Pets - Mazlíčci

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102
Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od MARVEL_svk » 12.05.2016, 13:36 hod.

Pekne ;) ...ja bud stretnem/nestretnem goblina pocas bounty...nefarmim to primarne, ale tak stretnut rainbow goblina by som uz mohol...zatial len 3x od patchu :) ....este ze tie cosmic wings su hnusne ale do zbierky sa hodia...
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
Drek
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Caesar#2442

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od Drek » 12.05.2016, 14:07 hod.

Glimmer Man píše:
Drek píše:Tak ja už osobne mám všetkých 20 nových petov. Momentálne lovím už len Rainbow goblinov. A čo sa týka transmog predmetov tie mám tiež všetky z tých ktoré už boli lokalizované takže nejakých cca 18 predmetov. :)
No to mě po... To lovíte ty gobliny v partě nebo neděláš nic jinýho a nebo máš takový štěstí??
No ja som si pozeral na YouTube videá s Goblin trasami. A potom som ich s WD alebo DH nespočetne krát obehol. Osobne som všetkých 19 petov ktorý padajú z goblina našiel sám, iba s tým jedným ktorý padá z toho unikáta vo The weeping hollow (Akt 1) mi pomohla jedna komunita ktorá sa tiež zaoberá zbieraním tých kozmetických predmetov.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od Glimmer Man » 13.05.2016, 06:28 hod.

Hmmm, tak asi jo... Taky občas zkouším jena tak mrknout po goblinech, ale zase jak hraju sezónu, tak nevím co dřív. Kosmetický věci sice nejsou tak důležitý, ale ono mě to nedá... a navíc jeden nikdy neví, jestli není nabídka časově omezená.

Včera jsem v public bounties stihnul port ke kolegovi, co našel menagerist goblina, tak alespoň něco zase přibylo.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od MARVEL_svk » 13.05.2016, 07:45 hod.

Teraz planujem trochu pobehat bounty tak snad narazim na nieco zaujimave ;)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od HELLERcz » 13.05.2016, 07:59 hod.

Ono nejlepší je se na to nezaměřovat a ono to nějak časem napadá :)
Protože, alespon u mě to tak je, když se na něco zaměřím, tak to ne a ne padnout :D ať už je to item, pet ..
Obrázek

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od MARVEL_svk » 13.05.2016, 08:18 hod.

Tak jak pises ;) ....
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od Glimmer Man » 16.05.2016, 06:13 hod.

Tak o víkendu jsem zažil docela kuriozitu - v rámci jednoho kola bounties jsme narazili na dva rainbow gobliny. Blbý je ovšem to, že portál do whymsidale může bejt otevřenej jenom jednou, takže druhej rainbow přišel vniveč.

Celkově jsem tam byl o víkendu dvakrát a křídla pořád nikde. Začínám být lehce nervózní.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od HELLERcz » 16.05.2016, 08:20 hod.

To máš fajn, já zkouším pokaždé zajít do weeping hollow na toho peta ... a zatím taky nic a to jsem tam byl tak 50x :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od Glimmer Man » 16.05.2016, 09:44 hod.

HELLERcz píše:To máš fajn, já zkouším pokaždé zajít do weeping hollow na toho peta ... a zatím taky nic a to jsem tam byl tak 50x :D
Toho zombíka jsem našel už asi 3x. Jednou jsem ho hledal pro kámoše - začátečník a ještě nemá žádnýho peta. Ale jako na potvoru jsem na zombíka zrovna nenarazil, ale při jeho hledání jsem narazil 1x na menagerist a 1x na rainbow goblina. A celkově tam v tý lokaci padají goblinové docela často. Takže se to dá spojit.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od HELLERcz » 16.05.2016, 09:45 hod.

To je fajn, tak to budu zkoušet dál a doufat :D tu mapu mám proběhlou jako kuře WD rychle .
Obrázek

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od Relic » 16.05.2016, 15:45 hod.

ja skusam conquest chest 350kills nejake tipy kde sa casto objavuje..?

Uživatelský avatar
Bassmann
Fallen Shaman
Příspěvky:53
BattleTag:Yerzy#2483

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od Bassmann » 16.05.2016, 16:24 hod.

Doporučuju Cursed Peat v Actu V. Jak po másle. Je to i bounty, takže stačí párkrát protočit hru, aby padla.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od Relic » 16.05.2016, 17:52 hod.

diky moc vecer skusim :)

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od Demogorgon » 08.06.2016, 09:00 hod.

Né že bych na tom lpěl a taky jsem nový patch skoro nehrál (jen asi tak týden občasného hraní když nepočítám S6 do získání vlajky), ale né a né padnout nějaký pet. Jel jsme jen bounty, abych farmil více matroše a prd. Stejně si asi nechám toho modrého psa, který byl tuším za sezonu 4. Toho kdo nemá, tak už ani mít nebude :) .

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od pan HU » 08.06.2016, 09:11 hod.

Jsme na tom podobně .. já jen hned první den na S6 jednoho a od té doby vůbec nic. Čili mám modropsa a stroma za sezóny a pak takové zubaté tlusté mládě. A to hraju skoro denně aspoň chvíli.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od Glimmer Man » 08.06.2016, 09:39 hod.

Už mám skoro všechny ty pety, chybí mi asi už jen dva nebo tři. Občas se mi naskytne štěstí při bounties. Jednou jedinkrát se mi povedlo stihnout se portnout, když ho našel někdo jinej, jinak se to asi stihnout nedá, neboť je zabit velice rychle. Občas po bounties si ještě proběhnu oblíbenou trasu v A1, pokud tam nebyly úkoly a nebyl tam nikdo jinej, abych tomu šel trochu naproti a zároveň taky doufám v rainbow goblina, páč ty křídla mi furt unikají. Včera jsem 2x našel toho goblina sám a jednou mě zavolal kámoš, ale pořád nic a nic.

Chci je nasbírat všechny, páč už potom třeba časem nemusej bejt k mání. Jeden nikdy neví... Dost mě štve, že nemám věci z předchozích sezón, páč jsem docela nováček a začal jsem až S5 a kdyby byl znalej věci, tak S4 bych ještě stihnul. No co, škoda... ale o to víc si dávám záležet teď. 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od Bambinot » 08.06.2016, 10:17 hod.

Vcera po dlouhe dobe zase jeden rainbow a dnes pred chvili taky jeden, hned jsem se koukal jsetli jses online ;-) ... kazdopadne kridla nebyla ani dnes ani vcera ... slib plati pokud budes online a padne rainbow tak ti dam hned vedet ;-)

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od MARVEL_svk » 08.06.2016, 11:18 hod.

Ja som mal minule 2x rainbow pocas bounty :// samozrejme ze po prvom goblinovi som neresetol hru :)) cize druhy portal sa nespawnol hh
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od Glimmer Man » 08.06.2016, 11:23 hod.

MARVEL_svk píše:Ja som mal minule 2x rainbow pocas bounty :// samozrejme ze po prvom goblinovi som neresetol hru :)) cize druhy portal sa nespawnol hh
To máš fuk, protože kdybys resetnul hru, tak už toho goblina nenajdeš, takže by to vyšlo nastejno.

Ale taky se pochlubím s jednou kuriozitou. Jel jsem bounties na publicu a padl nám ten rainbow. Jel jsem druhý kolo s novou partou a zase padl. Pak jsem dal třetí kolo zase s někým jiným a zase padl tenhle goblin. No a ve čtvrtým kole padl taky. Všechno v jeden den a chvíli po sobě. To bylo kuriózní a od tý doby se mi to nestalo.

A druhá kuriozita byla, že jsem se chtěl podívat na do jednoho skrytýho dungeonu, potom co jsme dodělali bounties, ale jak se portnu, tak zjistím, že na mapě někdo byl, ale bylo tam jedno černý místo, strašně malý, tak jsem tam doběhnul a zrovna na tom malým kousku byl právě schovanej rainbow. To by bylo taky kuriózní a vedlo mě to k zamyšlení, jak je snadný ho minout.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Pets - Mazlíčci

Příspěvek od MARVEL_svk » 08.06.2016, 11:28 hod.

Myslel som to tak, ze hned potom prvom som neresetol hru, kedze som mal rozrobene bounty a necakal.som ,ze natrafim na dalsieho ;) ...pekna kuriozita :) ...inak som pozeral ze ludia maju zabitych 250+ rainbow goblinov a kridla nikde...skratka rng je svinarna ....stalo sa mi uz viackrat ze sa goblin neozval a preletel.som okolo neho a az tak.som si ho vsimol...
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Odpovědět

Zpět na „Obecně“