Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890
Re: Zeď nářků

Příspěvek od witekcz » 14.05.2016, 13:16 hod.

Auto v hajzlu, počítač v prdeli, někde jsem si uhnal karpály na levý ruce, takže nemůžu skoro hrát. Přál bych si mít problémy jako, že nepadaj áčka :evil:
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Morbid » 14.05.2016, 14:49 hod.

to witekcz:Nech mas co najskor auto opravené,nech čo najskor pc funkčné a karpály vyliečené :D :lol: :wave:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 14.05.2016, 15:29 hod.

Witku kazdy mame neco. Ja tu resim jen diablo veci osobni zivot nema cenu ani probirat.. Huh

Sent from GT-N7100
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 14.05.2016, 20:25 hod.

Tak já mám zase v pr*eli střeva no :twisted: Takže nemůžu navštívit Koreu, Japonsko ani Thajsko >:'(
A gear stojí taky za starou bačkoru - Furnace nikde, kostka mi sežrala všechny mlíka a kulový :{

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Zeď nářků

Příspěvek od bleptys » 14.05.2016, 21:54 hod.

Prosím už žádné debaty o střevních problémech.

Welcome to Liquicity Airlines. Destination: The Galaxy of Dreams. Please fasten your seatbelts and get ready for takeoff.
CZSK Komunita

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď nářků

Příspěvek od pan HU » 16.05.2016, 09:53 hod.

Jedu teď chvíli HC, když už jsem ho v rámci dokončení Season journey rozjel ... zatím jen T3, setové věci žádné ...no a včera potkám Bandit shrinu. Tak jsem celej natěšenej opatrně vyčistil celé okolí, abych měl klid na likvidaci gobblinů (přece jenom jsem docela křehký ještě a zejména resisty jsou slabota). KLIK ... a hned mi došlo jakej jsem idiot, protože jsem zapomněl že mám na sobě Nemesis bracery a zrovna všude cold efekty vybuchovací a do toho laser show ... zdrhli všichni než jsem se z toho vymanil :OXO Jsem hooovaaadooo :green:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Zeď nářků

Příspěvek od buchis » 16.05.2016, 10:30 hod.

Skoda ze nemeli krom coldu aji jail affix to by byla curina:-D
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 16.05.2016, 11:30 hod.

pan HU píše:Jedu teď chvíli HC, když už jsem ho v rámci dokončení Season journey rozjel ... zatím jen T3, setové věci žádné ...no a včera potkám Bandit shrinu. Tak jsem celej natěšenej opatrně vyčistil celé okolí, abych měl klid na likvidaci gobblinů (přece jenom jsem docela křehký ještě a zejména resisty jsou slabota). KLIK ... a hned mi došlo jakej jsem idiot, protože jsem zapomněl že mám na sobě Nemesis bracery a zrovna všude cold efekty vybuchovací a do toho laser show ... zdrhli všichni než jsem se z toho vymanil :OXO Jsem hooovaaadooo :green:
>:D >:D teď půlka týmu na poradě nechápe, proč se směju. Made my day, krásná práce s brancerama :D :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 16.05.2016, 11:39 hod.

Seton píše: >:D >:D teď půlka týmu na poradě nechápe, proč se směju. Made my day, krásná práce s brancerama :D :D.
Taky jsem se docela pobavil. 8-) >:D >:D >:D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 16.05.2016, 11:40 hod.

buchis píše:Skoda ze nemeli krom coldu aji jail affix to by byla curina:-D
Pravda... kdyby tam u toho zařval, dal by tomu ještě lepší rozměr. :twisted: :lol: :lol:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 18.05.2016, 08:02 hod.

Můj ISP má vážný problémy s tisícovkou antén, takže to vypadá, že budu pěkně dlouho offline...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 18.05.2016, 11:32 hod.

Já teď mám problémy s ADSL, když hraju jakékoliv hry,u toho zapnu hudbu z youtubu, tak ve hře naskočí vysoká latence a je to místy hratelné s obtížemí a místy nehratelné.
Dřív jsem tento problém nikdy neřešil. Zkoušel jsem na chvíli odpojit router, problém nevyřešen. Takže doufám ,že to kyslíci opraví ! Jsem zvyklý poslouchat hudbu a hrát :D
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Zeď nářků

Příspěvek od witekcz » 18.05.2016, 13:47 hod.

Se budeš muset na čas vrátit ke starým dobrým mp3 :)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 20.05.2016, 07:11 hod.

Moje řeč, YT je spíš na videa či trailery - když se mi tam nějaká hudba líbí, tak si to vycucnu do MP3 :)
D3 moc teď nedám, sem k tam k tomu čuchnu, ale nejsem schopen - bych si pobrečel, ale o střevech se tu prej nesmí psát :D
Takže online v nejbližší době minimálně a v téhle sezoně budu asi úplně na chvostu v klanu :{
A navíc, jak to Blizz nastavuje, to už je na palici - WD garga - chodím a čekám až do gargové pobijou, a ještě abych měl bonus 100% do dmg, tak nejlépe furt stát na místě - vážně aktivní styl hraní :evil: Jenže je to nejsilnější...

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Zeď nářků

Příspěvek od marian_r » 20.05.2016, 11:25 hod.

Tyckin píše: a ještě abych měl bonus 100% do dmg, tak nejlépe furt stát na místě - vážně aktivní styl hraní
Držať Shift a útočiť?

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 20.05.2016, 12:00 hod.

O tom to není :D WD až tak o shiftu :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Relic » 20.05.2016, 13:00 hod.

jojo prave som to skusal a nejak sa mi to nedari stat, doteraz som furt behal sa neviem sustredit ked stojim :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 20.05.2016, 13:41 hod.

No právě, před patchem jsem to hrál stylem, že jsem měl naopak bonus když jsem se hýbal a postih když jsem stál, takže to mám furt v krvi :D A hlavně, to mělo logiku - ale stát na místě kvůli bonusu a čekat až to gargové umlátěj, co je to proboha za styl hraní? Blizz už fakt blbne... No nic, uvidím až mi bude líp, třebas už s tím D3 fakt fláknu :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 20.05.2016, 13:44 hod.

Ale co bys flagal s diablem. Preju at Crohn zase trochu ustoupi a dej tomu cas ono se ti bude styskat :-)

Sent from GT-N7100
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 22.05.2016, 16:15 hod.

Tak s Crohnem si nějak poradíme, ale to není jen o tom - D3 už jde do kopru delší dobu. Už nejsem ochoten ja idiot běhat klíčníky, nudné Ubery pro použitelný HF amulet či otravné split bounty. Unavují mne ty miliardové crity, tuny legendárek a setovek co dropujou, speedruny které už s hraním nemají pranic společného - pokud dám T10 v partě s nějakým wizzem či barbem, wizz se portí kilometry dopředu a klokan ho následuje - já za nimi jen šlapu a sbírám loot - obtížnost tak nízká, že to padá na pohled. V GR to není o mnoho lepší, to už se musí nasadit fakt vysoká obtížnost abych si vůbec do něčeho bouchnul :) Teda pardon, já ne, gargové, já musím postávat aby dávali větší rány - to WD už teď fakt po*ebali :evil: Jenže T10 se běhat musí na matroš, bounty na otáčení gearu a krmení kostičky, a když už něco rozumnýho složím (a stihnu nějaké augmenty), tak se sezona přiblíží ke konci a můžeme zase od nuly blbákovat...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“