problem s kombatibilitou (Windows 7)

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

davidrohusch
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo
problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od davidrohusch » 15.09.2010, 15:58 hod.

Po nainstalovani dablo 2 chci hru spustit ale nic vubec nic nezvisi se CPU ani novi proces vubec nic prosim poradte (nainstaloval jsem single player nebo co bylo tam 3moznosty u instalace ale ja dal prvni snad to nema vliv)
Naposledy upravil(a) James dne 15.09.2010, 18:13 hod., celkem upraveno 1 x.
Důvod: Opraven název tématu

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: problem s kontabilitou(Windows 7)

Příspěvek od Javurek » 15.09.2010, 16:42 hod.

Bohužel já mám také problém s windows 7 a diablem. Nejdřív to nešlo spustit vůbec. Pak když jsem to nějak poštoloval tak už se to spouští ale ale po 10 minutách co na to poklikam. A někdy to i spadne při hře.

davidrohusch
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: problem s kontabilitou(Windows 7)

Příspěvek od davidrohusch » 15.09.2010, 16:47 hod.

skusim nainstalovat full a ne ten single kdyz se mi to rozchodi dam vedet :)

davidrohusch
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: problem s kontabilitou(Windows 7)

Příspěvek od davidrohusch » 15.09.2010, 18:11 hod.

Tak a je to uz znam postup :D

Nainstaluj diablo 2(plnou instalaci) nainstaluj datadisk(smula pro penize :D)stahni cestinu(kdyztak dam odkaz i na pacth) ale nejdriv patch na datadisk V109 a je to :) hned co jsem to pustil tak se mi to obevilo v cestine a bez chyb :) ale nejde mi udelat prvni quest :D

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: problem s kontabilitou(Windows 7)

Příspěvek od Jireky » 15.09.2010, 18:13 hod.

davidrohusch píše:hned co jsem to pustil tak se mi to obevilo v cestine a bez chyb :) ale nejde mi udelat prvni quest :D
Jaká to ironie ...
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

davidrohusch
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od davidrohusch » 15.09.2010, 18:42 hod.

dobry ta jeskyne byla trochu moc schovana :D

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od Drakesis » 15.09.2010, 23:04 hod.

Příště si vem buzolu.

davidrohusch
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od davidrohusch » 17.09.2010, 13:21 hod.

buzolu :D???

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od homer_cz » 17.09.2010, 14:49 hod.

Drejk byl moc zažranej do diabla ,si nevšim že místo buzoly se už pár let používá GPS :lol:
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Rusty333
Wraith
Příspěvky:114
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Rusty#2388

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od Rusty333 » 12.10.2010, 06:53 hod.

jasně že dá... mě to teda jede bez problémů i když přímo na čistou instalaci hodím třeba 1.12... nastavím kompatibilitu s xp sp3, správce a spouští se to hned a žádný problém...

Thomhes

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od Thomhes » 25.10.2010, 17:52 hod.

me to teda vali tak ze dam kompabilitu s XP SP3 nabiha to uplne normalne jenom mam problem s grafikou a ten fakt nevim jak vyresit :-/

Stan
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od Stan » 25.10.2010, 22:48 hod.

Jaký je to problém? Kdy jsou barvy rozhozený? fialová, zelená, velký kontrast?

Buď přehoď na Direct3D a mělo by to fungovat, pokud máš DirectDraw, tak na ploše pravý tlačítko - screen resolution a tohle okno nech otevřený, pak můžeš spustit diablo a mělo by to být ok. Tenhle postup platí pro všechny starší 2D hry kde blbnou barvy pod vistama či win7.

Uživatelský avatar
possell
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:bfhlock

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od possell » 30.12.2010, 12:26 hod.

Jedinný problém na který jsem narazil ve Win 7,je na grafických kartách Intel HD graphic,tam je potřeba udělat vše co již bylo řečeno od (Stan,Thomhes ),je to funkční ale nejdou přehrávat videa ve hře.(ty videa nejdou jen s Intel HD graphic). Co s tím?

Petr.Tetek
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od Petr.Tetek » 23.02.2011, 16:32 hod.

Ahoj, nepomohl by mi tu někdo, prosím. Mám win vista a když jsem nainstaloval diabla 2, tak jsem pak nainstaloval patch, který byl umístěn na dvd.iso který jsem si stáhl. Nejdřív mi to napíše, že je to nekompatibilní a po 5 minutách se hra rozjede k mému úžesu, ale nianstaloval jsem asi češtinu, nevim jestli se to povedlo a teď už to nejde vůbec. Prosím o radu. Díky moc

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od Fraxinus » 23.02.2011, 16:51 hod.

Zbavit se češtiny. Ta nadělá v diablu víc škody než užitku.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Petr.Tetek
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od Petr.Tetek » 23.02.2011, 17:00 hod.

A neporadil bys mi odkud mam stáhnou diabla a datadick a nějaký patch aby to šlo bezproblémů s vistama?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od Fraxinus » 23.02.2011, 17:49 hod.

Za 1) Diablo si kup. Tady warez nepodporujeme (je to tady jeden z nejvážnějších přestupků, i když se jen někdo ptá!!!), za 2) ve Vistách a sedmičkách to jde bez problému, když souboru game.exe nastavíš kompatibilitu s win XP
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od Konig » 23.02.2011, 20:08 hod.

Ale, ale, Fraxi ;) Moc dobře víš, že já na češtině jedu pořád, a nikdy mi žádný problém nedělala.

Na 7 jede Diablo v pořádku, testováno jak na Home 64 tak i Ultimate 64. Stačí nastavit "zakazat kompozici plochy" (=vypne se Aero), a pak neni problem. Ja osobně nastavovat kompatibilitu ani nemusím.

possell:

Jedu na Aceru AS 1830T, tedy Win 7 64bit + Intel HD graphic a funguje to normálně. Mám pouze zakázanou kompozici plochy (tedy vypíná Aero, jak jsem psal výše) a toť vše.

Funkčnost při DirectDraw 2D - hned v menu se rozladí barvy, po načtení do hry je to OK. Pokud ale skočím do winu, rozladí se barvy opět, a je nutné vypnout a zapnout hru.
Při DirectDraw 3D se mi barvy nerozladí, ovšem dochází k mírnému sekání při hraní hry, způsobene nekompatibilitou nové gk s tak starou hrou.

Videa fungují ovšem jak píšeš nefungují, ani v jednom případě. (ještě, že je znám nazpaměť, a tedy je vždy přeskakuji ^^)
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Sleikom
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: problem s kontabilitou(Windows 7)

Příspěvek od Sleikom » 14.03.2011, 12:39 hod.

Javurek píše:Bohužel já mám také problém s windows 7 a diablem. Nejdřív to nešlo spustit vůbec. Pak když jsem to nějak poštoloval tak už se to spouští ale ale po 10 minutách co na to poklikam. A někdy to i spadne při hře.
taky jsem mel tenhle problem vyresil jsemho tak ze ve slozce s hrou jsem dal video test zvolil svoji grafiku a slape hned bez cekani :P

broot
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: problem s kombatibilitou (Windows 7)

Příspěvek od broot » 18.05.2011, 17:45 hod.

mám problém s D2 na W7 instalace je bohužel na neoriginále a při nainstalování všech datadisků a patchu mi hlási při spuštění tuto chybu http://www.ilwg.wz.cz/11.JPG i když mám LoD ve virtuální mechanice

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“