Book of Cain

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Tenebrae
Quill Rat
Příspěvky:23
BattleTag:Tenebrae#2683
Bydliště:Praha
Re: Book of Cain

Příspěvek od Tenebrae » 28.03.2012, 17:57 hod.

Dnes mi prisla z Anglie, teda naadherne udelanej kousek! Tohle u nas nikdy nevyjde a kdyz tak bude stat 1500,- ale tohle tady nikdo nevyda...
Obrázek

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Book of Cain

Příspěvek od Qoliker » 30.03.2012, 03:14 hod.

Skvělé čtení, hlavně pro někoho jako já, kdo nemá Diablo Lore v malíku.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: Book of Cain

Příspěvek od dejavu » 30.03.2012, 15:14 hod.

Taky se na ni chystam:). Vim, ze nevim nic.

Uživatelský avatar
ScreaM
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ScreaM#2352

Re: Book of Cain

Příspěvek od ScreaM » 30.03.2012, 16:37 hod.

Jelikoz jsem si chtel taky pekne pocist tak jsem si stahl pdf verzi :-) Vim jsem barbar ze si nedokazu koupit pravej kousek ale ja bych to doma akorat ztratil nebo znehodnotil :-D
Obrázek

Uživatelský avatar
thePlayer
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:thePlayerCZ#2417

Re: Book of Cain

Příspěvek od thePlayer » 05.04.2012, 16:33 hod.

Dneska mi dorazila z UK a opravdu me nadchla svym zpracovanim! Nemam nic proti PDF ale to co se mi dostalo do ruky se proste neda docenit na obrazovce :) opravdu pekny kousek ;) Penez do toho vrazenych rozhodne nelituji ;) A po otevreni sem zjistil ze bych to ani prelozene snad nechtel, nemyslim ze by to nekdo u nas dokazal udelat stejne dobre ;)

Uživatelský avatar
ScreaM
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ScreaM#2352

Re: Book of Cain

Příspěvek od ScreaM » 05.04.2012, 21:57 hod.

thePlayer: taky bych hned koupil original ale jaksi jsem se k tomu nedostal a strasne jsem si ji chtel precist tak jsem to holt vyresil pdfkem ale jinak super cteni doporucuju kazdymu :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
NOX
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Book of Cain

Příspěvek od NOX » 05.04.2012, 22:53 hod.

Tiež uz mám pdf-ko, a chcem sa spýtať či to nechce niekto prelozit? Aj viacerí by sa mohli zapojiť, keby sa to rozdelilo medzi viacerých by to šlo aj celkom rýchlo. ... aj keď ten preklad by bol možno na smiech oproti eng verzii:) ...

PS:Neviete náhodou čo je ta za book of cain od Michael W. Ford-a? Začína to pádom Azazela z nebies...
PS2: ten preklad to je blbý nápad :)
"We have long lain dormant, and the time to play has come. After our long wait, we are filled with great hunger. Soon, now, we shall feed..."

sid.cz
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Book of Cain

Příspěvek od sid.cz » 12.04.2012, 10:00 hod.

tak na bookdepository opět naskladnily.. ale 26,3€/35$ už není zrovna málo.. to amazon.com včetně pošty vychází levnějí..
mohli by tam zopakovat tu slevičku, o které jsem tu od Vás četl :)

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: Book of Cain

Příspěvek od LizardWizard » 12.04.2012, 11:44 hod.

tak, objednano, aspon necim si udelam radost :)

sid.cz
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Book of Cain

Příspěvek od sid.cz » 19.04.2012, 08:41 hod.

těm kdo objednávali z bookdepository: jak vám knížka přišla zabalená? jenom bublinková obálka nebo nějak pečlivěji? a přinesla vám to pošťačka na dopisy nebo autem pošťák s balíkama?

Ptám se, protože naše poštačka je delší dobu nemocná a ta co chodí za ní je schopná narvat do schránky úplně všechno (dneska jsem vytáhl totálně zmačkanej časopis, minule přítelkyni přišla knížka v bublinkové obálce a ta byla stylově zalomena v půlce schránky - taky se snažila ji tam dostat)

dneska teda jdu na poštu tam trošku ujasnit situaci, proč je sakra problém zazvonit na zvonek, když se to do te schránky nevejde, nebo to dát do schránky normalně (ten časopis se normalně vejde, neni potřeba ho překládat na třikrat a pak ještě na půl, takže fakt to nechápu)

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Book of Cain

Příspěvek od Still-Alive » 19.04.2012, 10:33 hod.

sid.cz: Jen do nich. ČP je banda idiotů.. Znám pošťáka který je schopen ti dát doporučený dopis, který ani není tvůj ale řekneš že jsi ten a ten a ten týpek nechce ani vidět občanku aby si to ověřil :twisted:

Ok, neměl bych včechny házet do jednoho pytle, ale co začíná na Česká/České to ve mně nevzbuzuje důvěru...

sid.cz
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Book of Cain

Příspěvek od sid.cz » 19.04.2012, 11:41 hod.

Still-Alive: jako proti poštěčce, která chodí normálně nemám půl slova proti ní, dokonce když nešly zvonky (a že nešly déle jak dva roky) tak chodila normálně až ke dveřím v paneláku a bouchala na dveře, prostě fakt super s ní všechno.. ale ta náhrada za ní :( to je špatné....

právě proto se ptám, jak to v bookdepository zabalili.. docela mě běhá mráz po zádech, když bych viděl knížku typu book of cain která mě vyšla na $30 zlomenou vejpůl ve schránce... a to mám z amazonu ještě obědnanou knížku pro přítelkyni, takovej archivní kousek nesehnatelnej, co vyšla taky za hardcover daleko přes tisícovku a pak ještě diablo: the order... no jsem na to zvědavý a taky jsem zvědavý co mi dnes na poště řeknou...

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Book of Cain

Příspěvek od Spellsword » 19.04.2012, 14:29 hod.

Na bookdepository je teď 10% sleva na asi všechny knihy. A to i ty , které už zlevněné jsou, takže pokud tam furt je Book of Cain, můžete ji za trochu lepší cenu.

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: Book of Cain

Příspěvek od LizardWizard » 26.04.2012, 17:07 hod.

tak uz to mam doma a vypada to vyborne :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“