Power leveling Solo HC T6

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Power leveling Solo HC T6

Příspěvek od PeterKiss » 22.03.2016, 17:33 hod.

ahoj pripravil som malu ikazku ako na solo T6 Plvling

vyhody - ak vam umrie char mate ho nazad do 10 min, ak su kamarati off line nemusite sa doprosovat na HC comunite, nepotrebujete Cow lvl ano nieje to za 30 sekund ale mate to kedy chcete :-)


http://youtu.be/8qRY0WcXV7A

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: Power leveling Solo HC T6

Příspěvek od kaindra » 23.03.2016, 07:43 hod.

Az na to, ze musis mit pouze WD nikoliv char a mit v bedne nahradni matros a do nej nafarmeny level 1, ale jinak pekny :)
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Power leveling Solo HC T6

Příspěvek od PeterKiss » 23.03.2016, 09:57 hod.

no tie veci na lvl 1 su normalne lvl 70 len som na nich dal gem of ese alebo ako sa vola :-)

Ano trva to dlhsie to vytvorenie gearu ale pre mna super za dva dni som mal gear nadropovany, nafarmene gems, lege aj topaz proste dvoj dnova pracicka a mam full T6 gear na lvl 1.

takze sa nemusim bat proste pre mna smrt na HC uznebude problem :-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Power leveling Solo HC T6

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.03.2016, 15:47 hod.

PeterKiss: Smrt na HC je vždycky problém, což nejspíš pochopíš časem.

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Power leveling Solo HC T6

Příspěvek od PeterKiss » 24.03.2016, 06:57 hod.

jo to mi je jasne ale mam uz nejake veci v cheste ( duplikaty)

vdaka tomuto sa uz nemusim bat ryskovat a mozem ist do vyssich GR a ked umriem v chest mam odlozene totozne veci len to ma trocha iny roll.

pokial samozrejeme uz nebudem mat nahradny gear len tento na lvl 1 a ten na sebe ( posledny) zbehnem farmu T8 za dva dni to znova nadropujem a beham znova high GR a v parte to je raz tak rychlo + zdielny loot.....atd.

samozrejme parta je parta a su lidia co su v parte nonstop ale ja na HC vela priatelov nemam a popravde je mi trapne ked tam prosikam na nejakej komunite a nik nepise a kamarati si chcu zahrat a nie stale ma levlit nebol by to pre nich problem ale aky je v tom rozdiel nalevlim sa sam za 10 min alebo s nimi ?

Za ten cas co mnoho hracov stravy cakanim alebo hladanim cow lvl som si ja zostavil perfektny gear ano 2 dni ale mam ho nafurt.

ked som Lvl 70 a mam nahradny gear do 20 min som nazad medzi nimi a hrame a oni nemuseli leavovat hru a riesit to + vacsinou sa po smrti jedneho s party hra skonci takto hraju dalej a cakaju na mna :-)
Naposledy upravil(a) PeterKiss dne 24.03.2016, 08:41 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: Power leveling Solo HC T6

Příspěvek od kaindra » 24.03.2016, 07:21 hod.

GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Power leveling Solo HC T6

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.03.2016, 11:08 hod.

PeterKiss píše:Za ten cas co mnoho hracov stravy cakanim alebo hladanim cow lvl som si ja zostavil perfektny gear ano 2 dni ale mam ho nafurt.
Zase se pleteš...Máš ho do té doby, dokud zrovna v ten nejnevhodnější moment při self-exp nevychytáš DC. Něříkám, že se to děje často, ale už i to jsem zažil. Víš jak to je se zákonama schválnosti :)

A to o čem píšeš...Je jedna věc ripnout nějaký obyč krámy a druhá věc je ripnout full ancient gear s full augmentama gem lvl 70+. Když si pak totiž člověk uvědomí, co všechno je v řiti, tak je oproti tomu těch 15 minut expení úsměvný :)

Jako nechci říct, že je to nesmysl mít takovej exp gear, jen mi to přijde zbytečný. Protože se to vztahuje pouze na 1 postavu a taky buď na aktuální season nebo pouze non-season. To už mi přijde lepší někoho požádat o pomoc. Tady na foru je na to topic, kde si myslím bylo každé žádosti vyhověno :)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Power leveling Solo HC T6

Příspěvek od Glimmer Man » 24.03.2016, 11:22 hod.

Dark_Deamon: Přesně a naprostý souhlas. Pokud natáhneš brka, tak ten úplně nejmenší problém je dostat se znovu na lvl 70.

Čímž nechci nijak srážet návod (který jsem přiznávám neviděl a ani nemám potřebu) nebo chuť mít věci pro vyexpení. Jen mi přijde, že autor předpokládá, že nosím běžnej gear, u kterýho neřeším, jakej je roll.

Ale prostě nemůžu si pomoct. Na mojí první HC kouzelnici jsem měl brnění, který už prostě podruhý sotva někdy v životě najdu. Takže řeči, poběhám pár riftů a budu mít zase dobrej gear jdou mimo mě. Žel to brnění bylo zrakveno díky DC. A pokud to Bliz nevyřeší, tak zůstávám nadále vážně demotivován hrát HC.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Odpovědět

Zpět na „Obecně“