Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486
Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Morbid » 19.10.2018, 13:05 hod.

Cav,to viem,ale padal tiez z GR,asi 4 mesiace som nehral,tak sa pýtam.

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od azaxsyndrom » 08.11.2018, 23:35 hod.

Ahoj , nepadal z GR , po nasazení patche padá jen a jen z Greeda z Goblin Vaultu .

Trefort
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Trefort » 11.12.2018, 14:50 hod.

Ahoj,

Diablo jsem nikdy nehrál a tohle forum jsem našel přes Google. 12 let jsem hrál WoWko, teď už cca rok a půl nehraju nic.

Chtěl bych zase začít něco trochu hrát a napadlo mě Diabo 3. Pustil jsem si nějaké gameplaye, líbí se mi to, ale mám pár dotazů:

1) platí se měsíčně za hraní jako u WoWka?
2) je některá z postav vhodná pro začátečníka, nebo je nějaká, které bych se měl určitě vyhnout? Kdyby záleželo jen na sympatiích, zvolil bych Wizarda.
3) existuje ve hře PvP?
4) všiml jsem si, že hra má i datadisk - je možné hru hrát bez něj, nebo je nezbytnou součástí?

Díky.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 11.12.2018, 22:10 hod.

1/ Neplatí, koupíš hru a hraješ. Doporučuju koupit Battlechest

Kód: Vybrat vše

https://www.diablofans.cz/d3/vanocni-diablo-slevy-na-xzone/
2/ Spíš než postavám bych se vyhýbal určitým buildům. Některé jsou těžší na zvládnutí.
3/ Ne.
4/ Tuším, že bez datadisku hrát můžeš, ale ochudíš se o spoustu věcí. Kup za pár kaček Battlechest, viz výše.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Trefort
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Trefort » 12.12.2018, 00:51 hod.

Díky, ještě k tomu PvP - když si na YT zadám "Diablo 3 PvP", vyjede mi dost videí. To je co?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 12.12.2018, 07:31 hod.

Ve hře jsou Brawly, takové jednoduché duely.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

krtek.cz
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od krtek.cz » 06.01.2019, 10:49 hod.

Diablo 3 hraju už dlouho ale vždy pouze na single. Včera sem poprvé vyzkoušel multiplayer a teda musím říct že ti borci tam mají damage jako blázen. Jak docílím takového damage? Nebo spíš co hrát v tom multiplayeru aby vypadávalo hodně unikátních věcí které mi budou zvyšovat damage? Mám necromancera na 70 levelu a paragon na 430 levelu ale pořád ten damage mám slabý.
Předem díky zaodpověď

Uživatelský avatar
Zereges
Quill Rat
Příspěvky:8
BattleTag:Zereges#2618

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Zereges » 06.01.2019, 11:51 hod.

Většinou svůj build cílí na jeden skill a vzhledem k tomu mají postavený equip. Setové bonusy přidávají i 20000% damage, a to se násobí s několika dalšíma legendárkama co dávají 100-1000%

Dobré je si vygooglit nějaký build (diablofans.com, icy-veins.com a tu teď začíná vycházet nějaký build seriál, ale nevím vůbec jakou to má kvalitu) sehnat k tomu itemy a pak to jde samo.

krtek.cz
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od krtek.cz » 25.01.2019, 20:36 hod.

a kde bude padat nejvíce setových itemu?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 28.01.2019, 22:37 hod.

Nephalem a Greater Rifty.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Miki
Quill Rat
Příspěvky:15
BattleTag:Mikisek#21395

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Miki » 02.02.2019, 06:43 hod.

Ahoj, ví někdo jak je to s masacre bonusem u necra? Včera jsem rozjel HC skeleton mages a i když to mágové kosí hlava nehlava tak se mi bonus nezapne. Předtím jsem jel na corpse explosion a fungovalo to normálně. Takže mě zajímá jestli se to na pety nevztahuje.

Uživatelský avatar
Skynet
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:SKYNET#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Skynet » 23.03.2019, 09:25 hod.

Kupoval som si hru DIABLO 3 aj s datadiskom + necromancer verziu, ale človek keď nerozumie anglickym jazykom a nevie čo tam ma robiť tak je to veľmi ťažka a unavna hra. Nakoniec to skonči tak, že to prostě vypnem a zanadavam ...

Pytal som sa na podpore či budu robiť česku verziu, odpoveď bola NIE, pretože nema to pre nich vyznam. Dokonca nebude diablo 3 ani offline verzii pre singleplayer.

Davaju len podporu na diablo 3, ale podpora na diablo 2 skončila, keď som sa chcel na nich niečo opytať. Potom to tak aj dopadlo nainstaloval som češtinu teda česky dabing od fenixa na diablo 2 a išiel som hrať multiplayer.

Za 20 minut som dostal natrvalo BAN a zakaz pristup na server diabla 2. To ma tak nasralo, ten ich sprosty hackovaci system detekuje instalator čestiny od fenixa ako cheat. Stale musim zmeniť IP adresu a zohnať si iny kluč čo bude v akcii.

Stalo sa toto, už niekomu ? S pozdravom

JaroslavChvatal

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.03.2019, 13:46 hod.

Spíš bych doporučil to max měsíc hrát v angličtině a člověk se do toho dostane. Zas tolik těch výrazů tam není. Navíc se to furt všechno opakuje, takže to i neangličtinář dostane rychle do hlavy.

Uživatelský avatar
Zulu
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:azael#2808

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Zulu » 18.05.2019, 19:59 hod.

Prosím někoho znalého, když udělám conquenor a budu mít rozšířenou truhlu, přenese se to pak i do NS-čili budu mít rozšířenou NS truhlu?

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 19.05.2019, 00:00 hod.

Ano, ale myslim ze az bude po sezone.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 21.05.2019, 09:50 hod.

Ano, dokonce se to přenese okamžitě, nemusíš čekat na konec sezony.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Skynet
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:SKYNET#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Skynet » 28.10.2020, 07:41 hod.

V podstate si myslim, že by mohla existovať na to čeština, ale 1NS ma 1000 textov na preklad a chcelo by to zasponzorovať a zohnať prekladatelsky team s minimalne 20 prekladatelov, aby to mohlo existovať. Lenže to nie je všetko musel by s tim suhlasiť aj samotny BLIZZARD a to oni nikdy nebudu s timto suhlasiť ....

Takže, keby sa aj čeština urobila prekazia to aktualizacie na inu verziu a čeština bude zase nefunkčna, alebo sa to može zobrať ako hack a cheat a hrač za toto ľahko može dostať ban.

Popripade urobit prekladaci program ktory na obrazovke zareaguje na anglicke titulky a preloži ich, ale zase tam bude složite rozloženie textov a ich zachytavanie na obrazovke ...

Aspoň, že PRASAK urobil preklad na DIABLO 2 aj s DLC

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od manusky11 » 07.12.2021, 07:27 hod.

Skynet píše:
28.10.2020, 07:41 hod.
...
Sorry kámo, ale nedalo mi nereagovať. Nechcem tu robiť žiadny flame a ani niekoho urážať, prípadne sa ho dotknúť.
Kolko máš prosím rokov a kde si žil posledných 20? Ak teda nemáš menej.

Ja mám 41 a nikdy som sa ENG neučil v škole a ani na kurze. Hrávam hry od cca 1995 a Angličtinu som sa naučil za chodu + ju používam v práci. Dohovoriť sa viem viac než dobre a písomne taktiež, tých pár časov čo viem mi bohate stačí.
Hlava mi proste neberie to, že by dnes niekto mladý nevedel tento jazyk, samozrejme ak máš 50+ tak sa ospravedlňujem.

Mám syna, ktorý má 14r a ANG vie ako druhý jazyk, pretože s tým vyrastal a príde mu to prirodzené a hlavne nevyhnutné k dalšiemu profesnému aj súkromnému životu.

Moja rada, prestaň na 3-4 mesiace hrať a popozeraj sa po online kurzoch je ich kvantum aj zadarmo a sú kvalitné, samozrejme to chce čas niečo slušné nájsť.
Ver, že ti to pomôže nie len pre hraní.

Prajem vela zdaru.

EDIT - Teraz kukám, že som reagoval na viac ako rok starý post.......smekám pred sebou :(
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od R-2 » 27.02.2023, 12:14 hod.

Ahoj všem,
jen mě lamu napadlo, zda někdo neřeší = neví, když začnu a nemám setové věci,
tak je můžu vykraftit z rare věcí, ale když právě craftím, tak z těch šesti kousků má asi (???) některá větší pravděpodobnost než jiná (dle počtu legendárek od toho kusu ve hře),
nevíte někdo tedy jako část (třeba kalhoty???) craftit a to si pak přetočit v kostce na věc co potřebuju???

díky
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Slw » 28.02.2023, 09:21 hod.

no, já nwm jak ostatní, ale d3 si zahraju tak 2x do roka a na nové mechaniky se ptám googla v angličtině a pak sleduju videjka. já si naposled pamatuju že z rarek se daly točit legendárky a sety nějak mezi sebou..... ale kadala byla vždy nakonec jasná volba.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“