Anketa - články s buildy

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.

Hlasování: Máte zájem o články na téma "Buildy"?

ANO
131
96%
NE
5
4%
 
Celkem hlasů: 136

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od PeterKiss » 15.10.2015, 17:08 hod.

ludia ktory tomu rozumeju vacsinou dojdu k rovankym zaverom teda skill aj build menia sa tam len nejake lege pre vlastnosti na ktore sa hrac ( creator) zameriava.

priklad je novy monk na charge vznikli nove odvetvia (stun, globe....) a vychadza to z jedneho buildu.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.10.2015, 17:15 hod.

ReptileSVK: Něco nového jako ty? Vymyslel jsi leda pendrek, jediné co jsi, tak 3 sezony pozadu.

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od sensation86 » 15.10.2015, 17:41 hod.

Sup sem s tim :)

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od ReptileSVK » 15.10.2015, 17:59 hod.

citate moje vlakno patch 2.3.0 progress? tam jemoj build a nie tieto celosvetove co niekto odkuka a tvari sa ze je buh.

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od PeterKiss » 15.10.2015, 18:06 hod.

uhmm a o co ti ide ?

Boh ? neber ho do ust nadarmo lebo ti vezme aj ten luk s +100 :-)

Ale teraz vazne.

1- je pekne ze skladas vlastne buildy ale pride mi to ako strata casu ak nieje schopny konkurovat ostatnym ktore su dobre do high GR.
2- kazdy sleduje streamerov od toho su a je to len inspiracia.
3-ti americania a EU hraci o ktorych hovoris sa poznaju a vacsinou si pomahaju ak nemaju nejaky konflikt.
4- stale si nepridal video z aktualneho DH buildu.
5- uz si trapny

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od ReptileSVK » 15.10.2015, 18:18 hod.

ja ti poviem len tolkoto. Pokial mas furu casu a teda si student kludne farmi a farmi na top build, ktoreho autori su testeri z blizzardu, alebo pokial si casual hrac riad sa mojimi pokynmi. Je to na tebe. Ja tiez uznavam, ze moje top buildy sa inspirovali tymito no life ludmi , ale bohuzial pri mojej vytazenosti to inak ani nejde. V osobnom zivote som strojny inzinier (veduci vyvoja) a vo volnom case som hrac a programator hier (flash). A napokon nepomaham hracom iba v diable...

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od PeterKiss » 15.10.2015, 18:27 hod.

som casual chodim do prace mam pracu aj doma diablo hram cez volno je to moja zaluba takze pokial niesom vonku na pivku hram a preco mam vstetko skoro top ?


lebo nestracam cas ako ty blbostami ale hram, hram s ludmi chodime speed rift a GR sharujeme loot nehrame solo tak by som nemal este ani Prvu ancient weapon ktora by bola schopna ist GR 50 solo

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od ReptileSVK » 15.10.2015, 18:41 hod.

hmm takze autorom tvojeho uspechu je internet a bohvie kto. No to som si aj myslel, prist na public, prizivit sa a potom frajerit. Na public som v zivote ani nesahol (narozdiel od setona, ktory da sa povedat lovi nezmyselne achievmenty), vsetko co som dokazal je moj skill. Davac je dalsi do partie, ten by aj 5x restartol pocitac, len aby mu to priratalo 10 bodov do achievemtu.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.10.2015, 18:44 hod.

Tvle no cement...

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od ReptileSVK » 15.10.2015, 18:57 hod.

si trapny jak cementarka na hricove. Radsej ani neukazujes tvoj profil, lebo by sme si spomenuli na patch 1.0.1.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od Relic » 15.10.2015, 19:09 hod.

:) sa smejem... :)

Seton: super napad, bude to tazke, ale drzim palce a uz sa tesim >:roll:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od dawemorraless » 15.10.2015, 20:18 hod.

Za mě jop beru všema 10 sem tam taky vyplodim uplně na houno for fun build viz"Pepa" bo "hekající korejky" které měl strašně rád Wulf :green: :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od witekcz » 15.10.2015, 20:37 hod.

Reptile, až přijdeš s nějakým nápadem a něco dokážeš, tak se začni navážet do ostatních, do té doby mlč a přestaň plevelit diskuze.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od Seton » 15.10.2015, 21:04 hod.

Všem, co zatím přidali konstruktivní (i kritickej) komentář zatím díky ;).

Jednomu exotovi (záměrně nejmenuju, každej ví) zde doporučuju přečíst si nejužitečnější topic na tomto fóru viz.: https://www.diablofans.cz/domains/diablo ... f=1&t=1298.

Takže se do mě navážej i nadále a piš nesmysli, off-topic komenty k anketě, trolling a podobě. Já hodím nohy hore a budu s úsměvem čekat na ban nebo pročištění tématu, asi tak jako 95% lidí tady.

Dawemorraless: Tak tyto buildy bych opravdu, upřímně rád viděl :), zvlášť ty "korejky" :D, najdeš to někde ještě? :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od pacho » 15.10.2015, 21:41 hod.

Seton držím palce. Teším sa.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od dawemorraless » 15.10.2015, 22:32 hod.

Seton Korejky sou Fresh zkoušel jsem je na monči v S4 než napadal gear xD Ale to hekání bylo fakt otravný hlavně pro ostatní tak sem to dál nerozvíjel hrál jsem to nějak takto jen chvilku http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... dSh!YcZaYZ + wuko a full inna na hlavě spirit na umístění zvonku kostka tušim tyčku na reduce cost dál zodak a armor sem tam myslim neměl vubec :green: :green: možná tomu na tu T8 eče šanci dám :green:
edit tak sem to ze srandy krapet ráno postavil
http://www.jpeg.cz/images/2015/10/16/dIKow.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2015/10/16/7F1U2.jpg
Naposledy upravil(a) dawemorraless dne 16.10.2015, 07:36 hod., celkem upraveno 1 x.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od Mlok » 16.10.2015, 07:32 hod.

PeterKiss píše:lebo nestracam cas ako ty blbostami ale hram, hram s ludmi chodime speed rift a GR sharujeme loot nehrame solo tak by som nemal este ani Prvu ancient weapon ktora by bola schopna ist GR 50 solo
Tak to asi ne. Hraju výhradně solo, od února jsem měl až do září od D3 pauzu. Teď po dlouhé pauze hraju něco málo přes 14 dní a mám cca polovinu gearu v áčkových verzích včetně slušné áčkové zbraně a quiveru (a ze starých věcí nasbíraných před pauzou používám pouze amulet, jinak vše komplet nový gear za těch 14 dní hraní).

Na GR zatím jen pár pokusů a z toho GR59 (u DH to pořád dokonce stačí i na konec žebříčku) a teď na to chvíli zase kašlu po tom, co jsem v poslední době měl nějak hodně DC. Když už jsem dostal DC podruhé na GR60 v situaci, kdy byla velká časová rezerva na dokončení (jednou 1,5 minuty ve chvíli kdy RG měl 10% life; jednou 3,5 minuty ve chvíli kdy se objevil RG, který mi trvá zhruba 1,5-2 minuty). S dobrým rollem GR by to šlo určitě aspoň na 61-62 (na první pozice v žebříčku s výsledkem GR65+ pro DH, na to neumím zahrát bez chyb jako umí třeba Wudijo, takže to je pro mě už stejně nereálné).

Teď je to díky kostce u zbraně mnohem jednodušší. Výroba ze žluté zbraně nestojí tak moc materiálu a jde tak cílit na konkrétní typ zbraně, takže se tak dá poměrně snadno získat slušná áčková verze. Během pár dní jsem takhle vyrobil 4 áčkové Yang's Recurve (a dalo by se jich i více, ale už mám slušný roll, takže řeším jiné předměty).

K tomu je tu možný ještě reroll vlastností, ale to pro solo není efektivní metoda. Nasbírat materiál z bounties při hraní solo trvá moc času, že se to ani nevyplatí používat. Maximálně ještě tak na kousky, které padají hodně málo a u kterých jde blbě metoda výroby ze žlutého kousku (v mojem buildu v podstatě jen WH a u toho nemám motivaci na áčkový kousek, když mám parádný roll pro neáčkovou verzi a přínos áčkové verze by byl malý a to ještě samozřejmě za předpokladu srovnatelného rollu).

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od Seton » 16.10.2015, 09:29 hod.

dawemorraless: :D paráda! +1 za korejky :), takový buildy bychom mohli přidávat také :)
Mlok: Prosím k věci, PeterKiss reagoval na trolla a tím pádem je zbytečný na to nějak reagovat dál ;) ;).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od WulFgaR77 » 16.10.2015, 09:58 hod.

přesný název je "sbor hekajících korejek" a je to kategorie p.o.r.n.o. builds 18+ :D ten vůl to vytáh na začátku sezony v nějakym vyššim GR, který jsem ještě nezvládal a málem jsem tam chcípnul ... smíchy minimálně
a pak jsem mu to doživotně zakázal ;) to fakt nejde
(jinak se oba bavíme skládáním nesmyslných buildů, které mají dokonalou synergii skillů, ale více méně žádnou dmg - zábava je to ovšem ukrutná ;) )

Uživatelský avatar
Tesiah
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tesiah#2103

Re: Anketa - články s buildy

Příspěvek od Tesiah » 16.10.2015, 11:04 hod.

taktiez som za vsetkymi 10.. drzim palce nech sa zadari. Urcite budem pravidelny citatel.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“