Jak na zbraně!??

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Requin
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Jak na zbraně!??

Příspěvek od M.Requin » 11.10.2013, 15:42 hod.

Zdar.
Asi je to debilni dotaz ale nevim si rady tak se musim zeptat..
Drtim jiz nekolikaty tyden D3 a jsem z te hry uplne posrany :lol: Hraju za šamana a jeho voodoo si fakt uzivam :P Mam ale takovy problem co se tyce zbrani..Nibrz,zbiram zbrane,vylepsuji,davam je šamanovi do ruky ale s nima proste nebojuje..Vzdy akorat plive jedovate šipky ale nejde mi nastavit aby treba uhodil demona mečem či nejakou jinou zbrani,kterou ma v ruce...proste jsou to vždy pouze ty šipky,kteryma neustale plive.
Ma vubec cenu teda sbirat nejake zbrane jen tak aby je drzel v ruce na ozdobu?!!?
Predem napisu ze nejsem jeste moc zkuseny hrac,hraju jen obcas po praci a jeste jsem nestacil pozjistovat dost veci ale tohle mne vyslovene stve!!?Copak zbrane umi pouzivat pouze barbar??!?Pokud ma nekdo z Vas pro me nejakou "funkcni" radu jak pozmenit neco v nastaveni nebo udelat neco aby pouzival take zbrane jako meč,sekera či kopii budu fakt moc rad :cry: :cry: :cry:
Predem diky :-|

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Jak na zbraně!??

Příspěvek od Bit » 11.10.2013, 16:40 hod.

zbraně slouží předveším ke zvýšení statů... pokud v ruce nebudeš mít nic tvoje "šipky" nebudou dávat žádný dmg... Podívej se na DPS bez a se rbzaní :idea:
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
M.Requin
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak na zbraně!??

Příspěvek od M.Requin » 11.10.2013, 16:47 hod.

Aha..takze kdyz mam zbran v ruce neznamena to ze budu s ni mlatit vsechny dokola ale pouze o ucinek drzene zbrane zvysi se ma zakladni dovednost v top pripade "otravene sipky" :shock: Tak diky moc kamo,pomohlo :-)

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Jak na zbraně!??

Příspěvek od negris » 11.10.2013, 21:19 hod.

Pokud chceš mlátit tak si udělej char na to vytvořenej neboli bojovníka a ne magiče :) popřípadě si přečti na diablofans.cz legendu o charech ať víš trošku něco o té postavě proč se vůbec jmenuje witch doctor atd.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“