Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smyslupl

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436
Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Alfajk » 17.08.2012, 00:31 hod.

jo myslel jsme tu autocenzuru,jestli je horsi to co se deje tady a nebo tvuj priklad v D2 casti fora

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Garn » 17.08.2012, 09:01 hod.

Ta fanouškovská auto-cenzura je horší pro nováčky, já nejsem nováček. :D Vždycky jsem fandil víc kvalitě než kvantitě, takže radši tu budu mít míň lidí, které znám dobře. :) Ale to je něco co vyhovuje mně. ;)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od ZOMB » 17.08.2012, 09:04 hod.

Garn píše:Vždycky jsem fandil víc kvalitě než kvantitě, takže radši tu budu mít míň lidí, které znám dobře. :) Ale to je něco co vyhovuje mně. ;)
Nejsi sám ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Nekronaut » 17.08.2012, 09:38 hod.

Ono pokud je ta "starousedlická" kritika konstruktivní a ještě lépe zaměřená na pomoc tomu nováčkovi, tak se z nováčka může poměrně rychle stát také kvalitní člen komunity. Je pravda, že ne každý na to má nervy a pokud je nemá, tak mu to nikdo nemůže mít za zlé. Pokud se ale na nováčka všichni sesypou jako vosy a víceméně ho pošlou někam, tak opravdu odejde a komunita přišla o potenciálně přínosného člověka. Tohle platí všude a znám to především z jiných for.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Tib3rian » 17.08.2012, 10:57 hod.

Aragorn: Tak kamarat, mas odomna vecnu priazen(aj ked ti na tom mozno nezalezi). Pretoze odkedy som na nete a zazil som na moje obrovske prekvapenie presne tu kulturu, ktoru kritizujes, je toto prva tema/prispevok, ktory absolutne vystihuje "potrebu" a zaroven problem dnesnej (nie len) internetovej spolocnosti a hernych komunit. A aj napriek mojej velkej priazni ku Carpinus tymu, v naznakoch som tam taketo hodnoty/spravanie zachytil.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Garn » 17.08.2012, 11:49 hod.

Carpinus a obecně administrace webu je trochu jiná kapitola. Není to o rovné diskuzi mezi dvěma hráči na fóru, je to o tom, že my vystupujeme pod reálými jmény a děláme reálnou práci. Pak se nediv, že přijde nějaký anonymní internet hero a začne si otevírat ústa, tak se bráníme, protože narozdíl od něj se za anonymitu neschovávme a tu práci za sebou máme.

Vezmi si třeba sebe. 320 postů na fóru, mám tu seznam IP adres ze kterých se připojuješ, které se dají lokalizovat na město (podle typu providera), pokud ses nezúčastnil nějaké soutěže na webu, tak tvoje jméno neznám. Ať uděláš cokoli, nemáš co ztratit. Já na webu vystupuju pod reálným jménem, které dost lidí zná, a hodně lidí se kterými jednám, ví kde bydlím atd... Pro mě je to jako pracovat normálně ve firmě akorát s tím, že za mnou chodí lidi bez tváře které neznám a štvou se mi do toho co dělám. ;) Klidně mě pošli doháje za to co dělám a jak vypadám, ale ne noname na netu, vždycky existuje místo, kde se dá skočit na pivo a promluvit si face-to-face.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od LizardWizard » 17.08.2012, 16:13 hod.

Garn- hezky receno, bohuzel vetsina lidi zde umi vice kritizovat nez chvalit, a to jak vasi praci, tak snahu vyvojaru, jenz se snazi hru vylepsit, sice nektere elementarni minely mohli eliminovat teda mnohem drive, ale ja nad nimi jeste hul nelamu a doufam ze ta hra se jeste posune poradne dopredu, potencial na to ma...
Myslim ze prognoza na nekolik mesicu dopredu muze byt i ta, ze hra se bude zlepsovat, a zaroven hateri prestanou hrat i prispivat na fora. Bylo by to fajn :)

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Garn » 18.08.2012, 00:49 hod.

Problém dnešní doby je v tom, že většina lidí si myslí, že programování funguje stylem:

/zabij_creepa_epickym_zpusobem

a když to chceš zlepšit, aby to bylo epičtější, tak to přepíšeš na:

/zabij_creepa_jeste_epictejsim_zpusobem

A takto dneska lidi přistupují skoro ke všemu i co se týká webu. První článek co jsem na tomto webu překládal bylo asi 5-ti stránkové hands-on od MedievalDragona z INCgamers, což bylo vlastně druhé hands-on na světě. Nikdy jsem tak dlouhý článek nepřekládal a nechával jsem si to kontrolovat od pár lidí a byl jsem strašně šťastný, že jsem to zvládl. První borec co na to reagoval mě seřval za to, že jsme to přeložili pozdě, že to je moc dlouhý a že jsem asi negramotnej, protože na 4. straně vlevo dole mám pravopisnou chybu. No já měl dobře rudo před očima. Co s takovým borcem chceš dělat. :D
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Wixxia » 18.08.2012, 09:46 hod.

Ahoj 8-)

Tak o jednu ženu ( Chííích, dobrá dobrá, pro vás holku ), se už vaše komunita rozšířila a velice doufám, že se přidá k naší menšině další. První poznatky jsou bohužel ale stejné, jako je důvod založení tvojeho vlákna. Bohužel se to týká všech FORUM na světě a né bohužel jen tohoto. Zatím sem přidala svůj příspěvek pouze do tří vláken, ale už tam ( naštěstí ani tak vůči mé osobě ), sem se setkala s tím, že lidé si vjeli do vlásů. Je to škoda. Ono to kazí celkový dojem z lidí a nejen z lidí na forum. Příklad. Pokud někdo udělá v pravopisu chybu pánové, tak to není proto, že by pravopis neuměl, ale že jeho mozek přestane uvažovat nad tím, jak se zrovna daná věc píše. Dá odeslat a neopravíto už. To z něj ale vžádném případě nedělá negramota. Moc dobře všichníííí víme že je " s " kým čím a " z " koho čeho. Ale přistihni sám sebe při mluvě. V tolika případech zní " s " nebo " z " lépe, než je v pravopisu správně a tuto chybu uděláš jen proto, že tvůj mozek, když tvoje ruce píšou rádoby mluví. Nebudeme se vůbec už bavit o tom, že kadý dělá chyby a to včetně lidí, kteří rádi na chybu jiných poukazují. Hlavně oni..... Dále si se trefil v jednom. Chíííích, opravdu né každá jsme svatá. Já třeba raději hraji hry za zlo, než za dobro a to už jen z toho důvodu, že u hry za zlo vás občas velice pobaví slova, která zlá postava z pusy vyplivne. Viz supr Fallout 1 a 2 a BG 2 + TOB. Třeba. Nezáleží na tom. To bylo jen pro příklad. Freelancer mě taky bavil spíš za zločin než furt trapně lítat obchodníma cestama. To jen chci říci, že i holky dokáží být nemilosrdné vůči hodňoučkým mobům:))). Je to vážně veliká škoda. Hlavně jak říkáš. Soudit někoho třeba kvůli dmg a brát to až tak smrtelně vážně, je až skoro hloupé bych řekla. Nehledě na to, že je absolutně jedno, kolik do moba musíte vypálit ran, když vás vůbec neohrožuje. Schválně jsem si jen tak pro legraci umlátila pěstí Diabla ( v D3 ) na obtížnost NIGHT. Že mi to dá dokonce achivment sem teda fakt nečekala. To jen pro lidi, co věří tomu, že nejdůležitější věc ve hřeje DMG. Já vás okamžitě vyvedu z omylu. A to je příšera s odvracením vašeho poškození. Je naprosto hloupé a nesmyslné ohrožovat sám sebe. Buďte lidé k sobě opravdu více vztřícnější. Nenadávejte si do dětí, protože každý člověk s průměrným IQ a víš přece ví, že výchova je práce rodičů. Čili ten kdo za to může je rodič. Nikoliv dítě. To, že s vámi někdo nesouhlasí přece neznamená, že vás nemá rád. Jaký máte důvod na něj okamžitě útočit?? Nechci se ani náhodou zastávat mojeho pohlaví, ale já tyto reakce z našich úst opravdu neznám. Určitě existují, ale já se s těmito frázemi prozatím setkala jen od nadmíru bujarých samců. Nikdo vás přece nenutí dodržovat desatero, ale slušnost a morální chování je známka civilizovaného a inteligentního mozku. A přesně jak říká Aragorn. Každému někdy zvíšené slovo ujede, ale od toho na tomto světě existuje věc s názevem " OMLUVA ". :shock: :?: :idea:
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od TrackThor » 18.08.2012, 09:50 hod.

wixxi nějaký nontldr verze by pro líný lidi jako já nebyly? :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Wixxia » 18.08.2012, 10:05 hod.

Hoja Tracku:)

Omlouvám se, ale já neznám výraz nonldr. Co to znamená?? Jako kratší??.))))
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od neferty » 18.08.2012, 11:00 hod.

tl;dr

= too long;did not read

Taky ty tvé slohy nečtu ;)
nevím, co sem napsat

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od ZOMB » 18.08.2012, 11:24 hod.

neferty píše: Taky ty tvé slohy nečtu ;)
Já ano, protože právě ty delší příspěvky dokážou obsáhnout nějakou hlubší myšlenku, a mě se to lépe čte než třeba 10 krátých příspěvků za sebou
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Wixxia » 18.08.2012, 11:37 hod.

Hoja pánové:)

Díky za poučení :).....Chííííích, tak oki. Budu se mermomocí snažit uspokojit všechny. Od těch " líných ", po ty " nelíné " :) :D :D
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Garn » 18.08.2012, 12:36 hod.

Wixxia píše:vztřícnější
:shock: :shock: :shock: ... :D
Wixxia píše:Čili ten kdo za to může je rodič.
Jestli se mi začne někdo štvát do maminky, tak končí legrace. :-| ... :-| ... :D

Btw. Fallout 2 a "Příručka ďáblova spratka" byl nezapomentulený zážitek. ;)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Wixxia » 18.08.2012, 12:44 hod.

Hoja:)

Chiiiiiiiiiiiiiiich..Tak to jo. Tvůj smích je tu opravdu na místě. To se teda Garne uznat musí. :love: <<-- srdíššško si zasloužíš :lol: :lol: . Asi sem hodně naivní:))))

EDIT : No lepší hra na texty než byl Fallout 2 snad neexistuje. A to i hratelností snad:). Jen škoda, že se s tahovým bojem hodně lidí nevyrovnalo. Což je extra škoda. Přišli o několik set hodin zábavy. Fallout 2 hraji do dnes. 8-)
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Nekronaut » 18.08.2012, 13:20 hod.

Fallout 2 zůstane pravděpodobně navždy mou nejoblíbenější hrou. Fandím Interplayi v online přenici s "továrnou na zábavu" jménem Bethesda.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od sklb » 18.08.2012, 13:48 hod.

Nekronaut píše:Fallout 2 zůstane pravděpodobně navždy mou nejoblíbenější hrou. Fandím Interplayi v online přenici s "továrnou na zábavu" jménem Bethesda.
To uz prehrali nie?
Ale ked si chces zahrat fallout online mmorpg tak odporucam FOnline: 2238. :)
Ked ozelies, ze grafika od f2 nespravila ziadny pokrok skvele sa zabavis.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Nekronaut » 18.08.2012, 15:10 hod.

No já myslím, že se soudí dál, ale naděje asi moc není. O FOnline jsem se zajímal před nějakou dobou a bylo to brutálně neodladěné, systém na prd. Schválně kouknu co se o tom píše aktuálně. Ty to hraješ?

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Nazor na Diablo komunitu a dopad D3 na ni (slusne a smys

Příspěvek od Deef » 18.08.2012, 16:21 hod.

No ja tiez dufam ze casom sa usidlim v nejakej 10 clennej stabilnej a "rozumovo" dospelej parte.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“