Do you want instant kill?

Herní postavy či NPC postavy.
Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:
Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od Garn » 06.01.2012, 10:28 hod.

Mě to zas tak nelogické nepřijde ta úvaha. Pokud by to bylo jak píšeš ty - 2 zbraně = menší čísla rychleji a 1 zbraň = větší čísla pomaleji a damage per second by byl stejný - tak ti vzniká základní konflikt -> máš dvě zbraně, máš 2x tolik random properties. Jak to vyřešit? Na 2h zbraně 2x tolik random properties? Blbost, jednak by se to nevyrovnalo a druhak bys měl seznam vlastností na 2h dlouhý jak telefonní seznam. Dávat 2x tolik statu z těch random prop? Zase blbost, když by ti vyšla dobrá kombinace, tak bys dal Diablovi IKčko.

Druhý konflikt je ten, který jsem nastínil už po vydání prvního videa a byl docela jasný. Když máš 2h tak potřebuješ fakt masivní damage na jedné zbrani a jedeš aoe skilly většinou, přijdeš, praštíš a všechno leží. Je spousta skillů co dává poměrně dobrý aoe damage a nejsou závislé na wpn speed (furious charge, leap attack, thunder stomp...ještě hota, ale ten myslím je, not sure). Když máš dual wield, tak nemáš tak hustý aoe damage, ale zato máš 2x tolik random props, můžeš mít dva elementy ve zbraních a rychle sekáš. Imho je v této verzi hry 1h + štít nechutně OP. Protože pointa je, že až na ten 15% as buff sekáš úplně stejně rychle jako když máš dual wield. Pokud máš dvě zbraně s as 1.2 a zbraň s as 1.2 + štít, tak sekáš stejnou ryhlostí až na to, že při dual wieldu střídáš zbraně. Máš pořád výhodu properties x2 a místo 15 as buffu máš triliardu armoru a šanci na block. To mi přijde dost awesome. Když porovnáš 1h+shiedl vs. 2h tak máš o 30% damage míň, ale máš místo toho: 1) armor 2) block 3) další sadu random props.

Doufám, že jsem to napsal srozumitelně. :D A jo, s tím % boostem 2h jsem se spletl, dost se ty zdroje lišily, ale máš pravdu, že je to kolem 30%.

A jinak v D3 je dost rozdíl mezi tím, jestli máš axe, sword nebo mace a třeba kuši vs. luk, každá zbraň se chová trochu jinak. Luky jsou třeba docela fast oproti 2h kuši, ale mají obrovský interval damage. V praxi to vypadá tak, že kuše má třeba 10-12 a as 1.00 (11 dps) a luk má stejné dps, ale má třeba 1.40 as a damage 3-15... třeba, to je příklad. Stejné je to u swords vs. axes. Sekery mají tuším ten interval nejmenší.

EDIT: A ještě jedna blbůstka... vzhledem k tomu, že u dualu střídáš zbraně, tak musíš mít nechutně nabušený 2 slovy DVĚ jednoručky. Což jako samo o sobě je docela problém a být v partě třeba nedej bože s monkem, kterej taky jede na dual wield, tak to potěš koště. :D
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

prelien
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od prelien » 07.01.2012, 12:41 hod.

Otázka bokem na GARNA: v game page to si byl ty?

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od Garn » 07.01.2012, 12:42 hod.

Ano, byl. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

prelien
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od prelien » 07.01.2012, 12:58 hod.

Jak si řekl že tvůj oblíbený char je DH tak sem zbystřil a podle hlasu sem usoudil ze to musiš byt ty. Docela zajímavé vědět jak vypadáš když člověk znal několik měsíců jen tvůj hlas. ( jak soused z Kutila Tima)

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od Garn » 07.01.2012, 13:01 hod.

Hodil jsem o tom topic vedle, tak pokračuj tam. ;) Jinak na livestreamu z předvánočního srazu Diablo fóra jsem měl webcam, takže mnozí mě viděli už tehdy: http://www.youtube.com/watch?v=SemZE0M5NtM
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

prelien
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od prelien » 07.01.2012, 13:11 hod.

No já to vedle nějak nemůžu najít tak prosím o link

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od Garn » 07.01.2012, 13:23 hod.

My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od mes » 08.01.2012, 15:44 hod.

Jop, tak tohle je nas vysneny Dread Shot, s timhle budeme Ikackovat a ubirat neskutecne mnozstvi Hpcek pekelnikum a mozna i andelum! Dotazy? :green:

Spoiler: gore mode enabled
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od Madus » 29.01.2012, 20:08 hod.

Podla mna nie vsetky % budu additivne, podstatna cast bude aj multiplikativna... a tym padom vysledne cisla budu uplne ine.

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od mes » 30.01.2012, 10:47 hod.

Madus: V jednoduchosti je sila vid?
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od Madus » 30.01.2012, 19:52 hod.

mes píše:Madus: V jednoduchosti je sila vid?
No to je sice pravda ale nadruhu stranu nie vsetko sa da vyriesit jednoducho co sa tyka matematiky ak chces mat dobru hratelnost a ne neaku haluzarnu :).

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od Programos » 05.02.2012, 11:20 hod.

Skoda jen, ze buildy tohodle typu budou v praxi(imo) uplně nepožutitelný... ale krásný čísla to vykouzlí :-)
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od mes » 06.02.2012, 12:15 hod.

Jak muzes rict, ze budou uplne nepouzitelny kdyz hra jeste nevysla a runy nejsou implementovany ve hre/bete?
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od Programos » 06.02.2012, 12:19 hod.

Neříkám to jako fakt ale jako svůj názor, proto jsem napsal do závorky to "imo", aby to neznělo tak, že tím buildem pohrdám.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od mes » 06.02.2012, 12:55 hod.

Nj toho "imo" jsem si nevsiml. :)
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

Uživatelský avatar
milaczech
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MiLaCzech#2874
Bydliště:Sev.Mor.

Mozna se to tady i trosku hodi - ad nezakladam nove vlakono.

Příspěvek od milaczech » 09.04.2012, 15:55 hod.

Critikal BARBARIAN

Rozhodl jsme se napsat svych par postrehu ohledne hodne zajimaveho buildu zamereneho na schopnosti Barbara zpusobovat kriticke poskozeni, ktere je dle meho velice uspokojive... posudte sami. Takze takovej mozna INSTANT KILL ;)

V rychlosti a cislech:
+05% incresed Critical Hit Chance = Hammer of Ancient
+03% incresed Critical Hit Chance = Battle Rage
+10% incresed Critical Hit Chance = Wrath of the Berserker (na 15+ sekund)
+03% incresed Critical Hit Chance = Followers scoundrel (Anatomy)
+05% incresed Critical Hit Chance = Ruthless
+10% incresed Critical Hit Chance = Weapons Master (Maces/Axes)

CELKEM +36% incresed Critical Hit Chance v stavu "Wrath of the Berserker"

Skill runy:
Zacnu od Berserka s skill runou Thrive on Chaos kdy kazdych 25 fury prida 1s k "prevteleni".
Battle Rage byl obohacen skill runou Into the Fray kdy kazdy kritik generuje 15 fury.

V praxi by to melo vypadat takto:
V stavu Berserka je kazda 3-4 rana KRITIK a generuje tedy 15 Fury diky cemuz se stav Berserka prodluzuje... Berserk se drzi na nohou i diky War Cry s skill runou Impunity a Threatening Shout...

Cely build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZXY!YZbYcc

...podle meho docela zajimava kombinace, nemyslite? :)

Avenger
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Avenger#2285

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od Avenger » 10.04.2012, 09:42 hod.

Milaczech je to "len" +31% Critical chance vo WotB, +36% Critical chance je len pre skill HotA v aktivnom WotB :) Pretože +5% crit chance z HotA sa vzťahuje len na samotný skill nie celkovú crit chance barbara :)

Uživatelský avatar
milaczech
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MiLaCzech#2874
Bydliště:Sev.Mor.

Re: Do you want instant kill?

Příspěvek od milaczech » 10.04.2012, 17:16 hod.

...pravda, pravda. :) Jeste ze RAGE bude dost diky kritikalum. ;)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“