EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852
Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Halen » 04.12.2012, 23:57 hod.

Ahoj, mám na HC barbarku s paragonem 6 a opravdu, na HC je velký problém cokoli rozumného stvořit, protože aukce je - chudá. Chudá na itemy, které ww/sprint specka potřebuje a navíc si myslím, že to není dobrý build pro HC. Mám ji prakticky jen z trucu, protože mi tvrdili, že není možné ww/sprint barbara dostat do inferna (vylevelil jsem se sám). Má prakticky pouze jednu jedinou schopnost, která jí může zachránit od jailera, frozena či vortexe či dalších affixů championů, které PROTI VŮLI hráče manipulují s jeho postavou tak, že je NEOVLADATELNÁ - a to je WOTB. Jakmile je tento cooldown dole, nezbývá než se modlit či mít neskutečnou surviabilitu. Nedoporučuji ti tento build na HC.
-
Jedno doplnění, pro uživatele fru-fru jsem dělal upgrade jeho gearu, trápila jej surviabilita, rezisty, armor, hitpointy a chtěl trochu zvednout DPS. Povedlo se, dal mi 25 milionů, ze kterých jsem nakonec utratil 17 za tyto položky.
http://i47.tinypic.com/2gxpwra.png
Staty před a po upgradu jsou zde, v následujícím obrázku.
http://i49.tinypic.com/2dgku3o.png
No a nakonec itemy, které jsem nakoupil. Začíná být už klasikou, že nejlepší poměr cena/výkon podává setová dvojice IK itemů a setová dvojice Blackthorne kalhot a chesty. Obzvláště příjemné je, že lidé prozatím nekladou důraz na specifický rezist a tím nedochází k dramatickému zdražení těchto věcí. K dispozici je na postavě s dual wield 11 slotů. To může znamenat maximálně 11x60=660 dalších rezistů, pokud se rozdělí do fire, physical, lighting, arcane (podle bolestivosti), je pak možné na některých itemech úplně vypustit all rezist. Specifický rezist vyhledávají zejména monkové, ale pro barbara je též velmi užitečný.
http://i48.tinypic.com/rac46a.png
-
Chtěl bych se taky omluvit pár lidem, že jsem jim v neděli nepomohl, ale byl jsem po náročné pařbičce a prostě to nešlo. Obraťte se na mě klidně znovu, ačkoli ta pařbička má dohru a leze na mě nějaká chřipka. :P
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od fuxicek » 05.12.2012, 08:48 hod.

ano ano, i ja musim halena pochvalit, opravdu vi o cem mluvi a ted diky nemu taky mixuju s mixerem, je to pro me neco jineho nez rendak, nemusel jsem menit nic ze sve stavajici vybavy, jen zbrane a ono to mixuje jak po masle, sice dmg mam jen cca 150k po zarvani, ale snad to pujde jeste nahoru. takze zaverem halena doporucuju uplne vsem.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Fru-fru » 05.12.2012, 11:05 hod.

Jop, jsem spokojen. Skartovačku jedu pro PL a obecnou nobrain farmu, HoA/Rend buidl jedu na ubery a vysoká MP. Do té doby jsem jel skarotvačku na MP3 farma, MP5 strop - velice nekomfortní hraní. Dneska farma MP3 zůstává (nejvíc mě ba) a vyzkoušeno MP6 v partě a hra je komfortní, samozřejmě je potřeba už na sebe dávat pozor, ale dá se i v partě 3-4 lidí. Takže solo strop bude asi výše - nezkoušel jsem.
Provedené nákupy mě boostli i pro HoA/Rend build na ubery a MP6 ubery, které jsem dříve považoval za ideál poměr zábava/komfort, tak se stal velmi snadným i s nižším LOHem. Takže myslím, že se strop na ubery v tankovi šoupl na MP7, možná MP8 - nezkoušel jsem.
Shrnu to tak, že jsem spokojen. Halen má porozumění mechanice fungování WW a není líny (jako třeba já;) ) věnovat svůj čas a kapacitu hlubšímu přemýšlení nad upgrady a nákupy. Sám bych takto dobře a efektivně nepořídil a už vůbec bych si nebyl jistý tím, že to bude fungovat o tolik lépe.
Děkuji pane Halene ;) .
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Halen » 05.12.2012, 22:52 hod.

Další gear je na světě, tentokrát pro hráče Kremes. Celkové náklady 41,8 milionu, několik věcí z jeho původního gearu jsem použil - ramena, amulet, pásek, rukavice a helmu. Zejména pásek i helma si do budoucna zaslouží upgrade. V setu jsem použil pouze základní gemy na sílu ze svých zásob a do zbraní jsem nacraftil dva stary - úspora proti ceně z AH skoro 400k. Takže použitím lepších gemů půjde DPS škálovat výrazně vzhůru. Ceny nákupu jsou zde.
http://i49.tinypic.com/ammva.png
cena goldu na craft je zde
http://i49.tinypic.com/2a7zxvp.png
a staty na mojí čerstvě naexpené barbarce s paragonem 1, kterou používám pro testy jsou zde
http://i50.tinypic.com/d8hhe.png
Testoval jsem set na MP5, v Core of Arreat a na Azmodanovi, přičemž Kremes byl ve hře, čímž monstrům přidal hitpointy. Po cestě k Azmodanovi jsem natrefil na pack s Health linkem - uhealovatelné a dvoupack s wallerem, arcane enchanted, reflect damage - uhealovatelné. Azmodan mě jednou díky rollbacku zabil, napodruhé to šlo hladce.
Obrázek

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Bagr13 » 12.12.2012, 09:19 hod.

Potřeboval bych nějakou 1hand zbraň, abych mohl dat štít (kdyby někdo měl stormshield s cc napiste). a pak se nějak mrknout na mojí výbavu přemýšlím, že koupím ice botky, ale obávám se, že pořádka zbran kolem 1200-1300 bude velkej ranec :(

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 12.12.2012, 09:53 hod.

podla toho co tam chces mat za staty... nedavno som kupil celkom slusnu axku, 1170 dps, 150 str, socket za asi 11m na bo... ale pokial by to bolo k stitu, chcelo by to asi aj CD nejaku no a ak by si chcel fakt 1200 dps... tak potom asi fakt to bude ten "ranec" :)

inak to chces hrat WW barba so shieldom?

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Halen » 12.12.2012, 10:39 hod.

Bagr13 píše:Potřeboval bych nějakou 1hand zbraň, abych mohl dat štít (kdyby někdo měl stormshield s cc napiste). a pak se nějak mrknout na mojí výbavu přemýšlím, že koupím ice botky, ale obávám se, že pořádka zbran kolem 1200-1300 bude velkej ranec :(
Zbraně s DPS přes 1200-1250, socketem a silou se na AH moc neobjevují a navíc stojí ranec i bez CD. Přes 1300 jsem snad viděl jen na diabloprogress. Za další, ww/sprint se štítem hrát jde, sám jsem to zkoušel, ale je potřeba mít rychlou zbraň a attack speed na itemech. Storm 190 síly, 7,5cc, 75ar, 33block jsem na AH pořídil za 5m - je to laciná položka, která ale úžasně zvýší surviabilitu, tak výrazně, že mi na MP6 stačilo jen 3% LS z pásku a 450 LoH na uhealování jak health link, tak reflect dmg packů a poklidné tancováni mezi 5 arcanne paprsky. Co se týká bot, tak slušně rolnuté ICE s movement speedem stojí taky ranec.
-
Měl by ses spíš zaměřit na hledání upgrade na špercích, tam je největší DPS potenciál.
Obrázek

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Bagr13 » 12.12.2012, 16:21 hod.

OK mrknu na to ja hraju rend, hraju skorn s tim se da relativne za par goldu udelat celkem slusna dmg.
Prave jsem premyslel jak nahradit 12% speed na botach a dat to jinam.
Na zbraně jsem koukal a když to ma kolem 1100 tak uz je to hodne drahy :(
A barbarem jsem sel bosse MP6 a celkem v poho a life steal pouze na pasku ;)

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Halen » 21.12.2012, 01:05 hod.

Ahoj barbaři, po delší době mi byl svěřen úkol postavit gear komplet od celý, tentokrád od hráčky Crossen. Dostal jsem k útratě 49 milionů, utratil 45,2 milionu včetně 5 ruby star gemů a zbytek goldů jsem Crossen vrátil. Rozpis itemů s cenami z AH je zde.
http://i46.tinypic.com/30n8yfk.png
Rozpist statů na mojí test barbarce s paragonem 1 je zde.
http://i46.tinypic.com/16m9mr8.png
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 21.12.2012, 08:19 hod.

to je bez aktivnych buffov ci? :)

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Halen » 21.12.2012, 19:36 hod.

S buffy. Koneckonců je tam postavička u statů vidět a na ní je vidět, že je nabufována. Ale ještě je v záloze buff WOTB a 24% zvýšení damage po třech úderech BAsh na 5 vteřin. :wave:
-
Dnes jsem postavil gear pro uživatele Blackdawn. Celkové náklady na itemy a craft - 14,77 milionu.
Výpis itemů z AH.
http://i48.tinypic.com/29cvz88.png
Cena craftu dvou star gemů - 1 milion
http://i48.tinypic.com/15s33vq.png
Staty buffed na testovací barbarce s paragonem 1.
http://i46.tinypic.com/2n6f40o.png
Obrázek

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Halen » 03.01.2013, 23:31 hod.

Dnes jeden upgrade pro Kalusak222, celkové náklady 37,7 milionu za obě zbraně, ramena, ring, amulet, wristy a jeden flawless star emerald. Ostatní věci měl kamarád moc pěkné a ty mu zůstaly.
Staty buffed
http://photo.uloziste.com/?fotka=b2987b ... ba0&size=0
Výpis z aukce
http://i48.tinypic.com/az8e8w.png
Obrázek

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Halen » 04.01.2013, 20:17 hod.

Píšu si tu sám, ale každý další gear sem prostě musím dát, jak jsem na začátku slíbil. Dnes jsem postavil gear pro hráče vyrostek, dostal jsem k útratě 50m, utratil nakonec 44,55m a 5,45m goldu jsem vrátil spolu s komletním gearem. Bylo to poněkud složitější a musel jsem dělat komromisy, protože kamarád chtěl mít nejen socket v přilbě, ale navíc i pickup radius, díky kterému prostě cena itemu vzrůstá na pětinásobek a ještě k tomu staty takových itemů nejsou nej. Výpis cen z aukce je zde.
http://i47.tinypic.com/9vdyds.png
Buffed staty na barbarce s paragonem 2 jsou zde.
http://i45.tinypic.com/14ltxf7.png
Obrázek

Orkus
Quill Rat
Příspěvky:9
BattleTag:Orkus#2505

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Orkus » 05.01.2013, 07:37 hod.

Jen tak dál Halene. Čím víc příspěvků, dotazů a odpovědí tady bude, tím lépe. Pro některé hráče to může být dobrá inspirace a návod, co a jak vylepšit. A tvoje rady jim taky určitě pomůžou.

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od vyrostek » 06.01.2013, 20:10 hod.

Halene diky moc postavil si to paradne. V patek vecer jsem Halenovi napsal a za dve hodky uz jsem se tocil. Dobra prace.

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Bagr13 » 07.01.2013, 08:23 hod.

Tak abych se přiznal tak jsem dost koukal na tvůj gear a pořád se mi nedaří se k tvé dmg přiblížit :lol:
Trošku jsem udělal vylepšení barbara, ale nedostal jsem se přes dmg 127tis buff.
Koupil jsem pár věcí, ale nemůže se pohnout někam dál, jediná možnost si myslím je koupit rukavice s AS+CC+CD :(
Normálně jedu skorn a rend, ted jsem zkusil koupit zbraně na WW sekera 2mil + offhand 1mil a je fakt, že ted jsem neuvěřitelně rychlej, testoval jsem to pro klíč na MP8 došl jsem pro něl ale nektěrý elite než jsem je udodal to byla věčnost :(
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bagr ... o/16743082
Nějaká rada jak zvednou dmg? Taky ve ww mi asi chybí +12% move speed, už jsem přemýšlel nad ina kalhoty ale to bude bez life tak se mi do toho moc nechce

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 07.01.2013, 09:19 hod.

je to sice Halenov topic, ale tak odpisem ti aj ja, mozno ti to tiez nejak pomoze...

rukavice by som zmenil urcite, bonus z IK setu nejak nepotrebujes a okrem neho mas len vyssiu STR... pritom prave na rukaviciach sa da pekne nabrat CD a ASI... nie je to vsak uplne lacna zalezitost, slusnejsie trifecta glovesy so STR sa hybu v desiatkach milionov, ale obcas sa postasti nieco najst aspon za dobry bid, tak skus

viem ze si kupoval weapony len teraz, ale pokial chces aby to fungovalo efektivnejsie, doporucej vymenit minimalne MH... mas momentalne relativnu nizku base dmg, ktora je velmi dolezita... chod do niecoho s aspon 1100+ dps (pri AS 1.30), vyssim str a socket

pekny dmg boost sa da spravit na sperkoch, ked pozhanas itemy s AVG dmg... priamo to ovplyvnuje aj dmg z tornad, takze toto je priam vhodna cesta pre ww build... vsetko je to ale otazka financii, ani to co mas nie je uplne tragicke no, takze zalezi kolko chces investovat

k tomu MS... podla buildu tipujem ze hras vyssie MP... tam by si mal byt schopny udrzat wotb dlhy cas a popri tom spamovat sprint, cize byt skoro perma na 72% MS... tych dalsich 12% uz potom nehra az taku rolu, hlavne v tych vyssich MP, kde to len neprebiehas ako na tom mp 1-2... cize toto by som az tak neriesil

este predtym ale kukni sem:

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4902400739

a sem

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... R2c#gid=77

a podlo toho kupuj aj itemy, hlavne s ohladom na AS... momentalne mas na itemoch 23% ASI (+25% ked si vo wotb, + nieco ak mas enchantressku), takze pri kupe napr tych rukavic pozeraj na to, aby si sa dostal na dalsi breakpoint, nech to ma zmysel ta kupa

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Bagr13 » 07.01.2013, 10:04 hod.

NO rukavice mi davaji 60 res all, ale to nevadi dava mi to jeste s helmou takze o to neprijdu, takovy rukavie jsem vcera videl za cca 30mil je top ale 10% cc coz je pro mě dulezity.

Ono se to řekne koupit zbran okolo 1100 dmg ale na to nejsou goldy to by mi musel prijit nejakej super item na prodej, ale to nejak poresim.
JInak vcera jsem koupil prsten 1,9mil 17-46 dmg, 88 str, AS-8%, CD-33% nebyl špatněl ale místo heellfire to nejde protoze se s cc dostanu pod 50% a to je na ww malo.
Amulet jsem nedavno kupoval ten co mam cca 20mil, a dmg šla nahoru o 13tis, vcera jsem koukal a zajimavy jsou tak od 70mil to je mimo me.

Snažím se hrát vyssi mp na farmeni mam wd tomu se nic nevyrovna (barbar s ww na farmeni je pro me hrozne otravnej :() ale kdyz hraje ww tak mp6-7 tak na konci elite jsem vetsinou bez bersekra a nejakej presun zvedsenej uz nedam, myslim ze na ww bych potreboval o 10% vetsi cc a to nevim kde dohnat.

Nemam problem prezit na MP8 treba ale neco zabit trva to vecnost.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Punky » 07.01.2013, 11:04 hod.

no celkom slusne rukavice s 9CC, ASI 9 a CD okolo 30, 80+str nejaka uzitocna vlastnost (fire/physical ress, healt globe/potion bonus, pu radius...) sa obcas objavia s bidom za dajme tomu 10m, co je slusna kupa na taky midle gear

co sa tyka weapony... tak za dajme tomu 30m sa da zohnat slusne kombo pomalsieho MH s dmg okolo 1150, +str 150 a socket a rychlejsieho OH s dmg okolo 800+, +str okolo 200, 90+% CD a socket... nebudu sice take rychle ako to co mas teraz, ale AS nazenies na itemoch a ty hlavne potrebujes dmg z toho MH aby tie tornada boli ucinne a tiez tym ziskas dalsich cca 50% CD, ktore potom mozes vypustit napr na sperkoch...

pretoze u tych vidim ten problem, ze su to sice trifecty, ale maju nizsie hodnoty, hlavne na tom amulete, kedy v podstate za 20m si mohol kupit nieco s max ASI, vysokym CC, vysokym STR a solidnym AVG dmg za stratu CD

celkovo by som az tak neriesil to CD na itemoch prehnane, ono este mas rezervu v gemoch kde mozes nahnat 40% (aj ked momentalne to znamena 60m :) )

udrzat wotb na tych vyssich MP by nemal byt az tak problem v tych vybranych lokaciach napr v acte 3 ktore sa bezne prave kvoli vysokej koncentraci mobov behavaju... s tym co mas, by si mal mat CC niekde okolo 60% vo wotb, co je pohoda ;)

no inak celkovo, tie staty co mas, nie su urcite idealne na tie MP 6-8, ja by som to videl tak na max 5 aby to bolo aspon trochu efektivne... celkovo mi WW nepride uplne vhodny na tie vyssie MP, pokial nemas fakt godly gear... tam sa imo viac oplati hota build so skornom... ale tak to je uz na kazdeho chuti co sa mu zda lepsie...

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: EU(SC) postavím na zakázku ww/sprint barbar gear

Příspěvek od Bagr13 » 07.01.2013, 11:15 hod.

NO zajimavy jak budu doma kouknu na to :) je fakt ze na bosse radsi chodim se skorn+rend build s tim preziju v pohode hlavne dostanu dmg na 160tis buff uz uz jde. Hlavne když mám Hammer of the Ancients tak crit, dávám bez zvětšení kolem 1mil dmg, a jsem schopnej bosse mlatit pouze Hammer nez mi doběhne cooldown jak kdy. Zkusím kouknout na ty zbraně jestli něco najdu lepší kameny mám připravený, ale nemám plán musím někomu napsat. Tak kdyby jsi něco našel na aukci tak písni echo, že bych koupil :) momentálně mám cca 30mil tak můžu neco změnit.
Je fakt, že jsem přemýšlel změnit amulet tam bych dohnal 4,5cc což je hodně a mohl bych dát pryč hellring :)

Odpovědět

Zpět na „Obchod“