Pomoc - instal D2

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956
Re: Pomoc - instal D2

Příspěvek od damagedeath » 04.10.2010, 10:59 hod.

Já s tím problémy nemám, protože mám original a doporučil bych ti to stejné...moc se mi ani na tvůj dotaz odpovídat nechce. Je to nelegální a to zde nepodporujeme.

Uživatelský avatar
Eol
Wraith
Příspěvky:165
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Vigvam

Re: Pomoc - instal D2

Příspěvek od Eol » 04.10.2010, 20:50 hod.

Podobné stanovisko jako DD jsem už vyjádřil v reakci na tvuj problem se stažením D1. Nicméne zkoušel jsi tam nějaké to jméno napsat a pripadne pokracovat v instalu? Bez spravného jmena to nefunguje či v čem je zakopany pes?
Smeg knows... (Red Dwarf fan)
================================================
Main: 92lvl WW Fury/rabies druid Ereinion
Alts: 85lvl Javazon Aki | 77lvl Bonemancer Chiccy | 80lvl MF Blizzna Liv
HC: 88lvl Wind druid Eol | 76lvl Kickass Agora...HC FTW :dead:

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Pomoc - instal D2

Příspěvek od damagedeath » 05.10.2010, 10:14 hod.

Gauny: věř tomu že jsem kolikrát ochotný pomoci či poradit až moc, ale v tomto případě ne. Pokud by se jednalo o nějakou velmi drahou hru, tak budiž, třeba by sis ji chtěl nejdříve vyzkoušet, ale 450,- i s datadiskem dnes není vysoká cena (i když na 10 let starou hru...). Nebudu zde vysvětlovat principy pirátství, ale jak jsem již řekl, toto zde nepodporujeme a s mojí ochotou to nemá nic společného. Pokud budeš mít jakékoliv jiné dotazy týkající se diabla, velmi rád ti pomohu.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Pomoc - instal D2

Příspěvek od damagedeath » 05.10.2010, 11:25 hod.

jen obouruční meče, pokud hraješ za barbara, tak to máš i napsaný u vlastností zbraní (two-hand dmg a One-hand dmg) - pokud dáš ale obouručák jako one hand, tak se o něco sníží damage.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Pomoc - instal D2

Příspěvek od damagedeath » 06.10.2010, 08:34 hod.

Tak takovou malou variantou kopí jsou oštěpy, které můžeš mít v kombinaci se štítem. Daleko efektivnější však jsou dvoje oštěpy a skill double throw.

Uživatelský avatar
Eol
Wraith
Příspěvky:165
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Vigvam

Re: Pomoc - instal D2

Příspěvek od Eol » 07.10.2010, 00:13 hod.

Osobně nevěřím tomu, že se to nedá nějak obejít...na takto staré hře musí být systém zabezpečení proti cracku díraví jak ementál. Jeste na to mrknu...jinak koupe originalu by také nebyla od věci (cena na Aukru za nové placky od cca 250Kč).
Smeg knows... (Red Dwarf fan)
================================================
Main: 92lvl WW Fury/rabies druid Ereinion
Alts: 85lvl Javazon Aki | 77lvl Bonemancer Chiccy | 80lvl MF Blizzna Liv
HC: 88lvl Wind druid Eol | 76lvl Kickass Agora...HC FTW :dead:

Uživatelský avatar
Eol
Wraith
Příspěvky:165
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Vigvam

Re: Pomoc - instal D2

Příspěvek od Eol » 10.10.2010, 16:29 hod.

S kompletací setu prichazí postupne ruzne setove bonusy...zalezi o který set jde. Nicméne to tady resit nebudem....zaloz si thread v sekci Predmety, tam to bude vic na ocich...jeste doporucuji si celou tu sekci projít, zda tam nenajdes odpoved...kdybys chtel pripadne vedet o jake bonusy jde, mkrni se zde http://diablo2lod.diablo3.cz/magicke-predmety.html ...nachazi se tam soupis vsech itemu ze hry.
Smeg knows... (Red Dwarf fan)
================================================
Main: 92lvl WW Fury/rabies druid Ereinion
Alts: 85lvl Javazon Aki | 77lvl Bonemancer Chiccy | 80lvl MF Blizzna Liv
HC: 88lvl Wind druid Eol | 76lvl Kickass Agora...HC FTW :dead:

PATI
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Pomoc - instal D2

Příspěvek od PATI » 19.03.2011, 13:06 hod.

Já jsem si vypálila od kámoše D2.Když sem ho nainstalovala tak mi nešel spustit.Můžete mi prosím napsat postup pro instalaci D2??? děkuju předem :)

Uživatelský avatar
Durri
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Pomoc - instal D2

Příspěvek od Durri » 19.03.2011, 13:52 hod.

PATI: ahoj, strčíš cd do mechaniky, spustíš autorun, klikneš instal (já dávám sp), zadáš cestu cílového adresáře, potvrdíš, počkáš pár minut, strčíš cd s d2lod, autorun, upgrade to d2lod, klíč, cesta, d2 playdisk, d2lod disk, stáhneš patch do adresáře s hrou, opatchuješ, hraješ.. někde v průběhu se tam s asi trká cd s videama, ale to se dá vynechat (videa jsem sledoval jen během prvního hraní, tak už prostě nevím, jak to s nima je, akorát, že ta hláška o cinematics disku se dá skipnout)
HC Destroyer Pilgrim - Bonemancer - 71. lvl

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“