Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551
Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od sensation86 » 20.02.2013, 09:09 hod.

davidku: jsou na to svedci vis...
A jak jsem rekl jsi prasivej zlodej bez spetky soudnosti misto nevyjadrovani se dale rozmazavas lez a opiras se o argument kojota a kukiho, to je tvuj zachytnej bod na kterem stavis svoji lez vuci me.... Ty woe je mi z tebe na zvraceni.... Takovy lidi jako ty nemaji co zit mezi slusnymi lidmi...

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od sgtmajfoley » 21.02.2013, 09:11 hod.

sensation86 píše:Tady nejde o 1ecko ale o princip staci aby tenhle srac narazil na nejakeho duveriveho co ma ranec a co pak? o tom to je...
a co scaming je normalna vec... by som sa zasmial ze nejaky trumpet mu naletel a to je vsetko :D
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

destik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Desty#2331

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od destik » 25.02.2013, 18:32 hod.

no já mám s tímhle člověkem (Davidcz) taky špatnou zkušenost ,sice jsem nepřišel o hnotnou věc ,ale o 2 hráče. Byl mi doporučen nic neporadil a ještě na mé přátele nadával když sním odmítly hrát. 2 hráči z naší grupy odmítaly chodit na ts pokud tam bude a nerespektoval nás jako grupu.

PS: DAVIDE děláš Ostravě špatné jméno , a btw já ti nic nezávidím ani nemusím jak psal SENS jsi nula

Uživatelský avatar
david123
Gorebelly
Příspěvky:296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:davidcz#2414
Bydliště:Praha

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od david123 » 25.02.2013, 21:43 hod.

Keby jsi raději hral a nepsal tady takové kraviny nikdo nato není zvědavej
Obrázek

Raider03
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raider#2175

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od Raider03 » 25.02.2013, 23:27 hod.

David: Zvedavej tady neni nikdo na tebe, kraviny tu pises akorat ty! A jeste zkousis obrat lidi! Jenom z toho tvyho vyjadrovani je mi na blitíííí! :/

saldero
Quill Rat
Příspěvky:16

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od saldero » 26.02.2013, 11:10 hod.

david123 - davejte is na tohoto z**** pozor ! skoro m obral o 200m spiNA JEdna spinava

Vyjadruj se slusne - Kuki

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od sensation86 » 26.02.2013, 11:36 hod.

destik: Ostrave Ostrave.... Na ostravaky bych nenadaval kdyz bych s nima nemel zkusneosti... Ze jich mam pozehnane... Jako cisnik jsem zazil ze prijeli a prodavali vinecko... Smecko jak prase, zazil jsem je jako hosty bezduvodne na me vyskakovali aby ne kdyz jsem byl sam cisnik a u stolu jich bylo 10, dale jsem tam prodaval motorku dalsi podraz na me usitej, mel jsem tam dobrou kamosku taky podraz ve finale, kamos tam jel pro auto fotky auta a kdyz prijel prodavali mu uplne jiny srot nez co dostal mailem nafoceno,znamej tam mel holku ta ho obrala o love dale tady je davidek ktery je taky odtamtuda... A dalsi historky na tema Ostravsko bych mohl jeste napsat... Takze proto beru kazdeho Ostravaka jako potencionalniho nepritele a na 99% verim ze tomu tak vzdycky taky je... Namichana ceska krev s polskou a ukrajinci a buh vi co tam jeste je... Takze tak... :-) co se tyce davida samotneho je to zlodejska ku.va prolhana kterou uz tady dale nebudu resit, na streamu se vubec zacina schazet sebranka, Quadrax taky predvedl svoje ohledne matematiky,smazani vsech topiku ve finale ze konci se streamem a za hodinu tam byl zase :-D sketa jak se slusi a patri :-) o krakonosovi jsem taky neslysel nic dobreho taky je to Ostravak ze :-D tim uz koncim tady na tom vlakne na tema david a spol leda ze bych narazil na novou celebritu ale doufam ze uz toho bylo dost... Ave

destik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Desty#2331

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od destik » 27.02.2013, 11:06 hod.

V tomhle s tebou souhlasím jsem z OV a cítím to podobmě a i zkušenosti mám zde podobné ,ale žit tu prozatím musím.
BTW nikdy jsem nikoho neobral a to ti potvrdí i kluci s kterýma hraju xDDDD my si pujcem veci a pokud kouknes na moje postavy tak zjistíš ,že nemám ani potřebu PEACE xDDDD a slunce v duši

PS: neházej všechny OV do jednoho pytle

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od Kuki10 » 27.02.2013, 14:23 hod.

Snad me to nebudete mit za zle, ale vecer nebo zitra to tu promazu, uz se to tu moc rozjelo do OT.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
lotor
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:svkLOTORnm#2460

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od lotor » 28.02.2013, 14:11 hod.

Pozor si dávajte aj na týpka MonikaS#2688 ! Chcel kúpiť môj amulet za kopu Eur,ale na oficiálnom fóre som zistil, že je to podvodník..

Bur
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hambi#2904

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od Bur » 28.02.2013, 14:13 hod.

a věřmi,že jich je mnohem víc:D
Obrázek

grimlong
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DEJVOS#2122

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od grimlong » 01.03.2013, 19:30 hod.

kastratek - vyzkousel , neuspel. Klasika s upsanim posledni cislice. Bacha na nej.

blix

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od blix » 07.03.2013, 23:08 hod.

Na tohole pozor TOCZEK#2876

pravdepodobne cech :( , dle jednoho jeho charakteru jmenem "HarryZTybetu".
Vklada do trade okna falesne sumy v goldech, nechal jsem se ukazkove, skolacky okrast, neobchoduji v trade chatu (pozuze AH nebo obcas fora), ale potreboval jsem nutne par goldu na jeden nakup :) a musel jsem zrovna narazit na tohoto parazita. Dal jsem do trade okna dva premety, chtel po nem 75m, on ze ok, vlozil tam 75m a nake male drobne, lehce nad 100k na vic, rikam mu o co jde? a on np, noo tak np.. po potvrzeni obchodu, mel on predmety a ja byl bez goldu :D , je to parchant, okradl vicero lidi, samozrejme o verejnem blacklistu http://www.d3blacklist.com vim az ted :)

Jo a predmety si vetsinou nenechava.. pravdepodobne... dle rakci na blacklistu, je dava hned do frcu, moje sem tam nasel take 15 minut po "obchodu" a jeste draz !! neuveritelny dobytek :D

Uživatelský avatar
McP
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McP#2697

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od McP » 13.03.2013, 18:47 hod.

zeno#2199

Neobchodujte s tymto hracom za ziadnych okolnosti. Dajte ho hned do zablokovanych.
Dnes som mu chcel pomoct s jednym itemom a jeho prevodom do RMAH a vysledok je taky ze si ma zablokoval a prisiel som o svojich poslednych 2bil goldu.

Moja chyba, nemam verit nikomu. Uz nebudem s nikym obchodovat.

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: DŮLEŽITÉ BACHA NA VYCHCANE ZLODEJE !!!!!!

Příspěvek od dohny777 » 18.03.2013, 12:04 hod.

Zarael píše:Lidi varuju vás před hráčem s nickem Azzi.. tag Azzi#2104. Bohužel jsem byl bláhový a nechal jsem se obrat o prsten za 55 milionů.. Měl to všecko do puntíku promyšlený... Nejprve v menu kde jsem v trade chatu nabízel prsten mi odepsal, že by ho bral, ale za 50.. nato jsem mu odpověděl,že pod 55 nejdu, at si to rozmyslí rychle, protože zájemci byli tři, ale jelikož byl první poskytl jsem mu výhodu.. nato mi odpověděl, že to tedy bere. Ve hře pak když jsem otevřel trade okno, tak jsem mu tam vložil prsten on už tam napsal i sumu 55 mega a pak jakoby si to rozmyslel a zavřel okno. Napsal, že neví jestli není duplikovanej ten prsten ať ho vyhodím na zem (že prý duplikovaný věci nezáří). Odepsal jsem mu, že takovou blbost neudělám, on pak odběhl na okraj mapy a vyhodil svůj meč.. a pak my napsal, že už tak koupil štít a nechal se napálit.. Nato jsem mu odepsal že tedy jo.. Postavil se vychcaně do rohu, ve kterým se otvírá inventář a když jsem ho otevřel a pustil na zem (než jsem inventář zavřel) použil skok (barbar) a prsten mi ukradl. Popravdě takovýhodle hajzla bych mlátil od rána do noci a ještě bych ho strčil k negrům do cely.. jakej je rozdíl v takovýhle zlodějně a v tom, když vám někdo ukradne peněženku? 50 mega jsem šetřil dost hodin a převedeno na peníze by to bylo taky dost....

kámo takhle jsem přišel predevcirem o top item za 500mega.....vetsi hajzlarnu jsem nevidel,,,rikal sem si na po páte ze ho teda hodim a hned vemu jenže on když otevre to trade okno tak to nejde sebrat a ta vec jen tak skace jakobys mel plny batoh.
a kdyz to neznas a než jsem to asi po 2s zavrel trade okno tak byl u mne a pak uz jen zaleží kdo je rychlejsi a vicekrat klika a veme to drive ze zeme..bohuzel to vyslo jemu..

OPRAVDU HNUS TOHLE...pul miliardy v pr****.Bych jim lámal ruky zato

jinak byl to hrac dizzy# cislo nevim ted..a odepsal mi z d2jsp, takze tam hleda obeti a urcite i jinde

Chapu te, ale priste slusne - Kuki

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od Joshua88CZ » 18.03.2013, 16:07 hod.

jak se rika kdo chce moc, nema nic, neni nad AH battlenet..., ale komu neni rady, tomu neni pomoci...

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od sgtmajfoley » 19.03.2013, 08:38 hod.

dohny777 - kolko je tu tento trik???? pol roka? :D :D :D co je to iba hra, kupis si goldy a kupis si este lepsi item.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

cqa
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od cqa » 19.03.2013, 22:46 hod.

Ahoj, pár dobrých obchodů z SC goldů na HC s Meltykiss (battle.net - měl hodně doporučení) mi obralo o 24m! Včera nabídl sakra dobrej kurz a tak jsem se rozhodl proměnit zbytek truhly. 24 m SC goldů v trapu. Jeho jméno je Meltykiss#2413. Udělal to vyčůraně - počkal po pár malých za mega obchodech co jsem s nim měl (taky podle reakcí s dalšíma lidma, co jsem pak koukal na battle.net), přidal si nás do přátel a pak po nějaký době (u mě po 14 dnech) nabídl sakra dobrej kurz 1:2,2... Z battle.net fora jsem viděl, že to lidi bolelo o moc více než mě (stovky milionů). No nic, dalo se to čekat, moje blbost...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od Kuki10 » 19.03.2013, 23:00 hod.

To se nedalo cekat ja s nim obchodoval dlouho a dneska me to taky potkalo.
Kurs se mi zdal dost malej, takze jsem prisel jen o 84m.
Ale mam spis pocit, ze mu nekdo hackl ucet.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

cqa
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Scammeři - na tyto lidi si dejte při obchodu pozor!

Příspěvek od cqa » 20.03.2013, 08:35 hod.

Jo, nebo tak, taky mi to napadlo... Ale co, rvát si vlasy nebudu...

Odpovědět

Zpět na „Obchod“