Absencia End Game

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lorthy
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lorthy#2413
Absencia End Game

Příspěvek od Lorthy » 30.06.2012, 20:03 hod.

Zaujíma ma váš názor na súčasnú koncepciu Diabla 3, ktoré postráda akýkoľvek End Game. Akonáhle je prekonané Inferno, v hre v podstate nie je čo robiť. Myslíte, že to Blizzard nejako bude riešIť v budúcnosti? Pretože momentálne mi ako jediný cieľ hry nafarmiť najlepší možný gear. Ale prečo? To nedáva absolútne zmysel, pokiaľ nie je kam ďalej progresovať.

A čo PvP? Ako si predstavujete, že bude vyzerať? Je pre mňa celkom nepredstaviteľné, ako to bude fungovať pri end game geare. Začínam sa nazdávať, že celé PvP je len prázdne gesto Blizzardu, ktorý sa nám snaží nahovoriť : "nebojte sa, neprestávajte hrať, pridáme nový content" (hoci možno to bude len nejaký lacný zlepenec)
My Characters:
Barbarian lvl 60 - Inferno Diablo DOWN
Barbarian lvl 53 - Act II Hell HC deceased

messer19
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Absencia End Game

Příspěvek od messer19 » 30.06.2012, 20:26 hod.

A v com bolo D2 ine?

Uživatelský avatar
Lorthy
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lorthy#2413

Re: Absencia End Game

Příspěvek od Lorthy » 30.06.2012, 20:35 hod.

messer19 píše:A v com bolo D2 ine?
No, že leveling v ňom bol omnoho komplexnejší. A farmenie gearu bolo viac menej len sprievodným javom pre dosiahnutie cieľa.
My Characters:
Barbarian lvl 60 - Inferno Diablo DOWN
Barbarian lvl 53 - Act II Hell HC deceased

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Absencia End Game

Příspěvek od Alfajk » 30.06.2012, 20:37 hod.

asi tak,ze jsem dohral inferno po mesici a nemam co delat

lukas1135
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LukasSVK#1365

Re: Absencia End Game

Příspěvek od lukas1135 » 30.06.2012, 20:54 hod.

Boze dalsi topic o tom ako je d3 na nic a ako je d2 super
Ze vas to este bavi zakladat taketo kktiny

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Absencia End Game

Příspěvek od GrOsO » 30.06.2012, 21:09 hod.

pre mna je endgame sc v d3 doost nudne neviem to sice poriadne vysvetlit preco, jedoducho chybaju dovody preco hrat , len pvp ktpore tu neni a rmah , pre mna osobne tu nieco chyba, nieco . neviem co ale v d2 to nechybalo a tu to chyba, ale tak bliz uz riesi pocuuuva a snad pridu sniecim zaujimavym . treba si uvedomit ze ta hra tu bude nadlho a cim dalej tym bude lepsia :)

hc je ale OK zatial, len osobne spatne znasam smrti tak hc je pre mna druhorade ripnul som 49 lvl zatim
Obrázek

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Absencia End Game

Příspěvek od Still-Alive » 30.06.2012, 21:34 hod.

PvP které tu ZATÍM není

messer19
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Absencia End Game

Příspěvek od messer19 » 30.06.2012, 22:41 hod.

Ja nechcem End Game. Ja chcem znovuhratelnost. Aj v D2 som stale skusal nove buildy. Nekromancera som si rozohral niekolkokrat. V D3 sa mi nestane, aby som rozohraval tu istu postavu znovu, neni dovod. Tym padom zanika jeden faktor znovuhratelnosti. Nikdy som to nedotiahol na lvl99, ale vzdy som mal chut zacat od znova. V D3 nemam ani chut rozohravat inu postavu, aspon zatial. Je to tym, ze stale sa motam v jednom Acte, farmim gear, goldy a pod. Vobec nemam chut zacinat odznova a farmit s*it gear, ktory ani nepredam.

Uživatelský avatar
Lorthy
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lorthy#2413

Re: Absencia End Game

Příspěvek od Lorthy » 30.06.2012, 23:09 hod.

lukas1135 píše:Boze dalsi topic o tom ako je d3 na nic a ako je d2 super
Ze vas to este bavi zakladat taketo kktiny
Informačná hodnota tvojho postu=0 . Haters gonna hate. Ak si si nevšimol, tento thread som smeroval k voľnej diskusii ohľadom budúcnosti D3, po stránke nového contentu.
GrOsO píše: treba si uvedomit ze ta hra tu bude nadlho a cim dalej tym bude lepsia :)

Tá hra tu bude tak dlho, kým bude mať komunitu, a tá už teraz rapídne klesá (stačí sa pozrieť na počet public hier dnes, a porovnať to so stavom pred pár týždňami) Takže myslím, že pokiaľ Blizzard niečo v rýchlej dobe nevymyslí, je dosť možné, že po D3 zaľahne zem.
messer19 píše:Ja nechcem End Game. Ja chcem znovuhratelnost. Aj v D2 som stale skusal nove buildy. Nekromancera som si rozohral niekolkokrat. V D3 sa mi nestane, aby som rozohraval tu istu postavu znovu, neni dovod. Tym padom zanika jeden faktor znovuhratelnosti. Nikdy som to nedotiahol na lvl99, ale vzdy som mal chut zacat od znova. V D3 nemam ani chut rozohravat inu postavu, aspon zatial. Je to tym, ze stale sa motam v jednom Acte, farmim gear, goldy a pod. Vobec nemam chut zacinat odznova a farmit s*it gear, ktory ani nepredam.
Presne! Moje slová..keď som začal hrať D3 hovoril som si, že si ho určite minimálne prejdem s každou classou, no po niekoľkonásobnom prejdení s jednou postavou ma to absolútne neláka.
K tým buildom, niekde som čítal, že celý systém fungovania rún a skillov bol v čase vývoja oveľa sofistikovanejší, ale vyžiadalo si to očividne kritiku u low hráčov, tak to Blizz na poslednú chvíľu zjednodušil do dnešnej (no brainer) podoby.
My Characters:
Barbarian lvl 60 - Inferno Diablo DOWN
Barbarian lvl 53 - Act II Hell HC deceased

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Absencia End Game

Příspěvek od kojot » 01.07.2012, 07:52 hod.

Líbí se mi, jak mluvíš o věcech, o kterých nic nevíš, tak jako bys o nich něco věděl...
Lorthy píše: K tým buildom, niekde som čítal, že celý systém fungovania rún a skillov bol v čase vývoja oveľa sofistikovanejší, ale vyžiadalo si to očividne kritiku u low hráčov, tak to Blizz na poslednú chvíľu zjednodušil do dnešnej (no brainer) podoby.
Nevím jestli to bylo sofistikovanější, ale asi to bylo zajímavější. Původně Skill runy měli fungovat jako itemy, které ti ve hře mohli padnout. Bylo tuším 7 druhů Skill run a měli několik ranků (tuším, že taky 7). Žádnou kritiku si to "nevyžiadalo". Blizz to prostě změnil, kvůli balancování. Hlavně by se tam musel řešit drop rate a mohlo by to nakonec dopadnout hůř, než je to teď.
Obrázek

Uživatelský avatar
Morishort
Wraith
Příspěvky:191
BattleTag:Morishort#1342

Re: Absencia End Game

Příspěvek od Morishort » 01.07.2012, 09:58 hod.

prosim aby sa nezakladali stále rovnaké/podobné témy na to isté...
k diskusii môžete použiť témy čo už existujú, napr.: diablo vs rock, Zábavnostní hodnota po dosáhnutí lvl 60, Endgame farming, Vase hodnotenie hry, Opravdu je diablo 3 tak krátké?, Tak na tohle jsme čekali ?
Dodržuj Pravidlá fóra... ak niečo hľadáš použi funkciu Hladaj...
Tvoj názor nie je prínosný.... Tvoj príspevok nie je vtipný.... Tvoje myšlienky nie sú zaujímavé, preto si ich nechaj pre seba... Nerob tu zbytočný bordel...

Zamčeno

Zpět na „Obecně“