. Snad dnes něco konečně bude. >:D >:D >:D >:D

Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od Lumpus » 18.10.2012, 08:38 hod.

Jak se nastavuje barva těch záložek v truhle?

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Patch 1.0.5 líbí/nelíbí anketa + dojmy

Příspěvek od Papagaj » 18.10.2012, 08:38 hod.

Patch je masaker a kto este aj teraz napise, ze TL2 je lepsi, tak je kkt :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“