Počítadlo zabitých monštier

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yuri Boyka
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Počítadlo zabitých monštier

Příspěvek od Yuri Boyka » 27.11.2016, 19:42 hod.

Neexistuje mod na počítanie zabitých oblúd?
Necromancer a Druid.
Moje top char.

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Počítadlo zabitých monštier

Příspěvek od Tordah » 27.11.2016, 23:49 hod.

A pre akú verziu?

Ako štatistický item pre testovanie koľko monsterov zničíš počas obtiažnosti by fungoval, ale dlhodobejšie to neviem potvrdiť.
Spôsob ako hra ukladá hodnoty do savu postavy by spôsobil to, že po pár desiatkach tisíc sa počítadlo resetne, alebo pretočí do mínusu.
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Yuri Boyka
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Počítadlo zabitých monštier

Příspěvek od Yuri Boyka » 28.11.2016, 15:42 hod.

verzia 1.12

Ako pri vysokých číslách by sa to zresetovalo? Bol by dobrí taký mod, keby bol. V niktorých hrách to býva zabudované automaticky, alebo niečo také že koľko si spôsobil zranenia,kolko si dal zásahov či koľko si inkasoval... také niečo podrobnejšie
Necromancer a Druid.
Moje top char.

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Počítadlo zabitých monštier

Příspěvek od Tordah » 29.11.2016, 19:56 hod.

počet zranenia definitívne nepôjde, ale išlo by počet zásahov ktoré si dostal (get hit), počet kills , počet deaths.

Ale do savu postavy sa zmestí len určitý počet bajtov pre jednotlivý parameter.
Takže ak chceš, aby sa po spustení postavy počítadlo nevynulovalo, musí sa to číslo niekam uložiť.
Avšak hra nezvláda nekonečne veľké čísla, preto po určitom množstve "pretečú", a začínajú od mínusového znamienka. (toto sa dá spozorovať na cheatovaných postavách s veľa talizmanmi +7to all skills)


Pripomeň sa mi v PM cez víkend a vyrobím killcounter pre 1.12
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“