Hledám někoho na multiplayer

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Tituss
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TitusSVK#1742
Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Tituss » 26.06.2014, 15:59 hod.

ak mas zaujem pridaj si ma moje ID na battlenete je 1742...som v D3 novy ale uz jednu postavu mam na lvl60 v lightcore a druhu robim v HC kde mam lvl 22 witch doktora...keby si mal zaujem tak mozme dat partu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Lemurman » 26.06.2014, 16:00 hod.

Tituss:
1. tady se baví o D2
2. je to softcore, ne lightcore
Obrázek

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Flammeus » 26.06.2014, 16:02 hod.

Fakt si nikdo nezahráte? :(( ani mi nepomůžete s tím 5. aktem? :(( :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.06.2014, 20:08 hod.

ZOMB píše:Pokud chceš barba, můžeš si udělat Cry Barba (hlavní skill War Cry, ale ten je trochu náročnější na výbavu)
Já teda nejsem expert na vyhazovače z diskošky, ale přijde mi, že právě War Cry Barb, je ten nejlehčí ze všech. FCR jak Sosa, takže fofr a stačí si sehnat jen pár über levných hraček a v klidu se prořveš celou hrou. Itemy jako: Lore, RW Myth, 2x Spirit, nějakej magic Barb/WC amulet na skilly najdeš/složíš jak nic.

Určitě mi to přijde 100x lehčí Barbar, jak kterejkoliv jinej, co má dmg založený na zbrani. Člověk s ním většinou doleze na začátek Hell a pokud neměl někde po ceste na NM kliku, tak zjistí, že než vymlátí Blood Moor, tak je pomalu týden fuč.

Ale jak říkám...nejsem na borce expert, takže se možná pletu :)

Tituss
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TitusSVK#1742

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Tituss » 26.06.2014, 20:29 hod.

jo aha moja chyba :D som si to neprecital cele poriadne a vlastne o tom odpoveda aj sekcia :) sorry teda moja chyba

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od raisen » 26.06.2014, 20:31 hod.

K War Cry barb. Akorát to chce u závěrečných bossů si vynahradit kupu času a připravit svoje nervy na větu "Not enough mana" :green:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.06.2014, 20:34 hod.

Tak u něj to chce 100% na mercovi Insight, jinak to je hraní na prášky :D

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Flammeus » 26.06.2014, 20:37 hod.

No vidíš ale alespoň trochu tomu rozumíš :D tak se můžeš zamnou připojit a říct mi co mám za špatné itemy, cvo dělám špatně atd. a pak třeba ten hell dám :D nějaké profi rady se mi hodí :) např. ohledně craftinug... nikdy jsem nic nevycraftil a mám pocit že si tím tu hru asi ztěžuju :D

Nebo pokud Vám stačijou screeny statů a itemů aby jste poznali co dělám špatně, tak já Vám to nafotím :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.06.2014, 20:56 hod.

Rád bych ti pomoh s tím 5.aktem, ale bohužel nejde to. Problém je v tom, že ty hraješ SC a já pouze HC...na SC nemám jedinou postavu.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od raisen » 26.06.2014, 20:57 hod.

Dark_Deamon: To je i s Insight :D Jen si těch prášků člověk vezme méně.

Flammeus: Nafoť :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od ZOMB » 26.06.2014, 21:25 hod.

Takhle jsem to myslel... když pojedeš War Cry barba untwinked, asi to nebude to pravé ořechové...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.06.2014, 21:42 hod.

ZOMB: Právěže si myslím, že ze všech buildů u Barbara to je to nejvíc ořechový. Je to caster, takže tě zajímaj jen all skills/barb skills a level postavy, díky kterýmu se ti zlepšuje dmg skillu. Nemusíš se klepat, jestli v tom dalším quest dropu konečně padne nějakej solidní kvér, aby sis na Hell mohl aspoň škrtnout :)

S WC prostě jen běžíš a killuješ to. Akorát jak píše raisen...u akt bossů a monster s větší hladinou life (Izual, Radament...) si chvilkuá postojíš...ale to třeba i s Bow Amou (Fire, Cold, Phys)...ta u těchto monster taky vystojí ďůlek, než je pošle ke dnu.

Já ho asi před půl rokem jel untwinked a fakt pohoda.
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 26.06.2014, 21:53 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Flammeus » 26.06.2014, 21:43 hod.

http://postimg.org/gallery/4svjyt52/8850af5c/

Snad ten odkaz bude fungovat :) :D

Mimochodem ty itemy co jsou hodně low mám proto, že jsem lepší prostě nenašel :D a craftit neumím

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od ZOMB » 26.06.2014, 22:02 hod.

Dark_Deamon: Asi to tak bude, ale mě osobně teda moc nechytnul...ale asi mu dám ještě šanci :)
...až teda budu mít chuť hrát nějaký jiný char než sorceress a assassinku :D

Flammeus: Už dlouho jsem neviděl D2 v češtině :)
...ale k věci:
Nejdříve bych měnil rukavice... můžeš zkusit něco vycraftit: https://www.diablofans.cz/diablo2lod/pre ... ftove.html

Dále bych se nebál invesovat body do skillu Find Item (nalezení předmětu)

...a dál mě určitě kolegové doplní :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Welwet » 27.06.2014, 05:31 hod.

je řeč o dual barbovi a já u toho nejsem jo? :lol:

Flammeus: ta výbava je hrůza, ale to je tak u těhlech barbů normálka, hlavně u těch na dvě zbraně :lol:
Skilly máš tak normálně..bejt tebou tak se vykašlu na Myth a IK helmu, pokřiky ani barb skilly moc nepotřešbuješ - možná se ti líbí že máš víc life za BO, OČ a resů za Natual resistance a iron skin, ale lepší je si najít pořádné rukavice jak napsal ZOMB, zkus nějakej blood craft,..prsteny také craft..


,..schází ti tam dle mého dost IAS, DS a CB,
DMG teda taky, ale tam toho člověk moc nenadělá :lol:

a když jsem ti řekl co je dle mého k hov..tak kde najít nějakou tu náhradu -
brnění je několik možností, nejlepší by bylo asi RW Duress, ale tak nějak počítám že tu UM nemáš a kdyby byla, uděláš si prozměnu raději Crescent Moon do meče, takže třeba takové Duriel's Shell by ti sedlo dle mého as nejvíc, ..hledal bych ho na Mefovi NM, nebo WSK..další RW třeba Treachery.., dá to IAS, poison u tebe budete fungovat hodně slušně a resy a redukce zranění taky paráda.


do pracek - tady je to dost na papuču no, jediné co má smysl tak je ten Screscent Moon - do Phase Blade, tolik za RW, unikátní zbraně - tam to vede Headstriker
vše ostatní už jsou jen takové blbůstky co nic moc nedělaj a myslím že je škoda dávat runy za upgrade..takže hledat phase blade a runy, nebo sehnat co nejhezčí rare, nebo bouchat tím co máš..dá se vzít i Bloodletter, ale to bude podobné jak co máš teď ty rare zbraně :oops:

hlava - tady je jediná možnost..a to Guillaume's Face ..dá se snadno najít na Mefovi NM, je to asi nejlehčí předmět na hledání...jinak se dá na hlavu narvat spousta helem co ti přidají resy a DR, ale to se dá sehnat i jinde na věcech, zatímco CB/DS se ti mimo zbraní bude shánět těžko..(DS ti přidá už jen Higlord, potom jsou ještě polobotky Gore Rider, ale ty moc nepadaj)

Boty, pásek..to IK ti dá slušné odolnosti na element ..dost statů, tady bych asi ani neměnil
no..a k tomu hledání..vzít na sebe 4 soc. gothic plate..buď najít, nebo se dá koupit i u Larzuka modrej +100 life..narvat 4x perf. topaz
bodne i ten bod ve Find item..a chodit si WSK třeba na 3 hráče, zabíjet a nařvavat, nebo toho Mefa..po čase něco padne, hlavně pokud je trpělivost :OXO

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od ZOMB » 27.06.2014, 06:09 hod.

Rukavice a prsteny craft... nejlépe Blood
Recept je jednoduchý - dáš do kostky 4 věci - magické Vampirebone gloves (v horším případě Sharkskin gloves) + Nef + Perfect Ruby + magický Jewel -> crafted rukavice :)
Ukážu ti, jak to může vypadat... tyhle jsem si vycraftil na mojí sentinelku: http://zomb.rajce.idnes.cz/Blade_Queen# ... hot455.jpg
Prsteny podobně... a opět přikládám screeny mých prstenů:
http://zomb.rajce.idnes.cz/Blade_Queen# ... hot456.jpg
http://zomb.rajce.idnes.cz/Blade_Queen# ... hot457.jpg


Asi si všiml, že na všech tří itemech mám vlastnost Magic Find... tato vlastnost je velice důležitá při hledání itemů ;)
...neovlivní to drop run, ale unikátů, setů a rare itemů ano...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.06.2014, 08:13 hod.

Jen taková technická...to RW se nejmenuje "Screscent Moon", ale "Crescent Moon". To jen kdybys to nemohl najít :D

A u těch craft rukavic můžeš využít všechny 3 druhy: Magic Heavy Gloves/Sharkskin Gloves/Vampirebone Gloves. Kvalita výsledného produktu je ovlivněna hodnotou item levelu rukavic. Čím blíž k ilvl 99, tím by měly mít lepší (víc) vlastnosti...jen předem říkám, že craft je něco jak gamble...solidní loterie a :D

Pokud bys dal ale dohromady Guillaume's Face + RW Duress, tak si myslím, že by ty craft rukavice ani nebyly potřeba. Radši bych pak sáhnul třeba po unikátu Lava Gout...dají se taky získat z NM Mefa. Pokud by ti nepadly, tak jakýkoliv magic/rare/set/unique, co dávaj +20% IAS (Navýšení útočné rychlosti)...páč rychlost zabíjí 8-)

Co se týče bot, tak by možná nebyly k zahození Goblin Toe. Jeden prsten by měl být 100% Raven Frost, páč zmraženej melee char je na ho*no melee char :D

První, co bys měl ale poladit jsou ty kvéry, protože bez dmg můžeš mít haldu Crushing Blow (drtivý úder), ale bude ti to prd platný.

Ještě bych v Diablu doporučoval přejít na angličtinu, jinak vůbec nebudeš rozumnět tomu, co ti tu píšem :D

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od Welwet » 27.06.2014, 16:13 hod.

Je to fajn, ale zrovna ten craft co ti ukázal ZOMB je solidní hrůza :lol: :lol: :lol: ,..oba dva dle mého celkově zapomínaj že nemáš štít, anhil a torch, FADE a musíš někde nahnat resy, proto místo toho aby jsi se slepě hnal u blood rukavic za 5% cb tak vždy ber ty co dají rychlost/ resy/ cb v tomto pořadí, Lava Gout ruce nemusí být špatná možnost, ale taky jsem je moc při untwin hře nenašel...
..to stejné bych viděl u bot, kde ti pásek a ik boty daj slušné resy a + life..nějaké to ar, 30 mf na prstenech kde můžeš zase nahnat slušné resy a life ti taky moc nepomůže :lol:
Raven Frost moc nepadá, ..vůbec realnější mě připadá vzít Angelic set, dá kopu ar a zas nějaké life.

jop, RW se jmenuje "Crescent Moon" :D :lol:

a může začít flame :lol: :lol:
a jínak war cry barb bude fakt o dost lehčí :lol: :lol:

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od raisen » 27.06.2014, 16:49 hod.

Já bych jako rukavice brala Laying of Hands - IAS, velký fire resist 8-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hledám někoho na multiplayer

Příspěvek od ZOMB » 27.06.2014, 17:43 hod.

Jasně... ty craft kousky byly jen ukázkou toho, jak to může vypadat... rozhodně jsem nechtěl, aby si tady někdo myslel, že to jsou top kousky :lol: :lol:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“