Goldy v Reaper of Souls

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
luki987
Quill Rat
Příspěvky:2
BattleTag:Vacicacek3712
Goldy v Reaper of Souls

Příspěvek od luki987 » 05.02.2014, 12:40 hod.

Ahoj, rád bych se zeptal jakým způsobem jsou znehodnoceny goldy v D3 ? Vyplatí se vůbec předzásobovat goldama před datadiskem, než zruší aukci ? Děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Goldy v Reaper of Souls

Příspěvek od hulkxxxl » 05.02.2014, 13:19 hod.

težko říct po dnešním přetřesu, ale co jsem viděl streamy tak doporučovali se goldama zásobit... jednak dost peněz stálo vyndání lepších gemů a pak reroll statu když to uděláš hodněkrát tak se začíná šplahat do milionů... přičemž příjem z bounties jsem viděl asi 300k za hodinu (už nevím u koho to bylo)
myslím že "gold sink" jak to nazývají bude docela velkej
když budeš mít goldy určitě ze začátku nebudeš trpět tím že nemáš půl mega nato aby jsi vyndal gemy a dal je do lepšího brnění co jsi právě našel
Obrázek Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Goldy v Reaper of Souls

Příspěvek od Alfajk » 05.02.2014, 19:32 hod.

vyndani gemu urcite nebude stat pul mega ale tak 50 000 maximalne,stejne tak gold craft bude mnohonasobne levnejsi...nejaky goldy se hodej,ale uricte ne miliardy...

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Goldy v Reaper of Souls

Příspěvek od spiderer » 05.02.2014, 21:58 hod.

Alfajk - 50k stoji vyndani markyzu, kdyz se vyndavaji lepsi gemy tak top tier je myslim 500k za kus = goldy se rozhodne hodi, enchant legendarky je myslim 197k prvni a pak to jde nahoru, enchant rare je od 35k a pak splha, po 20-30 pokusech se to blizi k milionu za pokus. Pokud clovek bude honit top rolly, nebude problem spotrebovat ani miliardy, ale neni to nutnost. Ja jsem se behem chvilky dokazal dostat na cca 130M za enchanting amuletu a stejne nedal vic nez 8,5% CC. Pokud nekdo nastoupi do bety bez goldu, ma moznost gemy z gearu vyndavat u kovare rozbitim itemu (cimz o nej samozrejme prijde) a pak je prendat do lepsiho kousku, to pak nestoji nic.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Goldy v Reaper of Souls

Příspěvek od Alfajk » 05.02.2014, 22:08 hod.

to budou na 99% jeste upravovat,kdyz chteji znicit i puvodni vanilla itemy,pochybuju ze nechaji lidem nafarmeny miliardy,bude zcela jiste nejakej jinej limitujici faktor,nez goldy,neco z RoS a hlavne neco,ceho nemaji lidi "nekonecno"

luki987
Quill Rat
Příspěvky:2
BattleTag:Vacicacek3712

Re: Goldy v Reaper of Souls

Příspěvek od luki987 » 06.02.2014, 06:58 hod.

No tak to jsem zvědavý, stejně se ale pro jistotu zásobím 500M na přilepšenou.

Odpovědět

Zpět na „Obchod“