Buglý boon of the hoarder

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486
Buglý boon of the hoarder

Příspěvek od Morbid » 07.05.2017, 10:11 hod.

Zdar,konečně můžu napsat o bugu,co možná není tak hrozný ale mě štve.Hraju WD,pet.cold,helltooh set,jezdím s tímhle leg gemem na max 100 proc,tak by mělo furt padat zlato TXI a max možný GF+custerian wristguards,primaryskill:fire bomb/ghost bomb, secondary skill:wall of death/communing with spirits, ostatní skilly:summon zombie dog/chilled to the bone, spirit walk/jaunt, soul harvest/siphon, gargantuan/humongoid, pasivky (to je jedno jaký nastavím).V canais cube mám nastavený gargantuan ring.Vlezu do dungu (jedno jestli bounty nebo rift) a zlato nepadá jak má,totiž když něco padne,tak jen v rámci pravidel hry jako bych daný gem neměl.vzbudí se až když dorazím eltku a nebo spwnu pylon/shrine a dorazím elitku,vlezu do dalšího patra dungu a zas zlato nepadá jak má.Tenhle problém je tu už dlouho,snad více jak rok a sem byl někdy pěkně otrávenej,protože se stalo,že sem proběhl i půl dungu a elit nikde,pak sem jednou u bílých mobek omylem znova překouzlil gargantuany a zlato padalo,jak mělo. Takže vlezu do dungu,zakouzlím gargy,vlezu do dalšího patra,zas zakouzlím.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Buglý boon of the hoarder

Příspěvek od witekcz » 07.05.2017, 11:13 hod.

Nebylo by lepší reportnout to Blizzardu?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Buglý boon of the hoarder

Příspěvek od Morbid » 07.05.2017, 11:27 hod.

Určitě,udělám to,jen sem teď měl několik měsícu pauzu od DIII. Zatím sem to sem dal,kdyby měl někdo podobný problém s garg wd,aby věděl,jak "vzbudit" ten leg gem.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“