No legendary club

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: Kolik herních hodin bez legendárky

Méně než 1
25
10%
2 - 5
63
24%
6 - 15
35
14%
16 - 30
21
8%
31 - 60
34
13%
61 - 100
25
10%
101 a víc
56
22%
 
Celkem hlasů: 259

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: No legendary club

Příspěvek od Ryliah » 30.10.2012, 19:46 hod.

Ja sa len zchuti zasmejem nad tými teóriami o MF, špeciiálnych IP, drop lokácií a podobnými výmyslami :) Niekomu jedeň den nepadne žiadna legandárka a už sa špekuluje že to je bugnuté atd ;) ...Ako už tu bolo viackrát spomínané jediná správna teória je : viac mobov sa rovná viac dropu a tým padom aj legendáriek ale aj to treba brať z nadhľadom a posudzovať len z dlhodobného hľadiska(RNG je sviňa a dokážu prísť aj dlhé série bez dropu :) ) Takisto aj čas je relatívny pojem. Uvediem sem príklad. 2 ľudia napíšu že farmili včera 3 hodiny. Prvý z nich chodil striedavo všetky 3 akty, sem tam na Keywardena, sme tam odbehol na balkón na cigu..také pohodové hranie s 40k DPS..a ten druhý išiel 3 hodiny nonstop štýlom Alkaizer, lokácie kde je najvačšia koncentrácia mobov so 150k unbuff WW Barbarom. Ale obaja povedia že len farmili 3 hodiny a prvému padla jedna legendárka a druhého 6 a z toho 3 setovky ;) Jasné, aj tam išlo o štastie(RNG) ale dám ruku do ohňa za to že aj z najbližších XX podobných runov bude mať viac legendáriek hráč č.2. Takže nie su 3 hodiny ako 3 hodiny, ide aj o efektivitu ;)
S4 Monk 1100+

c4pje
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:c4p#2719

Re: No legendary club

Příspěvek od c4pje » 31.10.2012, 04:19 hod.

Ale tak řekněme si že zas na druhou stranu je to občas frustrující. Např dneska jsem hrál asi hodinku a půl a během ní padly 2 setovky a 1 legendary. Dal jsem si večeři farmil další 3 hodiny a nespadl ani prodejný rare. Já ty lidi pak chápu že začnou spekulovat o kdečems, ale i zákon o pravděpodobnosti říká jasně, čím větší počet pokusů tím víc se blížíme možnosti výhry, ale nikdy se nedostaname za standartních podmínek na rovných 100%.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“