Crusader

Herní postavy či NPC postavy.
Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213
Crusader

Příspěvek od Predy » 22.11.2013, 10:45 hod.

Nazdárek chtěl bych se zeptat kdo by rád hrál za tuto novou postavu datadisku a popovídat si o jeho skilech a možných buildů :-) Já osobně jsem ještě nezjistil všechny jeho skilly, runy a pasivky takže rád se dozvím něco víc. :-)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 22.11.2013, 11:31 hod.

tak já se přidám do kulbu fanoušků nové postavy.. určitě za něj budu hrát, ale obecně se těším že budu moct najít "zadarmo" gear na všechny postavy a expy do paragonu se sdílejí takže pak bude jedno za koho budu hrát podle nálady a ne že jen za barba potože má paragon 100 a tím pádem nejvetší šanci na drop.

so se týče buildu tak uvidíme podle mě to hodně záleží i na tom co ti dropne za legendy protože už jsem na streamech viděl asi 4x že někdo úplně změnil build popom co našel legendárku s nějakou super schopností (že padají kuličky nebo prodloužení nějaké doby trvání apod.), zatím ten paprsek z nebe a kůň v různejch podobách mají všichni, parivka na použité 2h zbraně a štítu je taky must have... PS: o víkendu budu mít kopec času na hraní tak můžeme poexpit, rád bych udělal druhého barba a expil paragony do RoS
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Crusader

Příspěvek od Predy » 22.11.2013, 12:21 hod.

Mám víkend taky volný tak se na to vrhneme už se těším. Jak řikáš buildy nejsou zatím vymyšlený a asi se to bude dost upravovat a v plné verzy budou skilly asi trochu jiné spíš mě zajímalo co lidi na ty skilly co zatím viděli. Pasivka na nošení obouruční zbraně a štítu je vážně bomba. Taky se mi moc líbí skilly fist of haven ten je takový "Tiraelský". Další skill Justice kde roztočí spirit zbraň která se v kruhu točí kolem postavy je taky bomba hlavně když se použije vícekrát a jsi v chumlu nepřátel.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Crusader

Příspěvek od skyrim1988 » 22.11.2013, 12:48 hod.

Ja si urcite Crusadera rozjedu a to bez reci :D Tesim se na RoS a upraveny loot.Klidne si me tez pridejte kluci :) Mam plno lidi co uz jsou treba 30d AFK :(

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 22.11.2013, 12:54 hod.

jj jak dojdu domů určitě si tě přidám, mám docela stále plnej fl a bez milosti mažu lidi co dlouho nehrají i tak jsem rád když večer najdu někoho na hraní, naštěstí se na hc vytvořila poměrně stabilní parta, na sc je to vážně slabé
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Crusader

Příspěvek od mdmT » 22.11.2013, 12:58 hod.

... protože SC je mrtvé :-) ...

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Crusader

Příspěvek od Predy » 22.11.2013, 13:38 hod.

Já bych taky rád s Crusaderem začal na HC ale já na tohle nemám fakt koule :-D Já bych brečel týden že mi umřela postava :-D

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Crusader

Příspěvek od mdmT » 22.11.2013, 14:03 hod.

... vyzkoušej to a už nikdy nebudeš chtít jinak :-)) ... mě trvalo tak 3 měsíce než jsem vůbec pochopil, že je to úplně jiná hra než SC, že je potřeba hrát úplně jiný buildy, jinej equip a pod ... ale co jsem tomu přišel na chuť , tak jsem SC už rok nepustil ...

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Crusader

Příspěvek od Drakkari » 22.11.2013, 14:05 hod.

Lidi ztráceli první den své paragony 100 na HC RoS betě. Lepší bude chvilku testovat SC gameplay, zvlášť s crusaderem, za kterého ještě nikdo neumí ani hrát :)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Crusader

Příspěvek od Marast » 22.11.2013, 14:23 hod.

mdmT píše:... vyzkoušej to a už nikdy nebudeš chtít jinak :-)) ... mě trvalo tak 3 měsíce než jsem vůbec pochopil, že je to úplně jiná hra než SC, že je potřeba hrát úplně jiný buildy, jinej equip a pod ... ale co jsem tomu přišel na chuť , tak jsem SC už rok nepustil ...
Tak pod tato slova se rád podepíšu. >:D
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 22.11.2013, 14:31 hod.

jj HC je prostě droga, první postavu jsem ztratil svojí blbostí moc jsem to uspěchal (klasika jed ze stromů), byl jsem mrtvej vlastně hnedka... celej nas*anej jsem skočil do bazénu :D, ale pak začneš znova a jedeš dál poučenej z chyby.. já hraju momentálně na 99% HC občas mi chybí ta rychlost a drop, ale oto víc se člověk těší z každé blbosti, navíc je komunita na HC 1000x přátelštější naž na SC (tímto zdravím své přátele ve zbrani)

s tím že bude takto dobrej drop předmětů a navíc se bude dát přerolovat třeba když mi bude chybět vit na něčem bude hc podle mě velmi dobře hratelné i pro nooby

takže se Predy neboj a klidně můžeme o víkendu expit tvoji HC postavu
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Crusader

Příspěvek od Predy » 22.11.2013, 14:36 hod.

No dobře překecali jste mě zkusím to na HC stejně tam nic nemám a když pojedu s crusaderem tak budu mít čistý štít ale jestli mě zabijou tak si mrtvej :-D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 22.11.2013, 14:37 hod.

na hC je jen jedna jistota... umřeš
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Crusader

Příspěvek od Predy » 22.11.2013, 14:50 hod.

Přeložil sem prvních 6 pasivních skillů pro člověka, který umí dobře anglicky asi moc nepomůžu ale třeba se tu nejde nějaký podobný analfabet jako já.

První skill je Fervor (zápal) : Když zemře nepřítel do 15ti yardů postava dostane o 10% rychlejší útok na 3 vteřiny.

Druhý skill je Heavenly strength (nebeská síla) : Ve své hlavní ruce můžeš používat obouruční zbraň zatímco v druhé ruce máte štít, tvoje rychlost pohybu je ale snížena o 10%

Třetí skill je Vigilant (bdělý/bdělost) : zvyšuje regeneraci života o xy zároveň snižuje všechno nefyzické poškození o 5%

Čtvrtý skill se jmenuje Fanaticism (fanatismus) : tvým hlavním skillem generuje navíc 3 hněvu

Pátý skill je Insurmountable (nepřekonatelný) : Pokud jsi obklopen čtyřmi nebo více nepřáteli do 12ti yardů od postavy tvoje šance na blok je zvýšena o 30% šance na blok je počítána ze štítu

Šestý skill je Nephalem majesty (to vážně nevím jak přeložit) : prodlužuje trvání Nephalem Glory o 30s

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Crusader

Příspěvek od dawemorraless » 22.11.2013, 14:54 hod.

Tak tak HC je droga i po 5 smrtácích pořád drtim dál na SC už nevlezu všecky postavy sem smazal i s mempem 3.5crit chance :green: :green:
křižák skilly http://d3pedia.cz/wiki/Crusader_-_chara ... ka_postavy
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Crusader

Příspěvek od Predy » 22.11.2013, 15:11 hod.

[quote="křižák skilly http://d3pedia.cz/wiki/Crusader_-_chara ... ka_postavy[/quote]

Tak to si mě zachránil už mě to nebavilo sice tam není všechno ale stačí to díky :)

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Crusader

Příspěvek od Predy » 22.11.2013, 15:40 hod.

Tak myslím že Heavenly strength a Finery bude povinnost

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Crusader

Příspěvek od dawemorraless » 22.11.2013, 15:57 hod.

je možný že tam něco přibude občas tam někdo něco udělá:) nějaký info na foru + nějaký video
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

fery.king
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fery#2868

Re: Crusader

Příspěvek od fery.king » 22.11.2013, 22:53 hod.

Ja taky budu hrat za Crusadera. Uz se mooooc tesim. :-)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crusader

Příspěvek od Javurek » 22.11.2013, 23:10 hod.

Pokud máte někdo odkaz na nějakej set screenů z bety co se týče skillů crusader i ostatních postav, prosím sem s nimy. Rád bych začal dělat na překladu pro web.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“