levna vybava pro HEL

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2
levna vybava pro HEL

Příspěvek od ondrous555 » 27.03.2011, 17:05 hod.

protoze bude reset na leaderu bude se tam zacinat od zacatku:D

vsichni kdo tam hraje bude potrebovat vybavu pokut mozno levnou a efektivni.


pro postavy co potrebuji hodne skill zvysovat z me zkusenosti toto:

Hlava: shako pripadne lore
prvni ruka spirit mec - oculus
druha ruka siti spirit - pripadne lidles
A disciple set :rukavice brneni boty pasek a amulet
prsteny dle sveho uvazeni idelani je Soj ,ale ten bude pro velkou cast lidi nedosazitelny :)

Ale i bez SOJ budete mit navysene skilli o az o 10 a to je pro zacatek velice slusne a navic budou velice slusne rezisty nektere budou urcite na max.
s touto vybavou se da projit cely hell

casem kdyz to doplnite o 2xsoj torch a anihilus tak uz to je +16skill a to je vic dostacuji a tezko budete schanet nejake vyrazne lepsi vybaveni a kdzy bude to velice drahe neprineseto nijak vyrazne efektivnejsi postavu.

carodejky s timto vystaci si myslim na vzdy ostani char budou chtit enigmu
kvuli teleportu a k enigmne je potreba dalsi kvalitni vybava.

spirity si vyrobte sami to by nemel byt velky problem disciple set neponakupovat za PGM.Akorat asi za amulet bude muset trochu neco investovat cca pul um.


A zde je paladin http://diablo2lod.diablo3.cz/paladin-bu ... iller.html mne osobne tento build opravdu nadchnul je to opravdu UT schopna postava za pusinku pokut nebudete trvat na perfekt vecech tak to vse poridite za velmy lidovou cenu.
Na to ze to je UT schopna postava je to opravdu za darmo aspon podle mne Toto je opravdu vyborny build:D

tak ted dalsi hraci at poradi jak zacinat na helu a aby na to clovek nepotreboval 10ist ci HR? :)

Fraxinus píše:Když levná výbava, tak Spirity (pro posery), nebo co se týče sorcky a nekra, lepší by bylo sehnat hůlku s +3 k hlavní větvi skillů, co užíváš + levl k nějaké ta dílčí schoponsti. A štít ancients Pledge nebo Rhyme do nějakého exceptional štítu. Pokud se povede drop run, může stihnout do konce nightmaru dát do kupy Sanctuary nebo Splendor.Další alternativou je pro nekra hůlka White do té nejlepší možné hůlky s +3skills k používaným skillům, a pro sosu Leaf do obouruční hole, co se dá udělat s trochou štěstí už v 1. aktu normal a vydrží ti klidně až do hellu (+9 k některým skillům jinou výbavou nenahradíš).
Naposledy upravil(a) ondrous555 dne 27.03.2011, 19:03 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od Bemik » 27.03.2011, 17:48 hod.

hodilo by se změnit název... jedna blíže charakterizovat už v názvu, že se jedná o levnější výbavu pro castery a summonery... Dále napiš HELL ne HEL
hel (s jedním L) je pouze runa ve hře a germánská bohyně (dcera Lokiho) podsvětí...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od kojot » 27.03.2011, 17:49 hod.

fakt se směju...podívej se tady do sekce HC příběhů, kde to ti hráči hrají untwinked a když vstupujou na hell, tak nemají ani jednu ist a většinou nic z té výbavy, kterou tady píšeš...
jo a ještě technická hell se píše s dvěma l, pokud teda nemyslíš runu

Edit: bemik byl rychlejší
Obrázek

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od ondrous555 » 27.03.2011, 17:59 hod.

do spiritu se dava nejsilnejsi runa AMN to prece neni problešm sehnat ne? a disciple set nevim jak to je na HC to opravdu neni problem sehnat. s tim hel uz nic asi neudelam:D
aspon par lidem zlepsi naladu :)

a kdyz kritika tak nabydni sve reseni.
pokut prijdes a necim levnejsim a efektivnim rad to vyzkousim.
nadavat a posmivat se umi kazdy nabydni reseni

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od kojot » 27.03.2011, 18:13 hod.

na spirita sem zapoměl. to se omlouvám. ten se dá opravdu poskládat na konci normalu nebo na začátku nightmare (stejně tak lore). problémale je, že se dost blbě schání 4 socket monarch..
ale pochybuju, ze pokud jedeš untwinked tak seženeš celej disciple set (do začátku hellu tak maximalně jeden nebo dva kusy z něj a to je k ničemu).
ale ty jsi asi nepochopil, že já jsem nechtěl zpochybňovat výbavu, kterou jsi zde napsal (osobně si myslím, že do začátku je docela dobrá), ale narážel jsem tím na poslední větu tvého prvního příspěvku, kde píšeš
"tak ted dalsi hraci at poradi jak zacinat na helu a aby na to clovek nepotreboval 10ist ci HR"
protože je tu docela dost hráčů, kteří dohráli hell na HC UNTWINKED-to mimochodem znamená, že prošli hrou POUZE s předměty které daná postava SAMA našla...
a já osobně sám hraju jenom untwinked, protože mi to příjde mnohem zábavnější a můžu ti říct, že hell se dá vpohodě projít i s horší výbavou, než jsi tady napsal...
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od Welwet » 27.03.2011, 18:35 hod.

oculus - nevím jak se pohybujou ceny na bnetu, ale mě oculus padl snad dvakrát za život..
disciple, co jsem hrál na realmech tak nevm kdo to u sebe měl??
místo toho rači tr a sox gothic plate..

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od ondrous555 » 27.03.2011, 18:42 hod.

kojot píše:na spirita sem zapoměl. to se omlouvám. ten se dá opravdu poskládat na konci normalu nebo na začátku nightmare (stejně tak lore). problémale je, že se dost blbě schání 4 socket monarch..
ale pochybuju, ze pokud jedeš untwinked tak seženeš celej disciple set (do začátku hellu tak maximalně jeden nebo dva kusy z něj a to je k ničemu).
ale ty jsi asi nepochopil, že já jsem nechtěl zpochybňovat výbavu, kterou jsi zde napsal (osobně si myslím, že do začátku je docela dobrá), ale narážel jsem tím na poslední větu tvého prvního příspěvku, kde píšeš
"tak ted dalsi hraci at poradi jak zacinat na helu a aby na to clovek nepotreboval 10ist ci HR"
protože je tu docela dost hráčů, kteří dohráli hell na HC UNTWINKED-to mimochodem znamená, že prošli hrou POUZE s předměty které daná postava SAMA našla...
a já osobně sám hraju jenom untwinked, protože mi to příjde mnohem zábavnější a můžu ti říct, že hell se dá vpohodě projít i s horší výbavou, než jsi tady napsal...

kazdej tak ,ale nehraje tak jako ty no a? to je vec kazdeho at si to hraje tak jak to ho bavy :)

hraj si to jak chces nic te neopravnuje krtizovat ostani ,ze to hraje jinak nez ty :)

treba ten paladin co sem tam dal odkaz z toho sem uneseny a neni to muj build.

Ja ted po resetu zacnu s carodejkou a takle ji oblecu
u diciple setu my delal problem amulet ten my nepadal
ted kdyz ho budu chtit tak my nepadnou ani rukavice :)
na HC se hraje jinak jste domluveny hrajete po skupinkach mate rozdelene ulohy spolupracujete

na klasiku tu trochu funguje jinak ted po resetu bude spusty otevrenych her plne carodejek ktere budou chodit na diaruny a baalruny v hellu,ale velka cast to z nich nebude zvladat.a s touto vybavou co sem uvedl to zvladat budou :) a kdyz budes trochu obchodovat neni to nemozne sehnat pochopitelne az na ty soje a torche.

tak porad jak oblec levne postavu co maj hledat co maji nosit
a chci bejt leader a ne zadny salatek co se s nekym poveze.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od Fraxinus » 27.03.2011, 18:43 hod.

Když levná výbava, tak Spirity (pro posery), nebo co se týče sorcky a nekra, lepší by bylo sehnat hůlku s +3 k hlavní větvi skillů, co užíváš + levl k nějaké ta dílčí schoponsti. A štít ancients Pledge nebo Rhyme do nějakého exceptional štítu. Pokud se povede drop run, může stihnout do konce nightmaru dát do kupy Sanctuary nebo Splendor.Další alternativou je pro nekra hůlka White do té nejlepší možné hůlky s +3skills k používaným skillům, a pro sosu Leaf do obouruční hole, co se dá udělat s trochou štěstí už v 1. aktu normal a vydrží ti klidně až do hellu (+9 k některým skillům jinou výbavou nenahradíš).
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od ondrous555 » 27.03.2011, 18:49 hod.

Welwet píše:oculus - nevím jak se pohybujou ceny na bnetu, ale mě oculus padl snad dvakrát za život..
disciple, co jsem hrál na realmech tak nevm kdo to u sebe měl??
místo toho rači tr a sox gothic plate..
oculus ten neco ze zacatku stat bude stejne tak shako.
oculus casem nebude nijak moc drahy da se nahradit spiritem.
ten disciple se da poridit za PGM aspon to tak pokazde bylo.
vsichni budou chtit TAL armor ci skulder.

A pochopitelne ze to chce aspon trochu stesti aby padlo aspon neco
zajimaveho bez stesti to nejde :)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od kojot » 27.03.2011, 19:03 hod.

ondrous: já tě vůbec nekritizuju za to, jak to hraješ. to si hrej jak chceš, to je tvoje věc ;) já jenom píšu, že hell se dá projít i s horší výbavou než jsi tady napsal. a nemusím jít v partě a ani mě nemusí nikdo protahovat 8-)
Obrázek

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od ondrous555 » 27.03.2011, 19:24 hod.

kojot píše:ondrous: já tě vůbec nekritizuju za to, jak to hraješ. to si hrej jak chceš, to je tvoje věc ;) já jenom píšu, že hell se dá projít i s horší výbavou než jsi tady napsal. a nemusím jít v partě a ani mě nemusí nikdo protahovat 8-)

Tak porad treba jako Fraxinus mne by treba zajimali spis kontaktni charaktery
paladin baba assassin.
Ja sem byl jednou s jednim babou na UT a ten byl opravdu vybornej a nemel na sobe ani 1 runove slovo max nejake unikatni predmety.
kdyz se poptas jak na UT tak ti velka cast lidi rekne smit Last Wish forty exile raven 20 bk5 higlord gore rider draculs15 a ze jinak to nejde.
a ted si spocitej kolik je tam HR:D
a jde to i jinak.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od kojot » 27.03.2011, 19:58 hod.

tak UT je něco jinýho. tam už je potřeba nějaký předměty pohledat...
dobrý je třeba rw black, který je i dost levný. potom na lifetap draculs grasp, ale myslím, že stačí i hůlka s charches lifetapu na switchi. takže můžeš drakoule nahradit rukavicemi laying of hands nebo blood craftem. botky jsou dobrý goblin toe (CB) nebo gore rider, ale goblin toe jsou podstatně levnější (ale taky horší). brnko shaftsop. pásek dungo nebo SoE.
štít moser´s, pokud na to máš tak stormshield nebo HoZ (když hraješ za palu).

ale jak říkám, já takový věci neřeším, protože hraju jenom s tím co si ta postava sama najde takže většina tadytěch věcí mi prostě nepadne... když chci jít na UT tak sou to hodiny a hodiny běhání mefa a lk..
Obrázek

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od siroga » 27.03.2011, 23:47 hod.

barbar je na UT primo vybornej, staci pouzivat spravny pokriky, asi to neda tak rychle jak smiter, ale urcite na to nepotrebuje nejaky extra vybaveni, ma totiz vsechno co potrebuje, z itemu mu staci sehnat jen neco malo cb a trosku dmg

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od damagedeath » 28.03.2011, 08:48 hod.

smiter je nejlevnější - já dal UT jen s Goblinkama :D (+life tap na switchi z wandky)

Jinak jak uvádí uber ance killera, jedu ho trochu jinak a věř, že je to ještě větší masér:

weapon: Grief - ten bonus do dmg se počítá i do smithe
štít: Exile - masivní bonus do defense, 15% šance na life tap
helma: guillemka (pokud nejsou goblinky) - 35% CB - díky rychlosti smithe úplně stačí
brnění fortitude (na defense)

mám přes 50k defense (až na hodně málo monster - Lister např. - mají monstra 5% chance to hit a mám 75% block)

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od siroga » 28.03.2011, 09:10 hod.

v tom buildu slo spis o to ze je skoro zadarmo a i tak slozi UT, ten co pises ma nejlepsi dmg veci pro smitera co vubec jdou, dalsi dmg ti uz doda jen might merc s Pridem v ruce...

a kdyz se to tak veme tak smiter je dobrej na ut jen a pouze proto ze ma 100% sanci na hit, nekdo jinej tam bude hodne rad za 50-70% a proto dalsi kdo je dost imba na ut je barbar diki snizeni def(tim si jakoby zvysi ar ...), dalo by se uvazovat o conv palovi ale prijde mi ze bude mit dost problem (precejen fana je fana, ale nemam to odskouseny).

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od damagedeath » 28.03.2011, 09:17 hod.

Ještě jednou...vymlátil jsem UT s 2x spiritem, a jedinej CB jsem měl z Goblinek!!! To je nejlevnější možná výbava na UT.

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od siroga » 28.03.2011, 09:41 hod.

se spiritama to muselo chvili trvat ale proc ne, lt zajisti preziti a cb hlavni dmg, na konci uz pak staci jen dorazit(coz tech 4 do all skilu jen ze spiritu udela taky svy...) nejhorsi je meph, ta conva je fakt zla.

jinak troufnu si rict ze kdybys chtel na rearmu s nejlevnejsi vybavou tak je barbar lepsi jelikoz si umi zaridit fajt se samotnejma bosakama coz u paladina nejde, takze bud musi trochu zvysit hp/dmg(aby to zabil rychleji nebo aby dyl vydrzel) nebo proste musi mit nekra nebo barbara s sebou.

DD: jestli se muzu zeptat, do ceho davas exile ze mas tolik def? udelal sem na zkousku perfekt smitera a def mam 47984 a to je s "bugnutym" exilem a nahozenym chiling z forty(v anchor plate 15% ED)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od damagedeath » 28.03.2011, 10:42 hod.

Defense ti zvyšuje dexterity (tam dávám body kvůli přesnosti na vengeance na immune to physic), na switchi mám call to arms a spirit, takže nahození energy shieldu a jeho defense bonusu je zase o něco vyšší, guillemka má díru a v ní mám jewel s bonusem do ias a defense. Jinak exile mám v sacred targe. DFále to zvedne o trochu (ten bonus do shieldu) i annihilus a hellfire torch. Dále skillery na combat skills a nějaký ten charm do defense...ale já ho chci udělat naprosto ultimátního...jde ho dostat v pohodě přes 60k

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od siroga » 28.03.2011, 10:59 hod.

no ja mu hodil anni, torch, gheeds fortune(je totalne useless ale libi se mi mit vsechny uniq charmy :D) 9x 20/5 a 7x combat/45 a v guliemce nemam def jevel ale 40/15 ale i tak koukal sem ze mas neeterickej stitek(jestli je teda rec o tom paladinkovi co nasel ten whisp protektor) a ja mam eterickej buglej sacred rondache (ma nejvetsi ~smit dmg)

a kdyz uz ses zminil o tech defovejch charmech, vyplati se vic nez combat skilery? precejen 15% do defu za kazdej skiller neni malo, navic to dava nejakej ten dmg do smite co se dex tyce tak jsem se uskromnil a jelikoz ma grief itd a na bosse by se pouzival smit tak sem tam dal jen 136 na pb, slo by i min, jelikoz z vybavy ma dalsich 80

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: levna vybava pro HEL

Příspěvek od damagedeath » 28.03.2011, 11:08 hod.

Tkže:

u těch skillerů si nejsem jist, ale na místo jednoho skilleru můžeš mít ze tří small charmů 90 do defense - takže skiller je lepší.

Grief mě je na vengeance k prdu...ten bonus do elemental dmg se do toho nepočítá (řezal jsem to gimmershredem, teď to mydlím CtA v ettin axe - sice to jde pomalu, ale používám to jen u bossů například, pomůže merc)

nejvyšší smithe damage má vortex shield!!! sice je tam velkej rozsah, ale ten docela mizí bonuse z Holy Shield a bonusem z griefu...

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“