EU [SC] Odkupim pre vas lacnejsie item na RMAH

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
sklb
Burning Soul
Příspěvky:623
EU [SC] Odkupim pre vas lacnejsie item na RMAH

Příspěvek od sklb » 14.07.2012, 14:07 hod.

Kedze sa mi podarilo zarobit par Eur na RMAH a nemam v umysle si tam nakupit predmety pre seba, ale rad by som tie peniaze odtial dostal, ponukam odkup vami vybraneho predmetu (v rozmedzi od 10 do 40 euro)na RMAH bez toho aby ste si museli riesit authentifikator, paypal alebo sms mobile protect cisto len bankovym prevodom (aka na moj ucet) so zlavou podla ceny predmetu. (aby sa to oplatilo vam aj mne)
Zlava sa pohybuje podla toho aku cenu danny predmet ma v rozdmedzi priblizne od 2 do 4 euro. Som ochotny po dohode pre vas kupit aj drahsi respektive lacnejsi predmet. Tiez mozem poskytnut neake konzultacie ci sa vam vami vyhliadnuty predmet oplati kupit.

Nie som ziadny scammer a na internete posobim aktivne uz cca od roku 2005. Som ochotny poslat aj neake legitimne udaje (telefonne cislo, adresu, fotku vysokoskolskeho diplomu ;p) o mne aby ste mali istotu ze vas nechcem zapalit.

Pre dalsie info ma mozte kontaktovat tu PM na fore alebo radsej na icq 218175717 alebo na fb http://www.facebook.com/rius.darius , online som skoro stale.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: EU [SC] Odkupim pre vas lacnejsie item na RMAH

Příspěvek od sklb » 15.07.2012, 21:54 hod.

Nikto nechce nic?:p Tak si to poslem machinaciou cez pp teda :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Odpovědět

Zpět na „Obchod“