Smazani pstav

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Smazani pstav

Příspěvek od Kuki10 » 25.12.2010, 14:13 hod.

Zdravim pratele, chci se zeptat jestli se muze nejak stat aby mi byla pstava smazana?
Hraju na realmu Europe a nechtel bych o postavu nejak prijit....napr. restart serveru bo tak necu, nejsem si jistej, tak se ptam.
Diky za pomoc.:-)

pepa90
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Smazani pstav

Příspěvek od pepa90 » 25.12.2010, 21:21 hod.

Jo, občas, tak jednou za rok bývá restart serveru a to znamená, že se všechny ladder charaktery přesunou na no-ladder, jinak se nic jinýho nestane...takže pokud chceš hrát dál s těma postavama, cos měl na ladderu, tak musíš hrát no-ladder, a pokud chceš hrát ladder, musíš si vytvořit novou postavu...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Smazani pstav

Příspěvek od Kuki10 » 26.12.2010, 00:37 hod.

Díky ti, to jsem chtel vedet.O ladder me nejak nejde, tam se stejne nejak nedostanu, takze me to netrapi.:-)

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Smazani pstav

Příspěvek od siroga » 26.12.2010, 00:55 hod.

kdyz se mi postava prevede na nonlader tak pak asi uz nemuzu najit lader only itemy a poskladat lader only rw ze? kdyz ano tak mi to prijde docela nefer jelikoz v podstate kazdej ma maximalne rok na to aby si poskladal veci co potrebuje coz aspon s mym stestim je nemozny jelikoz nez mne padnou nejaky normalni runy abych poskladal nejaky to pekny rw (ty pekny jsou normalne ladder only) tak uz bych mnel davno nonlader char :D

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“