2 otázky

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321
2 otázky

Příspěvek od JamieChris » 05.10.2013, 23:39 hod.

Tak mam zase po nějaký době 2 otázky, nejsem schopnej si to tu vyhledat, pokud o tom byla řeč, protože je toho tu moc a hlavně se mi do toho plete D2.

1) Proč si myslíte, že v D3 nejsou runy a vyjadřoval se k tomu nějak Blizz, co si pamatujete ? Už 100% nebudou nebo by je mohli vecpat i do trojky včetně runových slov ?

2) Myslíte, že bude někdy možný hrát D3 s maphackem, aniž by za to byl ban ? Včera jsem si při hledání Kulleovi hlavy uvědomil, že je to pěkně blbej dungeon, když pospícháte a nemáte mh. >:D :)

Na oboje očekávam negativní odpověď, ale ocenil bych vysvětlení, popř. aspoň vaše doměnky a neověřené názory, vše vítám... :)

Čauves .)

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: 2 otázky

Příspěvek od negris » 05.10.2013, 23:44 hod.

1. Už taky netuším ale mám za to že nechtěly kvůli tomu že by goldy ztratily cenu

2. Maphack určitě nikdy nebude (legální)protože i ve dvojce za to byl ban
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: 2 otázky

Příspěvek od Alfajk » 06.10.2013, 10:57 hod.

maphack stejne ani nebude,protoze se mapa nacita na serveru

Uživatelský avatar
feysgar
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Feysgar#1183

Re: 2 otázky

Příspěvek od feysgar » 06.10.2013, 12:27 hod.

Ve skutečnosti maphack těžko, ale je možné, že se to objeví jako stat na nějaké věci v datadisku(viz datamining)
ItemPassive_Unique_Ring_637_x1 -The world map is always revealed. -Mapa světa je vždy odhalena

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: 2 otázky

Příspěvek od JamieChris » 06.10.2013, 13:57 hod.

to by bylo husty :) runy vs. goldy je asi fakt no, ale zase by v tom byl potencial pro dalsi dropovani, xx novych run a xx novych slov byla nejvetsi motivace pro hrani d2 (resp. na serverech vsichni jeli runewords)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: 2 otázky

Příspěvek od NargarotH » 06.10.2013, 14:05 hod.

Jay zrušil runy protože mu RWs přišly matoucí a složité, místo toho dal runy ke skillům.
R.I.P. 27.3.2014

Odpovědět

Zpět na „Obecně“