Follower a debata o nich

Herní postavy či NPC postavy.
Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague
Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od R-2 » 01.08.2012, 10:20 hod.

:?: Prosím nevíte jak porovnávat jednoduše equip na followers? Tak jako je Alt na 2prsten-zbraň, není něco na follo??? (jsem to ale lama :oops: , fakt nevím....)
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od v0kurka » 01.08.2012, 10:23 hod.

lama tu jsem já, protože absolutně nerozumím otázce :D

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od R-2 » 01.08.2012, 12:38 hod.

v0kurka píše:lama tu jsem já, protože absolutně nerozumím otázce :D
vOkurko, že zrovna Ty? A na tebe jsem sázel, že mi odpovíš! Jde mi o to = mám věc v batohu = něco mě padlo a chci to dát na toho templáře co jde se mnou, jde něco zmáčknout, abych viděl tu věc v porovnání s tím co má on aktuálně na sobě? Stejné jako to vidíš když si dáváš věc na sebe......
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Fru-fru » 01.08.2012, 12:53 hod.

R-2 píše::?: Prosím nevíte jak porovnávat jednoduše equip na followers? Tak jako je Alt na 2prsten-zbraň, není něco na follo??? (jsem to ale lama :oops: , fakt nevím....)
kombinace kláves ctrl+alt+pravý shift+caps a nakonec f1 a jazykem dostat myš na item a tadaaaa;-):mrgreen:
Sry blbej vtip:ugeek:

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od v0kurka » 01.08.2012, 12:55 hod.

ne, nejde. musíš mu to akorát dát na zkoušku a porovnat si to sám :) jinak s templářem to máš celkme jednoduchý. primárně masivní vitalitu a block, případně nějakej rezist. 60k hp je celkem snadno dosažitelný. dmg stejně žádnej mít nikdy nebude. nebo z druhé strany eventuelně gold find či magic find, taktéž masivně :D

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od R-2 » 01.08.2012, 14:23 hod.

v0kurka píše:ne, nejde. musíš mu to akorát dát na zkoušku a porovnat si to sám :) jinak s templářem to máš celkme jednoduchý. primárně masivní vitalitu a block, případně nějakej rezist. 60k hp je celkem snadno dosažitelný. dmg stejně žádnej mít nikdy nebude. nebo z druhé strany eventuelně gold find či magic find, taktéž masivně :D

No jo, ale ten GF a MF se neprojeví 100%, to je opravdu lepší boost do vit+block......
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od v0kurka » 01.08.2012, 14:35 hod.

záleží... když jsem chtěl progresovat a hrál solo, měl jsem tučnýho templáře s všude 100 a víc vitality, zbraň dokonce asi 250. pak vydrží celkem dost.

neprojeví se 100%, to je pravda. ale když mám i s templářem magic find asi 305%, tak se mi od něj těch 20% (tzn. celkem u něj mám cca 100%) celkem hodí.

johnyrk
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od johnyrk » 04.08.2012, 21:56 hod.

já nevím, u monka používám enchantrici kvůli armoru, healuju se sám. u barbara mám templáře kvůli healům. ale netuším, pro jaký char se hodí ten zlodějíček... :/

Uživatelský avatar
CADAVER
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:New Tristram

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od CADAVER » 05.08.2012, 04:46 hod.

Já Scoundrela používám celkem rád. Dává něco málo ke critu mýho barba a umí celkem slušně zpomalovat moby.
...a stejně všichni umřem... :)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od kojot » 05.08.2012, 07:40 hod.

Scoundrel je IMO pro DH nebo Wizarda nejlepší, protože ty 3% cit chance zvedají dmg mnohem víc, než 3% AS, který dává Enchantress. Samozřejmě pouze pokud máte equip zaměřenej na crity. Pokud máte crit dmg větší než 100%, tak vám Scoundrel přidá víc dmg, než Enchantress, pokud máte crit dmg menší, tak přidá víc Enchantress. Na druhou stranu Enchantress přidává Armor... Templar mě osobně vůbec nevyhovuje a nepoužívám ho s žádnou postavou.
Obrázek

johnyrk
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od johnyrk » 05.08.2012, 21:23 hod.

kojot píše:Scoundrel je IMO pro DH nebo Wizarda nejlepší, protože ty 3% cit chance zvedají dmg mnohem víc, než 3% AS, který dává Enchantress. Samozřejmě pouze pokud máte equip zaměřenej na crity. Pokud máte crit dmg větší než 100%, tak vám Scoundrel přidá víc dmg, než Enchantress, pokud máte crit dmg menší, tak přidá víc Enchantress. Na druhou stranu Enchantress přidává Armor... Templar mě osobně vůbec nevyhovuje a nepoužívám ho s žádnou postavou.
nevím, já si díky tomu podělanému 30s cooldownu mezi používáním lahviček nějak neumím představit, že bych měl hrát s barbarem bez něj.
barb nemá nic účinného na heal a když jsem ve srabu, tempův heal mi už nejednou vytrhl zadek...

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Nekronaut » 06.08.2012, 12:10 hod.

Přesně. Za DH si neumím představit jiného followera. Na flašky se nespoléhám a potom už zbývá jen heal přes preparation s dlouhým cooldownem.

Za monka hraju s kouzelnicí kvůli AS...

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od TrackThor » 06.08.2012, 12:13 hod.

já mám templáře na mf :D
Obrázek

Uživatelský avatar
CADAVER
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:New Tristram

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od CADAVER » 07.08.2012, 14:08 hod.

U barba na SC místo teplářova healu lze použít Owerpower s Revel a využít tak zvýšení critu od Scoundrela. Na HC je samozřejmě jiná situace.
...a stejně všichni umřem... :)

Feanor
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Feanor » 08.08.2012, 19:07 hod.

Daji se u foloweru menit zpetne skilly ? Nekdo na zacatku tematu pise pravym tlacitkem mysi na skill ale mne to nefacha. De to nebo ne?

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od kojot » 08.08.2012, 19:53 hod.

Pravym klikni na obrazek Followera a dej "Retrain".
Obrázek

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od R-2 » 09.08.2012, 14:05 hod.

Já běhám jen a jen s templářem, je mi takovej simpaticke a mojí paní monkovou uzdravuje tak nějak průběžně, sám má cca 70.000 života a tak ani tolik neleží. Kvůli statům rozjedu dalšího followera, ale nějak jsem si na něj zvykl.
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

Hamin
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HaminCZE#2172

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Hamin » 12.08.2012, 14:19 hod.

Dám to i sem - Doporučuju enchantresku. Damage není důležitá - stejně bude malá, důležitější je vitalita. Úplně nejdůležitejší je ale amulet a prsteny na magic find. Jako zbran pak doporučuju buď Blade of Prophecy (5% MF) nebo Vizier (4%MF, 4%GF) - oboje za pár drobných.
Obrázek

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od orisk93 » 12.08.2012, 15:08 hod.

nesouhlasím,
pokud chcete MF/GF tak na to je nejlepší templář, protože může mít MF/Gf navíc ze štítu...zbran bud The three hundreth spear nebo sun keeper (cca 25 MF) a templář více vydrží (enchantress nemuže mít až 38% block chance)

ale obecně lidi hrozně zanedbávají followery, moje enchantress má 5,7K DPS a 60K HP a je to znát ten dmg a "životnost"

btw. nevíte jestli, když váš follower umře, tak jestli máte pořár MF/Gf z něho?

Hamin
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HaminCZE#2172

Re: Follower a debata o nich

Příspěvek od Hamin » 12.08.2012, 16:34 hod.

Mno... myslím že enchantreska je prostě lepší, dává ti attack speed a armor, což je super. A když follower je mrtvej, stejně ti dává mf a gf.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“