Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Herní postavy či NPC postavy.
Zamčeno
Balci
Quill Rat
Příspěvky:3
Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od Balci » 03.09.2013, 17:01 hod.

A to bez kecu hosi. Uz jen proto ze byt vedle nas je prazdny a naproti bydli stara domovnice ( I když clovek nikdy nevi. I ona muze mit nejakej vymazlenej Char ). Tak jako tak i ja jsem se konecne odhodlal, zaregistroval ( coz vzhledem ke kontrolni otázce nebyla zadna prd.. ) a rozhodl se ukazat a predstavit Vam moji drticku. Jak jsem jiz psal jedna se o Barbara. Troufam si tvrdit ze je to opravdova TOPka. Na srovnavaci statistiky jsem se nedival ale podle me to bude ( samozrejme na EU SC ) v CR TOP 100 000 a WORLD aspoň TOP 1 000 000. Je to opravdovej vrah, zabijak, drtic a silena bestie v jednom. Třeba například na Normal MP0 jsem schopen rozkvedlovat Elite Pack do 5 min. Pokud teda nemá nejakej silenej Affix kterej mi dava IKcko. Jako třeba Konckback. Je to něco neuveritelnyho. Jako když tam lupnu Hammer tak moji poskoci na parapetu kvetinace. Jeho obrovska sila, TOP Gear a muj progeaming style z nej delaji smrtici zbran. Vim, vim - plno lidi bude se bude ptat kde jsem vzal takove Itemy. Uz to slysim: to je vyduplikovany bo to je nejakej fracek s tatovou Master Gold Card atd. Ale prisaham ze to tak není. Vse jsem si poctive koupil na AH za tezce vydelany prachy. Staci byt sikovnej a da se celkem dobře zivit na preprodeji Itemu. Dam priklad: koupim nejakej Top Item za 300k a obratem ho strelim nejakymu blbci za 200k. Není to ale pro každého. Je potřeba se uz trochu v predmetech vyznat a vedet co se cenni. Ja ty zkusenosti jako mam. V invetari tak mam uz něco kolem 176k goldu. Kdo by neveril muzu udelat nejakej screen. Taky jsem odpachtil uz asi přes 300 hod. To je masakr cifra co? Abych predesel zase nejakym kecum jak jsem mohl takovou kupu casu odehrát musim se priznat ze to uz sjizdim od vydani. V parte moc nehraji ale urcite bych byl drsnej FUN Dealer. Je i pravda ze jsem zkousel DH na HC. Ale na rovinu. To uz je fakt jen pro tvrdaky. Vždy me na zacatku hry dostali ty dve zombie před mestem co na zemi svaci toho chudaka. Delal jsem na ne přes 40 hod. brutalni najezdy ale vždy me dostali ty jejich smrtici Affixi. Jako třeba Pomale Vstavani nebo Ještě Pomalejsi Otaceni... Neslo to. Proste nic pro me. Jinak abych se vratil k tomu Barbarovi kdyby nekdo chtel poradit s Itemama nebo pomoct slozit nejakej masakr Build klidne se ozvete. Rad pomůžu a sve zkusenosti predam dal.

A vlaste jednu radu Vam muzu dat hned z voleje. Prestante si tady ( dovolim si citovat nejakeho Admina - uz nevim který to byl ale bylo to velice trefne ) poměřovat cur... Vasima Gearama, Itemama, MPckama, odehranyma hodinama apod. Uvedomte si ze je to jen hra a u te se mate bavit. A rozhodne ne s kvůli n urazet v bezpredmetnych diskuzích a honit tricko co kdo ma nebo umi. Vzdyt je to uplne fuk. A vlastne nejlepší co muzte udelat je ze vypnete comp a vyrazite ven. Jste všichni hrozne pobledli. Roztahnete zaluzie, okoupejte se, najezte se a bezte ven za kockama. Je to stokrát lepsi nez si vecer ( zase u compu loupat salam u Tubexxx. Venku je to mazec. A kocku z Elite Packu nedropnete ( i když v dataci mozna bude ze budete moct u Mystica si preroolnout na Vasi Cheste 6 % Drop Real Girl ) ale moc tomu neverte. Kazdopadne par lidem se tu uz roolnulo 100 % Promrd... Cas v Zivote. Tak bacha no to. Takovyho roolu budete jednou moc, moc litovat...

A na zaver? Zkuste to brat trochu s nadhledem jako ja. A Admina bych poprosil ( uz jen kvůli te diskuzi pod timto příspěvkem ) at to hned nezamyka bo nemaze. Urcite nechci zde znevažovat Vasi praci ( které si vazim ) nebo hodnotit neci zivoty. Chtel jsem jen poukázat na fakt ze jsou i dulezitejsi věci a popostouchnout lidi kterym se 9 hodin denne odrazy v ocich zare Town Portalu a jsou ještě schopni se ve zbylem case jit sem hadat a urazet se.

JE TO JENOM HRA borci....

inzaghi
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:inzaghi#2367

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od inzaghi » 03.09.2013, 18:04 hod.

ach zas vecer s lupanim salamu :{

Balci
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od Balci » 03.09.2013, 18:07 hod.

inzaghi píše:ach zas vecer s lupanim salamu :{
:D

daveedek
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daveedek#2652

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od daveedek » 03.09.2013, 18:21 hod.

děti se vrátily z prázdnin a na fóru je nablito ...

Balci
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od Balci » 03.09.2013, 18:39 hod.

daveedek píše:děti se vrátily z prázdnin a na fóru je nablito ...
No vida. První kousek. Pro nektere samozrejme me predesle rady neplati. Pro ty mam jinou radu. Strcte si do kapsy zluty sutry. Nejidealnejsi se jevi kombinace 2 x Radiant Star Topaz. Podle mich vypoctu to budete mit + 116 inteligence + vas zbytek od narozeni a dostanete se na nejakej prumer kde budete schopni normalne reagovat. Psal jsem s nadhledem kamo...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od Javurek » 03.09.2013, 18:40 hod.

Trochu nechápu smysl tématu. Ten první odstavec má být asi rádoby vtipný, ale není. Ten zbytek by se dalo brát jako zamyšlení, ale s tím předtím mi to přijde na hlavu. No a přeměřovat kdo co má, to je běžné všude ve všem a vždy bude.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od Alfajk » 03.09.2013, 19:56 hod.

tl;dr ...o cem tam pise?

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od wirgie » 04.09.2013, 05:42 hod.

me se to taky nechce cist cele. muze mi nekdo shrnout do dvou slov o vem to pise? :D

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od Dava_C » 04.09.2013, 06:32 hod.

"Nemám na to, abych měl slušně ogearovanou postavu, takže Vám závidím, jste ubozí a začnete žít rl."
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od damagedeath » 04.09.2013, 06:46 hod.

Mám manželku - tedy real girl - a dvě děti, takže se mě ta debilnost netýká :). OK, jdu si zahrát.

Ale jinak to zná dopodrobna, asi má chlapec taky hodně nahráno...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od HELLERcz » 04.09.2013, 06:59 hod.

Jsem se odhodlal to přečíst :D byla to morda.

Takový "rady" byly a jsou a to u jakékoliv hry ... vždy někde přijde prorok a káže.

Já si myslím, že je každého věc, jak si svůj volný čas bude trávit. Jestli většinu dne prosedí u pc u D3, nebo v hospodě, nebo kdekoliv jinde.

Samozřejmě je dobré aktivity občas střídat a nepropadnout závislosti. Tímto jsem si prošel ... Poslední roky mě přikovalo k židli až tehda nově vycházející D3 (a situace se bude opakovat s patchem lootu 2 a paragonu 2 a pak hlavně s datáčem)

Ale až tak moc to nehrotím, kdy bych se klepal z absťáku D3 ... A nějaké porovnávání už vůbec neřeším :) Vše to bereme s klukama v pohodě si myslím.
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od DeathHero » 04.09.2013, 07:23 hod.

@Balci taky mě ty zombie na začátku slušně drtily :wave:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od wirgie » 04.09.2013, 09:12 hod.

Aha, takze neco podobneho jak se tu tenkrat resilo s temi odehranymi hodinami.

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od vavik » 04.09.2013, 10:22 hod.

dobrá obhajoba svého způsobu života a průměrnosti alá ALE KDYBYCH CHTĚL, BYL BYCH NEJLEPŠÍ, JÁ JEN NECHCI, RADĚJI SI ZAJDU VEN, takhle člověk může přistupovat v životě ke všemu - je to jen hra, je to jen sport, je to vlastně jen život, pěkný blábol

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Asi nejlepsi Barbar u nas v panelaku na patre...

Příspěvek od Javurek » 04.09.2013, 16:01 hod.

No a tím bych to uzavřel .)

Zamčeno

Zpět na „Charaktery“