Nová postava na S8 - koho pojedete?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od firdecek » 18.10.2016, 11:45 hod.

No všichni čekají na Blizzcon, ale změny reálně přijdou až do Sezony 9 - tedy nás čeká min. ještě 2-3 měsíce čekání :) Na velký patch totiž bude PTR, bude se to ladit a víme, jak dlouho to trvá. Nejspíš proto udělali S7 kratší, aby nemuseli dělat jednu sezónu na 4 měsíce, tak udělali 2 sezóny po cca 2-3 měsísích..

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Ksinbad » 18.10.2016, 12:39 hod.

firdecek

Máš pravdu do konce tohoto roku už určitě žádný radikální patch nepřijde, ale s tím počítám. To co mě nejvíce zajímá ohledně D3 je to, co plánují dělat s D3 do budoucna, tedy jestli aspoň po novém roce se bude na co těšit. Mám obavu, aby odpovědí nebylo, že už hru budou jen udržovat. Ten program Blizconu, kde D3 bude mít jen málo prostoru mě moc optimistickou náladu nezvedá.

Tenhle dotaz sem moc nepatří, ale stejně se zeptám, neví někdo jestli bude na těchto stránkách poskytnut stream Blizconu nebo aspoň sestřih toho nejzajímvějšího co se tam stane?

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Unbroken » 18.10.2016, 13:15 hod.

Glimmer Man píše:
Unbroken píše: Ano má z mého pohledu má Laep barb špatnou DMG, protože je ho jde hrát i s blbýma itemy a má velký surv potenciál. Do nějaké normální party na rifty na čas to opravdu nebývá dobrý. Prostě nejen já nechci v normálním riftu trávit 10 a víc minut. Pokud to někdo cce pižlat xx minut prosim sle aď se nediví že dostane kick nebo leavujejou lidi z party.
To se mýlíš. Skákací barbar je velice mobilní, aniž by tomu něco obětoval. Čili je rychlej na přesuny "by design". A navíc se nikde nezasekne. Takže nemá problém zvládat časovky o nic hůř, než ostatní.
To se nemylím, píšu zkušenost s her s pugem .
To že je "mobilní" nemění na nízkém DMG moc. Pomalost buildu nevyplývá z pomalého přesunů. Ale ze tam skáče jako blecha , nedá zásadní DMG a zároveň ani pořádně nepooluje/stunuje/charmuje trash. Tak znám většinu leap barbarů , tedy nejen leap.
Naposledy upravil(a) Unbroken dne 18.10.2016, 13:31 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Glimmer Man » 18.10.2016, 13:31 hod.

Unbroken píše: To se nemylím, píšu zkušenost s her s pugem .
To že je "mobilní" mění na nízkém DMG moc. Pomalost buildu nevyplývá z pomalého přesunů. Ale ze tam skáče jako blecha , nedá zásadní DMG a zároveň ani pořádně nepooluje/stunuje/charmuje trash. Tak znám většinu leap barbarů , tedy nejen leap.
Podívej, já jsem ještě před boostem onoho setu s tímto buildem uhrál 275. místo v žebříčku, byla to sezóna 5. Bylo to v době, kdy výrazně kraloval build (6 immortal + 4 reakor; kraluje dodnes, ale ne tak výrazně; tehdá kraloval díky bugu, kde se dala přeručit animace a útočit tak rychleji) a já byl mnohem větší začátečník, než jsem teď.

V sedmé sezóně s tím kolege Bambinot uhrál asi 77 místo, takže TOP 100 v EU. Přestože jinej build (6 immortal + 4 reakor) je silnější.

V páté sezóně, kdy jsem vedle barbarky hrál taky DH, jsem s jiným kolegou, kterej hrál taky skákacího barbara, plnili jeden úkol, splnit TX rift pod dvě minuty a udělali jsme to.

Takže soudím, že buďto jsi narazil na slabé hráče a nebo, pokud jsi to hrál sám, tak jsi to hrál jako ponocný.

Pravda je ta, že v top žebříčku v partě asi moc skákacích barbarů není. Páč jiný postavy mohou dát vyšší damage výměnou za minimální defenzívu, kterou jim zase poskytne monk a supp barbar.
Naposledy upravil(a) Glimmer Man dne 18.10.2016, 18:47 hod., celkem upraveno 1 x.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od wert » 18.10.2016, 13:46 hod.

Tak jestli máš tu zkušenost s tím, co máš na profilu (http://eu.battle.net/d3/en/profile/Unbr ... ro/4693295), tak to se nedivím :) .

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Unbroken » 18.10.2016, 14:39 hod.

wert píše:Tak jestli máš tu zkušenost s tím, co máš na profilu (http://eu.battle.net/d3/en/profile/Unbr ... ro/4693295), tak to se nedivím :) .
Jasně mám taky mám "leap" wizzarda, dh, Wd, atd... :-D . Měl jsem nebo mám každou postavu na achievementy a ještě mě jich dost čeká v set dungeonech.

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Unbroken » 18.10.2016, 14:45 hod.

Glimmer Man píše: Pravda je ta, že v top žebříčku v partě asi moc skákacích barbarů není. Páč jiný postavy mohou dát vyšší damage výměnou za minimální defenzívu, kterou jim zase poskytne monk a supp barbar.
Přesně ten poslední odstavec....

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Glimmer Man » 18.10.2016, 18:49 hod.

Unbroken píše: Přesně ten poslední odstavec....
No jo, ale to už jsem mluvil o GR 95 a vyšších... a pokud vím, tak ty jsi komentoval obyčejný rifty a bounties.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Bambinot » 18.10.2016, 20:12 hod.

Pokud o to stojis tak Ti muzu ukazat jak vypada v realu uz celkem vylazeny klokan 8-) ;)

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Unbroken » 19.10.2016, 07:12 hod.

Glimmer Man píše:
Unbroken píše: Přesně ten poslední odstavec....
No jo, ale to už jsem mluvil o GR 95 a vyšších... a pokud vím, tak ty jsi komentoval obyčejný rifty a bounties.
O bounty jsem nepsal, psal sem obecně o chození s pugem. A myslíš že vyšší GR firty se chodí jen v partě známých ? Je to klasický problém jak ve Wowku. Gildovně ( klanově) všichni to chodit nemohou, takže na někoho stejně musí vyjít jít s pugem.
Bohužel systém výběru spoluhráčů do veřejný grupy je děsný. O to horší jak třeba ztížili prohlížení gearu, aby někteří lidi nedostali kick hned. Chtělo by to lepší systém pro filtr lidí do grupy. Wowko je v tom lepší, ale už vidím jak leecheři a děti brečí, že je nikdo nechce do party.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Glimmer Man » 19.10.2016, 07:20 hod.

Unbroken píše: O bounty jsem nepsal, psal sem obecně o chození s pugem. A myslíš že vyšší GR firty se chodí jen v partě známých ? Je to klasický problém jak ve Wowku. Gildovně ( klanově) všichni to chodit nemohou, takže na někoho stejně musí vyjít jít s pugem.
Bohužel systém výběru spoluhráčů do veřejný grupy je děsný. O to horší jak třeba ztížili prohlížení gearu, aby někteří lidi nedostali kick hned. Chtělo by to lepší systém pro filtr lidí do grupy. Wowko je v tom lepší, ale už vidím jak leecheři a děti brečí, že je nikdo nechce do party.
No je vidět, že jsi ještě neobjevil "seznamku", tj. komunity.
Unbroken píše: Ano má z mého pohledu má Laep barb špatnou DMG, protože je ho jde hrát i s blbýma itemy a má velký surv potenciál. Do nějaké normální party na rifty na čas to opravdu nebývá dobrý. Prostě nejen já nechci v normálním riftu trávit 10 a víc minut. Pokud to někdo cce pižlat xx minut prosim sle aď se nediví že dostane kick nebo leavujejou lidi z party.
Opravdu jsi mluvil o normálních riftech na čas a nikoliv o GR 95+ push.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Unbroken » 19.10.2016, 07:48 hod.

Glimmer Man píše: No je vidět, že jsi ještě neobjevil "seznamku", tj. komunity.
Ale vím o nich . Jen nechci využívat, nebo spíš nemám čas využívat. Chci přijít po práci lognout se. Chci aby systém sestavil nějak rozumě grupu odejít pár R a GR a jít off. Chci toho moc, asi ano.

Zatím systém staví party jako 2xCR+1Barb+1xMonk , drastický rozdíly v gearu a i levelu. Důvodem bude asi to, že by je žaloval kde jaký americký tatík, že se synem nechce nikdo hrát. Takže systém matchmaking je "tolerantní" . A to že lidi leavnou takovou partu , nebo kicknou nooba pak už není na Blizzu. Ale na hráčích. Takové zbavení se zodpovědnosti.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Glimmer Man » 19.10.2016, 08:03 hod.

Unbroken píše: Ale vím o nich . Jen nechci využívat, nebo spíš nemám čas využívat. Chci přijít po práci lognout se. Chci aby systém sestavil nějak rozumě grupu odejít pár R a GR a jít off. Chci toho moc, asi ano.

Zatím systém staví party jako 2xCR+1Barb+1xMonk , drastický rozdíly v gearu a i levelu. Důvodem bude asi to, že by je žaloval kde jaký americký tatík, že se synem nechce nikdo hrát. Takže systém matchmaking je "tolerantní" . A to že lidi leavnou takovou partu , nebo kicknou nooba pak už není na Blizzu. Ale na hráčích. Takové zbavení se zodpovědnosti.
Systém sestavuje partu tak, že každá otevřená hra má nějaké ID. Pokud ty se přihlásíš do hry a chceš být umístěn do veřejné hry, tak ti systém najde otevřenou hru s nejnižším ID, kde je volné místo, a tam tě umístí. Pokud žádná volná hra není, tak čekáš 30 sekund a pokud se do té doby žádné místo v existující hře neuvolní, tak ti systém vytvoří novou hru, a pak ti tam přihodí hráče, kteří mají stejný záměr...

Takže amerického tatíka v tom nehledej. Systému je úplně fuk, kdo s čím a jak hraje.

Pokud někdo leze do obtížnosti, na kterou evidentně nemá, tak je na hráčích, jak se k tomu postaví. Jestli chcou hráči běhat s koulí na noze a nebo ho vyhodit, to není věc systému.

Ke komunitám:

Mám zapnutý příjem příspěvků ze dvou místoností, který jsou největší na GR. Tak si tak hraju rifty a najednou někdo napíše, že hledá kouzelnici na GR 95. Tak si říkám, že to jsem přesně já a že se mi chce jít udělat pár GR 95. Tak se ozvu a buď přijde pozvánka nebo ne. Nikdy nepřeceňuju svoje síly a když na něco nemám, tak se nehlásím.

Pokud hledáš partu podle svýho, je lepší dát pár minut tomu, že napíšeš pár vět a počkáš si na ty správný lidi. V tom nevidím problém.

Na obyč rifty je mi třeba úplně fuk, kdo další je ve hře... ve více lidech to občas líp padá a je víc XP. Jestli mám oneshotovat sólo nebo ve čtyřech je mi jedno.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Unbroken » 19.10.2016, 08:19 hod.

Glimmer Man píše:
Ano základní myšlenka je, že systém nedělá matchmaking.

No strašák v podobě americký tatíka tam bude, viz důvody pro odstranění inspekt funkce.

Se skládáním je to stejný problém jako ve wowku, čas. Ano skládá se , ale není jistota, že 5minut , 10 minut , 30minut? To je už dost solo R a GR aby se na to člověk i vyprdnul.

Výsledkem je, že se vytvoří několik skupin nad rámec klanů, které si žijí sami pro sebe. to se bude ale promítat i do případných oprav a ladění hry. Vývojáři spíš budou dělat opravy pro veřejnost a né pár procent elitních hráčů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Glimmer Man » 19.10.2016, 09:25 hod.

Unbroken píše: Ano základní myšlenka je, že systém nedělá matchmaking.

No strašák v podobě americký tatíka tam bude, viz důvody pro odstranění inspekt funkce.

Se skládáním je to stejný problém jako ve wowku, čas. Ano skládá se , ale není jistota, že 5minut , 10 minut , 30minut? To je už dost solo R a GR aby se na to člověk i vyprdnul.

Výsledkem je, že se vytvoří několik skupin nad rámec klanů, které si žijí sami pro sebe. to se bude ale promítat i do případných oprav a ladění hry. Vývojáři spíš budou dělat opravy pro veřejnost a né pár procent elitních hráčů
Funkce inspekt je sice pryč, ale pořád můžu kouknout na profil a danou postavu a vidím, jestli je profil aktuální nebo ne.

Jináč nemám problém, GR na publicu nechodím, to fakt nemá cenu. Se seznamkou nemám problém, pokud se nesejde parta známých kolegů, tak je to výborné řešení. Parta známých kolegů je samozřejmě nejlepší.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Bambinot » 20.10.2016, 12:04 hod.

Unbroken píše:
Glimmer Man píše:
Unbroken píše: Ano má z mého pohledu má Laep barb špatnou DMG, protože je ho jde hrát i s blbýma itemy a má velký surv potenciál. Do nějaké normální party na rifty na čas to opravdu nebývá dobrý. Prostě nejen já nechci v normálním riftu trávit 10 a víc minut. Pokud to někdo cce pižlat xx minut prosim sle aď se nediví že dostane kick nebo leavujejou lidi z party.
To se mýlíš. Skákací barbar je velice mobilní, aniž by tomu něco obětoval. Čili je rychlej na přesuny "by design". A navíc se nikde nezasekne. Takže nemá problém zvládat časovky o nic hůř, než ostatní.
To se nemylím, píšu zkušenost s her s pugem .
To že je "mobilní" nemění na nízkém DMG moc. Pomalost buildu nevyplývá z pomalého přesunů. Ale ze tam skáče jako blecha , nedá zásadní DMG a zároveň ani pořádně nepooluje/stunuje/charmuje trash. Tak znám většinu leap barbarů , tedy nejen leap.
Tak se obávám, že podle toho co jsi tady zatím napsal to spíš vypadá, že naopak zkušenost s leap barbarem Ti zcela uniká 8-)

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od firdecek » 20.10.2016, 12:56 hod.

No trochu se nám to tady zvrhlo v off-topic, který spíše spadá do sekce Barbarian :) Spíše mě zajímá, kdo z Vás rozjede S8 a za jakou postavu a hlavně PROČ zrovna tuto postavu :) Já už se totiž spíše přikláním k Monkovi (prostě vítaná postava v grupě i solo).

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Glimmer Man » 20.10.2016, 13:28 hod.

firdecek píše:No trochu se nám to tady zvrhlo v off-topic, který spíše spadá do sekce Barbarian :) Spíše mě zajímá, kdo z Vás rozjede S8 a za jakou postavu a hlavně PROČ zrovna tuto postavu :) Já už se totiž spíše přikláním k Monkovi (prostě vítaná postava v grupě i solo).
Já rozjedu S8.

Rozjedu ji se šamankou (tj. WD).

A bude to proto, že jsem se šamankou ještě nehrál, takže si ji chci taky vyzkoušet. A samozřejmě mě to láká, páč je to postava, která by mi mohla stylem víc vyhovovat.

Monk je podle mě nejuniverzálnější postava. Můžeš složit bouchače, supporta, sprintera... cokoliv. Ale krom Uliana buildu mi tato postava hrubě nesedla. A to jsem měl ty mnišky hnedka dvě! :)

Až vyzkouším WD, tak mi bude zbejvat asi už jenom crusaderka, ale tuhle postavu se mi zatím tak nějak hrát ani nechce. Rád bych se někdy vrátil ke kouzelnici a lovkyni démonů, páč tyhle dvě kočky maj ještě pár buildů, který bych rád taky vyzkoušel... :love: :love: :love:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Knoxville
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jakob#1334

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Knoxville » 20.10.2016, 15:41 hod.

Po dvou sezonách strávených ve společnosti Crusadera a Barbara bych chtěl vyzkoušet range charakter, Wizard, nebo Demon Hunter. Dá se rozjet smysluplná parta Wizard + DH nebo její modifikace (WZ+WZ, DH+DH)? Případně doporučíte nějaký build? Ambice v žebříčku dvou hráčů nulové, spíše for fun, zaměřit se na sólo a postavy jako takové pořádně vyzkoušet. Díky :)

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Unbroken » 21.10.2016, 09:50 hod.

[quote="Bambinot"][/quote]Zkušenost píšu z pugem. Kdyby jich spousta v partě nebylo, šlo by to rychleji a líp. Co jsem tak pochopil Vy už dávno s pugem GR ani R skoro nechodíte. Takže objektívní je to tak pro vás , pro ty co hrají v pugem je realita krapet jinší.

A aby se to netočilo jen okolo jedné klasy , ono to je obecně.

Pokud někdo chodí s pugem musí počítat s tím, že budou joinovat lidi co nemají gear, buil a ani ten skill. Takže počítat s neideálním sestavením grupy a tím že se to bude vléct.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“