athene baned ? :D

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)
Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Still-Alive » 27.06.2012, 05:37 hod.

Uter: +1. Cítím to nějak podobně, taky jsem se u toho videa zasmál, prostě to beru jako trollování, srandu.. Tady to spoustě lidem evidentně leží v žaludku :)

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Thulle » 27.06.2012, 06:38 hod.

sgtmajfoley píše:Ty si nebodaj ten blbeček čo mu dáva každý večer tych 5 milionov goldov, nie? :D :D :D :D A presne toto je jeho fanbase, ludia ako ty.

Inak čo to ovplyvnil??? Nejake napady a navrhy do hier??? :wave: Možno ukázal, že DH a celkovo AS je moc OP a preto to nerfli. Nic iné ma nenapadlo.
Nevím na koho to bylo, ale až vyděláš X desítek tisíc denně streamem, tak přijď. Pracuju v marketingu a tenhle chlap je zářný příklad toho, jak to může fungovat.

A blbečka si odpusť, nechodil jsem s tebou do školy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Ghann » 27.06.2012, 08:41 hod.

sgtmajfoley píše:
Ghann píše:Jasně mám ho za modlu nebo co to , a každý večer u jeho streamu masturbuji ... :D Dívej , ty ho neznáš a stejně řekneš že je blbec ... to samé můžu říct já o tobě nebo ty o mě i když se vůbec neznáme . Trošku divné mi to příjde.. ale je to váš názor . Život mě toto naučil že ve většině těchto případů hraje roli závist . A ano , závidím mu že z ho*na udělal něco a teď na tom profituje ... Já se narozdíl od vás Hateru za to absolutně nestydím :) A nenapadám někoho kdo toho dokázal víc než já , jen proto že on toho dokázal víc ;) Možná až dostanete rozum tak to pochopíte . A teď do mě :)
Aha to je tvoj brat? Poznáš ho rovnako ako ja a rovnako ako mnohý, alebo si jeho rodina a každý deň si s nim??? ;) A ako vieš, že dokázal viac než ja alebo hoci kto z diablofans? V tom čo robí ano ale v živote to tak byť nemusí. :)
Tak to je snad logické že myslím , že v tom co dělá ... O tom se tady snad celou dobu bavíme ...

Aveee
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Aveee » 27.06.2012, 10:06 hod.

zamknite to tu. Athene neni banned, hra normalne dalej, tak je to zbytocne tu nieco este riesit.

Uživatelský avatar
TheMates
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mates#2849

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od TheMates » 27.06.2012, 18:42 hod.

no len sa nepoj*bte vsetci....

polozim vam jednu otazku ako vysitu z motivuj.sk:
A co ste dokazali vy? (nic len zavidite a hatujete) :idea:
Sylvanas - Demon Hunter
Sofia - Monk

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od kojot » 27.06.2012, 18:53 hod.

Jsem si celkem jistej, že hodně lidí tady z fóra dokázalo víc, než hrát hru :roll: .
Obrázek

Uživatelský avatar
TheMates
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mates#2849

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od TheMates » 27.06.2012, 19:56 hod.

Obrázek
Sylvanas - Demon Hunter
Sofia - Monk

Uživatelský avatar
Fugassssssss
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:WUB WUB WUBSTEP

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Fugassssssss » 27.06.2012, 20:03 hod.

když někdo někoho hatuje, tak hned neznamená, že mu závidí lolz

Uživatelský avatar
TheMates
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mates#2849

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od TheMates » 27.06.2012, 20:49 hod.

Fugassssssss píše:když někdo někoho hatuje, tak hned neznamená, že mu závidí lolz
sry a treba nahradit alebo

tj: vetsina z vas zavidi alebo hatuje

btw on je internetova celebrita a vy s tym nic nespravite, takze zbytocne hatujete
zlate pravidlo hovori cim viac ludi ta miluje, tym viac ta nenavidi
Sylvanas - Demon Hunter
Sofia - Monk

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od sklb » 27.06.2012, 20:55 hod.

Je to trotel a ne celebrita. Takych celebrit je v telke 5 riti a tiez im nezavidim...
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od DeathHero » 27.06.2012, 21:00 hod.

Podobnych temat tu uz bylo stejne se nic nevyresi nema smysl se dohadovat o tom kdo komu co zavidi.Ze by lock 8-)
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Drakkari » 27.06.2012, 22:37 hod.

Já mu strašně závidím ten gear, a proto ho nenávidím, ale jen jako figurku na netu

kdybych ho potkal na real tak bych s nim rad pokecal, musi s nim bejt dobra pr*el, vypada jako zabavnej kolik :)

Spark
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Spark » 27.06.2012, 22:59 hod.


Roiko
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Roiko » 28.06.2012, 00:25 hod.

akoze srry,ale toto je Kulle story Bro :lol: :D :wave: :lol:

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od sgtmajfoley » 28.06.2012, 00:44 hod.

Thulle píše:
sgtmajfoley píše:Ty si nebodaj ten blbeček čo mu dáva každý večer tych 5 milionov goldov, nie? :D :D :D :D A presne toto je jeho fanbase, ludia ako ty.

Inak čo to ovplyvnil??? Nejake napady a navrhy do hier??? :wave: Možno ukázal, že DH a celkovo AS je moc OP a preto to nerfli. Nic iné ma nenapadlo.
Nevím na koho to bylo, ale až vyděláš X desítek tisíc denně streamem, tak přijď. Pracuju v marketingu a tenhle chlap je zářný příklad toho, jak to může fungovat.

A blbečka si odpusť, nechodil jsem s tebou do školy.
Tak vieš na taku školu čo som chodil berú iba inteligentných :) troooooooooooooolooololooo
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Roiko
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Roiko » 28.06.2012, 00:49 hod.

sgtmajfoley píše:
Thulle píše:
sgtmajfoley píše:Ty si nebodaj ten blbeček čo mu dáva každý večer tych 5 milionov goldov, nie? :D :D :D :D A presne toto je jeho fanbase, ludia ako ty.

Inak čo to ovplyvnil??? Nejake napady a navrhy do hier??? :wave: Možno ukázal, že DH a celkovo AS je moc OP a preto to nerfli. Nic iné ma nenapadlo.
Nevím na koho to bylo, ale až vyděláš X desítek tisíc denně streamem, tak přijď. Pracuju v marketingu a tenhle chlap je zářný příklad toho, jak to může fungovat.

A blbečka si odpusť, nechodil jsem s tebou do školy.
Tak vieš na taku školu čo som chodil berú iba inteligentných :) troooooooooooooolooololooo

http://www.youtube.com/watch?v=_o3qrnYr ... ure=relmfu -->Nemyslim si,ze hovori uplne od veci aj ked nesuhlasim so vsetkym.. :idea:

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Nekronaut » 28.06.2012, 06:52 hod.

Drakkari píše:Já mu strašně závidím ten gear, a proto ho nenávidím, ale jen jako figurku na netu

Tak to mě rozsekalo :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Thulle » 28.06.2012, 07:33 hod.

sgtmajfoley píše:
Thulle píše:
sgtmajfoley píše:Ty si nebodaj ten blbeček čo mu dáva každý večer tych 5 milionov goldov, nie? :D :D :D :D A presne toto je jeho fanbase, ludia ako ty.

Inak čo to ovplyvnil??? Nejake napady a navrhy do hier??? :wave: Možno ukázal, že DH a celkovo AS je moc OP a preto to nerfli. Nic iné ma nenapadlo.
Nevím na koho to bylo, ale až vyděláš X desítek tisíc denně streamem, tak přijď. Pracuju v marketingu a tenhle chlap je zářný příklad toho, jak to může fungovat.

A blbečka si odpusť, nechodil jsem s tebou do školy.
Tak vieš na taku školu čo som chodil berú iba inteligentných :) troooooooooooooolooololooo
No podle tvýho vyjadřování tě tipuju tak na 14. Internet hero.
Obrázek

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Majky_majk » 28.06.2012, 08:09 hod.

Athene je člověk, který naprosto bravůrně marketingově zvládl udělat živnost z hraní počítačové hry. Kolik znáte na světě lidí, které by takovýmto způsobem živilo hraní PC hry a zároveň jim to budovalo nějaké jméno - brand + třeba bokem ještě něco vybrali pro charitu.

Ty jeho samotné výstupy jsou (z mého pohledu) určené pro děti do nějakejch 14 - max 15ti let. Má i vážnější videa, na které se "zvládnu" podívat i já. Ale na jakou cílovku je určen je úplně jasné už z toho videa se "zavřenejma očima" a jeho polovině hlášek.

Takže asi takhle. Je to stejné, jako kdyby někdo nenáviděl ve 20ti letech teletubies, protože to je maximálně trapné a nedá se na to koukat. To jak moc velkej je "idiot" lze poznat podle jednoduchého ukazatele, kterým je úspěch. A ten on prostě má.

Jestli tu je nějakej idiot, který tohle chce zpochybňovat tak prosím. Ale než s tím začne, měl by si uvědomit souvislosti. Podívat se na svůj život a na život Athene. Tvrdě pracoval, aby se mu podařilo to, co se mu podařilo... a teď to má. Vydělává si peníze i "slávu" svým koníčkem, byť teda za cenu zaměření na mladší cílovku. Srovnejte to s tím, co ve svém životě děláte vy...

Já třeba nejsem rozhodně nějakej jeho fanoušek... ale před tím klukem prostě klobouk dolu. Mě se teda nepodařilo dobře se živit hraním počítačové + mít statisíce fanoušků. Jestli to z vás tady někdo dokázal a zároveň jste to zvládli se zaměřením na takovou cílovku, aby jste nemuseli dělat "kašpárky děckám", tak prosím... kritizujte :-). Ale skoro bych si tipnul, že většina těch haterů sedí (v lepším případě) v celkem dost nudné práci, ve které zkejsne do konce života u placení hypotéky na byt v paneláku. Nebo sedí ve škole a ta nudná práce je čeká až potom ;-).

Stejné story jako hating Ponyho za prezentaci jeho dropu krásné kuše.

Peace

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Ghann » 28.06.2012, 09:12 hod.

Pěkně řečeno ... !!

Zamčeno

Zpět na „Obecně“