Problém s Patchem

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
MolloCr0
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Problém s Patchem

Příspěvek od MolloCr0 » 20.01.2014, 18:31 hod.

Zdravim lidi , před nekolika dny jsem si nainstaloval Diablo 2 s patchem 1.10(LoD) s modem Avalon.Hra normálně šla ale dneska zničeho nic mi hra přestala fungovat tím způsobem že jsem si nemohl spustit postavu.Hru jsem několikrát přeinstalovával a hra se mi nainstalovala v pořádku na 1.7 ale když jsem hru šel patchovat na 1.10 tak mi psalo že hra již beží na verzi 1.10 což je divný protože hra je stále furt na 1.7 ale patche 1.11+ mi tam tád jdou tak já tu už z toho bláznim :OXO .Snad mi pomůžete ,jestli vám něco neni úplně jasné tak se klidně ptejte.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Patchem

Příspěvek od Fraxinus » 20.01.2014, 20:44 hod.

Chápu správně, že máš na 1 PC nainstalováno více Diablů 2?
Registry jsou platné jen pro jednu z nich....proto ti to hlásí ten problém s patchem.
Je to tak?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fája
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordZalgo#2641

Re: Problém s Patchem

Příspěvek od Fája » 21.01.2014, 14:06 hod.

Jakým způsobem ti nešla načíst postava? Nezobrazovala se vůbec ve výběru, nebo to hlásilo bad inventory data?

Zkus hru spustit ještě po opatchování a až pak tam narvi Avalon. A jinak verzi to ukazuje v dolním rohu v menu, nebo ve hře u názvu lokace při zapnuté mapě, jakou verzi to píše tam?

A možná při odinstalaci dáváš, že chceš zachovat uložené pozice a takové, to nechceme, musí jít všechno pryč, popř. pak ještě smazat složku Diablo II i z Programu files, pokud tam bude a až pak zkusit instalovat. (Ale to si nezapomeň své postavy zálohovat, stačí pouze soubor JménoPostavy.d2s)
Profil (◡‿◡✿)

For all the happiness you wish for someone, someone else gets cursed with equal misery.

MolloCr0
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problém s Patchem

Příspěvek od MolloCr0 » 21.01.2014, 16:28 hod.

Fraxinus píše:Chápu správně, že máš na 1 PC nainstalováno více Diablů 2?
Registry jsou platné jen pro jednu z nich....proto ti to hlásí ten problém s patchem.
Je to tak?
No je pravda že mám dvě Diabla ale obě jsou na 1.7 a ikdyž jsem ho neměl tak mi to nešlo :(

MolloCr0
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problém s Patchem

Příspěvek od MolloCr0 » 21.01.2014, 16:33 hod.

Fája píše:Jakým způsobem ti nešla načíst postava? Nezobrazovala se vůbec ve výběru, nebo to hlásilo bad inventory data?

Zkus hru spustit ještě po opatchování a až pak tam narvi Avalon. A jinak verzi to ukazuje v dolním rohu v menu, nebo ve hře u názvu lokace při zapnuté mapě, jakou verzi to píše tam?

A možná při odinstalaci dáváš, že chceš zachovat uložené pozice a takové, to nechceme, musí jít všechno pryč, popř. pak ještě smazat složku Diablo II i z Programu files, pokud tam bude a až pak zkusit instalovat. (Ale to si nezapomeň své postavy zálohovat, stačí pouze soubor JménoPostavy.d2s)
Postava mi nelze načíst tím způsobem že když dám play myš se sekne a když vyjedu na plochu tak tam mám Error 126 bo podbný eror.Jinak verzi mám 1.7 to je mi jasné jinak mám schovaný soubor s postavama ale mám ho naploše tudíž ho zkusim přejmenovat.
PS:Zatim díky za tipy půjdu je ozkoušet

MolloCr0
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problém s Patchem

Příspěvek od MolloCr0 » 21.01.2014, 16:36 hod.

Napadlo mě že bych to mohl updatnout na verzi 1.11+ a potom to deupdatnout na 1.10 jestli by to nějak šlo.....

Uživatelský avatar
Fája
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordZalgo#2641

Re: Problém s Patchem

Příspěvek od Fája » 21.01.2014, 16:54 hod.

Na jinou verzi se dá přepnout pomocí D2SE

http://snej.d2maniacs.org/forum/index.p ... #msg459574
Profil (◡‿◡✿)

For all the happiness you wish for someone, someone else gets cursed with equal misery.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Patchem

Příspěvek od Fraxinus » 21.01.2014, 23:44 hod.

To zaprvé...ale nejbezpečnější cesta, jak mít víc diablů 2 na jednom PC je, že nainstaluješ jen JEDNU z nich a druhou vytvoříš prostě tak, že na složku s celým Diablem II dáš ctrl+c, ctrl+v. A pokaždé, když bys manipuloval s jednou nebo druhou instalací (ten patch nebo instalace modu), bys prostě v registru vyměnil složku instalace. Na problém jsem pak v tomhletom nikdy nenarazil.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“