Nekteri jsou fakt idioti...

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BaronDevil666
Quill Rat
Příspěvky:9
Nekteri jsou fakt idioti...

Příspěvek od BaronDevil666 » 06.10.2018, 14:09 hod.

Viz treba dnes. Hraju HC, torment XIII, normalne hraju solo. Rikam si - dam si bounty v grupe, at je nejaka zmena. Joinu se a vidim, nejakej CZETwisterstone. Celkem logicky me napadlo, ze to bude cech, tak jsem ho pozdravil, on ze je cech a pozdravil taky. Byl tam jeste s nejakym svym kamaradem.

Behem bounty jsem kuchnul goblina, kterej pustil portal do vaultu. Dodelame bounty a ja rikam: Jeste tu je vault

Twisterstone na to, ze ho nepotrebuje, tak jsem rekl, ze ja taky ne, ale kdyz uz je otevrenej, tak proc tam nezajit, a on teda ze tam mam dojit, ze se portne.

Ja jsem mel full BS, tak jsem zasel ke Kadale a kupodivu mi konecne vyodila ancient helmu, kterou jsem rolloval uz celkem dlouho, akorat potrebovala pretocit. Tak jdu na pretaceni a najednou twister: Tak jdes tam jeste dneska, nebo co?

Tak jsem odvetil, ze pretacim helmu, ktera mi ted padla a ze jestli tak hrozne chvata, tak ho ve hre nedrzim, kdyz stejne portal nepotrebuje.

A co myslite? Dali mi kopanec ze hry. A to je presne ten duvod, proc radsi hraju solo, protoze dost velka cast (bohuzel i CZE hracu) je parta kretenu. Cest vyjimkam.
All creatures from my Hell are going for you!
(•(•(•(• •) <=We are watching you!

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Nekteri jsou fakt idioti...

Příspěvek od DEU » 05.11.2018, 23:35 hod.

Nejakej kid, neresit.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Zereges
Quill Rat
Příspěvky:8
BattleTag:Zereges#2618

Re: Nekteri jsou fakt idioti...

Příspěvek od Zereges » 09.11.2018, 14:02 hod.

Bounty jste měli hotové, ne? A vault si nepotřeboval, tak to asi nevidím jako takový problém.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Nekteri jsou fakt idioti...

Příspěvek od dawemorraless » 09.11.2018, 16:04 hod.

Jako nevím dodělám vault a pak jdu přetáčet ...docela ten kick chápu.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567

Re: Nekteri jsou fakt idioti...

Příspěvek od Unbroken » 10.12.2018, 08:57 hod.

Kick chápu, pokud se nezapojíte do hry jen jim zvedáte obtížnost. Reroll předmětů si můžete děla solo potom.

alesh88
Quill Rat
Příspěvky:45

Re: Nekteri jsou fakt idioti...

Příspěvek od alesh88 » 30.06.2021, 04:17 hod.

dovoluji si použít toto vlákno, protože se výstižně jmenuje...

chtěl jsem si zkrátit chvíli, tak že si zahraju D3. nainstaluji D3, založím Necra, protože mám rád skeletonmancera, doexpím Necra, zaraduji se, za první část Rathmna setu, a zjistím, že oni předělali Rathma set z petů na AoE kouzlo....

takže necromancer nemám žádný na pety orientovaný build, kromě LoD, přičemž Jeseth set na kostlivce LoD ruší....

a jsme u názvu vlákna.

(fakt zůstává rozum stát a s koupí D2R počkám, abych nezjistil, že tam něco do vydání dodrbali, další pokus o návrat k Diablu bude před magic turnajem)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“