Šílené buildy pro všechny chary

Herní postavy či NPC postavy.
Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:
Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od Grammator » 02.09.2012, 19:17 hod.

Databáze šílených buildů...

Wizzard - Suicide Bomber

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... WYb!Zca.aZ

Skilly a pasivky pro maximalizaci dmg, evocation možno nahradit critical mass stejně jako primární skill aby dával co nejvíc critů... Slow time+frost nova dávají možnost se k cíli bezpečně přiblížit a pak BUM! zapnete archona, a zmrzlí nepřátelé pod slow timem to dostanou naplno.. uahá! zbytek dořežete archonem a mlátíte abyste mohli znova, když hned dáte 1 dostanou další pecku ještě než se stihnou vzpamatovat... toto je výsledek s pohými 66k DPS:
https://dl.dropbox.com/u/73337885/Screenshot320.jpg

pozn: tohle je narychlo spečené, pokud by se tomu přizpůsobil eq (nějaká 2H, max crit chance a dmg, max int) mohlo by to být daleko lepší... neuděláme soutěž o největší jebu? :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od Lumpus » 02.09.2012, 22:08 hod.

No na ukázku max damage asi dobré, jinak nehratelné
Ještě mně napadlo použít místo evocation arcane dynamo nastackovat ho a pak prásk o dalších 75% větší damage :)
PS: Ale Azmodanovi na infernu jsem dal tou šlehou za třetinu celého života což je velmi slučné, ale pak sem velmi brzy chcípnul :) http://imageshack.us/f/35/beznzvuqel.png/

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od Grammator » 03.09.2012, 07:51 hod.

však proto "šílené" buildy... taky sem furt hebal xD
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od Kuki10 » 03.09.2012, 08:19 hod.

Grammator píše:však proto "šílené" buildy... taky sem furt hebal xD
No ja mam 120 k dps s bufama do party, solo nejakych 100, hydra a nahodim tam frost novu a teleport a samozrejmne archon.:-)
Primarni utok DI, sekundarni blizzard, nebo orb, zatim to tak stridam....
A verte mi, ze to hratelny je, solo farma act3, ale vetsinou v parte....
Co jsem koukal na jednoho wizza tak s tema novejma setama a unikatkama ma dps 200k.
Ti uz musi bejt jak normal, kdyz uz se 100k to tak vypada.....
Ta hydra bere neskutecne.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od Grammator » 04.09.2012, 06:46 hod.

tam jde spíš o to, že odpálit se mezi monstrama vyžaduje určitou část kontaktu, a to můj glass canon wizz špatně snáší...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Grollw
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grollw#2664

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od Grollw » 04.09.2012, 07:08 hod.

Wizard Winter Storm:
http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... WVg!ZYZccY

Tady mate crazy build. Je potreba mit alespon 30 crit chance, 70k zivotu a velkou trpelivost, nez si na to zvyknete.
Pozn.: nepouziva to Force armor! Armor mozno nahradit runou Reactive Armor (kdyz mate maly crit chance).
Doporuceni: alespon +20 arcane power on crit.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od Kuki10 » 04.09.2012, 07:57 hod.

Grammator píše:tam jde spíš o to, že odpálit se mezi monstrama vyžaduje určitou část kontaktu, a to můj glass canon wizz špatně snáší...
Ty ja mam sice vyzsi dmg, ale jsem tenci jak papir.:-)
Ale jako normalne kdyz je horda monster nahodim archona a vsechno v okoli je dole a nic se ke me nestihne dostat, a u elitek jak kdy....
Nekdy je kituju hydrou a blizzem a az maj treba 1m-1,5 m HP tak se snazim uprostred nich nahodit archona a vetsinou dostanou IK:-)
Pokud maji teleport, tak se hodi frost nova, duky pasivce CM je nabita skoro furt....
A kdyz potkam moje nejoblibenejsi s reflectem, tak nahitovat co to jde, teleport pryc a za chvilku znova....
Driv jsem mel wizza co ustal cokoliv, ale pak jsem chtel zmenu.:-)
Stejne nejlepsi do party a tak i vetsinou hraji.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od TrackThor » 04.09.2012, 11:31 hod.

nejšílenější build může mít stejně wd! tam je to podpořeno i šílenýma spellama
Obrázek

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od nitro » 01.10.2012, 12:37 hod.

no ja sa s buffom dostanem na 40-41k, takže mám stále čo zlepšovať :D len kyb to nepýtalo toľko goldíkov :(
ale sám využívam Archona s runou Arcan Destruction, používam to viac menej len na elitky, ale keď to pri nich odpálim, tak to narobí poriadnú paseku :D
skúsim niečo nakombinovať aj ja :D

Lionergerand
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LionerGerand#2327

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od Lionergerand » 13.10.2012, 14:16 hod.

Zdravim, ( !POZOR! román, ale stojí za to xD)
Snad jsem ve správné sekci :D, tento build jsem si vytvořil sám a rád se o něj podělím :D, ale je dost možné že ho třeba ještě někde najdete.... Přece jen hraje diablo dost lidí a možnosti buildu jsou omezené.
Nejdůležitější v mém buildu je: Pickup range(38 minimálně), Vitality (60-70k hp ideální), Health globe Bonus(20-30k), CC CD IAS Intel... Nestackuji ŽÁDNÉ ressisty, jelikož je zkrátka nepotřebuji, vše vysvětlím níže :D

Hraju WD, jsem zaměřenej na co největší aoe dmg a na co největší dps, žádný single target :P.
Založil jsem si build na spellu Sacrifice - 230% aoe dmg za každého psa, bez mana costu a bez cooldownu. Po tom co blizz zmenil passivku Circle of Life z 5% na 30% jsem se rozhodl začít hrát WD místo wize..

Kdybych jen postnul build, asi by to moc lidí nepochopilo, tak to rozepíšu :D
Začnu teda spellama:
Spirit walk (jaunt), Soul harvest (používám též pro dmg s runou Vengeful Spirit (230%), nespočetněkrát mi zachránil život před Fallen maniakama kterým s tím dám IK :) ), Fire Bomb (Roll the Bones - nejlepší aoe spell, když neni mana, nebo když potřebuji útočit na velký range), šestý spell často měním, s menším dps jsem hrál s fearem abych se dokázal ubránit proti tomu co nezabiju hned, teď používám Zombie Charger (Zombie Bears - perfektně sedí do buildu, jelikož všechny ostatní spelly nepoužívají manu, nebo jen minimálně a s tímto spellem je můj dmg do elit a bossů ještě 2x větší...)
To nejdůležitější:
Sacrifice používám s runou Next of Kin, každej pes kterýho obětuju má 35% šanci se respawnout.
Summon Zombie Dog používám s runou final gift - 15% šance na vytvoření health globu za každýho mrtvýho psa.
Passive Circle Of Life - každý creep, který umře v 12yardech (+ můj pickup range), má 30% šanci spawnout psa.
Passive Pierce The Veil - +20% dmg...
Passive Gruesome Feast - každý globe dá 10% intelu až na 5 stacku, každý globe doplní 10% many - mohu používat zombie bears mnohem častěji.

Build spočívá v tom, že mám velký pickup range (minimálně 38yardu), vytvořim nespočetné množství psů, každý z nich při smrti může vytvořit nového, každý mrtvý creep v mém pickup range může spawnout psa.. takže jednoduše psy mám skoro pořád a můžu je nechávat vybuchovat za 230% dmg bez jakéhokoliv použítí many a bez cooldownu, vzhledem k tomu kolik vytvořím psů - také vytvořím nespočetné množství health globu, každej globe mi doplňuje manu (pro zombie bears), a protože mám health globe bonus heal kolem 20k-30k, tak mě také každý globe healne na 1/2 až na celý HP, to znamená že se neustále healuju do full hp a zároveň mi za každý globe zvyšuje intelect (passivka) - takže i DPS, takže i All ress (pouze z inteligence). No a díky velkému pickup range sbírám globy z obrovské vzdálenosti, přibližně 3/4 obrazovky.... Takže uplatnění gruesome feast v buildu není jen pro dps - ale také pro obranu kvůli All ress a vzhledem k množství vytvořených globů tuto Passive také mnohem víc uplatním.

Momentálně mám se všemi stacky ze Soul Harvestu a gruesome feast přes 5000 inteligence, což je 500All ress bez jakékoliv ressistence z itemů.... a to je dostatečné pro přežití nějakýho čvachtání v poisonu nebo pro přechody přes arcane sentry atd... Můj cíl bylo vytvořit glass cannon, který nepotřebuje all ressist a přesto nebude chcípat (teda pokud nebude riskovat :D), samozřejmě občas chcípnu kvůli mé chybě, ale akt 3 prolítnu v pohodě bez jakéhokoliv problému, Některé elite packy chcípaj do 5 vteřin, takže cajk :D

Reflect damage řešim tak, že použiju 3x zombie bears, mezitím co psy jsou již mezi elitama, pak použiju spirit walk, nechám vybouchnout psy (dokud je mám) vyvolám pár dalších medvědů a než mi spirit walk zmizí tak jsou elity mrtvý, když ne tak kituju s firebomb dokud nemám další spirit walk, nebo dokud nepadne nějaký globe abych mohl použít medvědy pro urychlení, Elity v A3 nejsou problém, A4 nefarmím, jelikož farmim xp pro Paragon lvl a na to je nejlepší A3, teda pokud chci i nějaké itemy...

Mé dps bez buffů 112k, s bufama ze soul harvestu a gruesome feast se dostanu až na 210k dps :) momentálně je můj cíl 200k unbufed dps :)
Hp je potřeba pro přežití několika melee útoků - ideálních je 60-70k, na které se dá lehce dostat, teda s milionovým equipem samozřejmě :)
Jinak Pickup range není až tak limitůjící stat, vzhledem k tomu že wd může mít off hand Thing of The deep (20pickup range), takže pak jsou potřeba 3 itemy s pickupem aby se dosahlo 38+ pickupu

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lion ... o/17255795 můj profil :) (LionerGerand#2327)

Pokud by chtěl někdo zafarmit, nebráním se tomu, ale jen s lidma kteří mají alespoň 100k + dps :P, ať to jede rychle jak doposud. DH 100k dps bez passivky SS samožrejmě :D, skype neni problém, ale ani ho nějak nevyžaduju :D

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od TrackThor » 13.10.2012, 14:38 hod.

výbornej build, taky mě něco podobnýho napadlo, jak probíhá boj s elitama? lákáš si do toho i nějakej trash, aby si tam měl mrtvolky? nebo to prostě jen ubiješ a neboucháš čokly? jen malinkou připomínku bych k tobě měl :) osobně bych nahradil něco z dvojice firebomb/zombie bears za grasp - death is life, oboje stejně nepoužíváš současně a tohle ti doplní tvůj imba build + slow se dycky hodí, mohl by si udělat nějakej gameplay? rád bych se na to podíval
Obrázek

Lionergerand
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LionerGerand#2327

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od Lionergerand » 13.10.2012, 14:48 hod.

Elity většinou skapou na 4 medvedy a na vybouchnuti psu, nezapomen ze se muzou spawnout i jen protoze mam runu Next of Kin, kdyz nejsou psi tak to domlatim firebombou a medvedama, jak sem psal tak 6tej spell menim (medvedi), grasp s 10% šancí na globe nebo psa občas používám taky :), firebomb potřebuju, protože když mi dojde mana a nemam psy, tak bych neměl čim útočit :)
Gameplay možná někdy v budoucnu, zatím nevím :)

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od Jojo WD » 14.10.2012, 12:18 hod.

Hmm dobry build, dobre vysvetleny, ja planujem build trocha iny zaklad bude fire bomb a ved uvidite ked si dokoncim WD a vyskusam svoj build ze aky ma ucinok a ked bude dobry tak ho sem hodim
Obrázek

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od TrackThor » 15.10.2012, 10:32 hod.

mohl by si udělat video prosim? rád bych se na to podíval :)
Obrázek

Lionergerand
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LionerGerand#2327

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od Lionergerand » 15.10.2012, 15:50 hod.

Můžu se o to pokusit, žádné video jsem ale doposud na youtube nedal :P, nějaký návrh jak to nahrát? :D

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od vyrostek » 15.10.2012, 16:51 hod.

Mne se tvuj build taky hodne libi a na video bych se taky rad podival. Sam zkusenosti s nahravanim nemam, ale tady na foru je uzivatel projax, ktery toci videa s jeho WD casto a tak by ti urcite dokazal poradit, cim, co a jak. Tesim se na video GL. :-)

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od TrackThor » 15.10.2012, 17:00 hod.

na nahrávání stačí fraps
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od ZOMB » 15.10.2012, 17:06 hod.

fraps je placený, lepší je game booster...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od Quetak » 24.10.2012, 00:04 hod.

Nukleární DH build vlastní výroby :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Quet ... ro/4247289

Stojim na melee v bublině od sentry, shadow power-gloom 100% času, střílim bolashot 20y, občas fan of knifes 20y. Rangedy sundam impale se 100% crit dmg. Před frostama vault pryč, sentry a nanovo. Arcane sentry přehealuju když neni přímo podemnou, desecrate 3+ popojdu, jinak mě nic netrápí, vše přehealuju.

Ještě to chce ale poladit trochu gear, vic resist/armor a víc critu/dmg. Teď funguju na +/-550 all res, 4200armor, 55,5crit a 5,6% lifesteal. Utankuju takhle skoro vše. Kdo řiká že DH je papír tak se plete :) Ghoma na MP10 sem dal solo, 3/4 fightu měl enrage :)

Je to trochu stroboskop tak nic pro epileptiky.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Šílené buildy pro všechny chary

Příspěvek od Nekronaut » 25.10.2012, 07:59 hod.

No helemese kdo se tu vykašlal na wizze a soustředí se na šílený DH build :D

Taky si s podobnou myšlenkou hraju, ale asi nebudu mít koule na to to udělat...

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“