Zmenšení videa

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Zmenšení videa

Příspěvek od Andrew26 » 27.02.2011, 18:51 hod.

Zdravím. Mám takový menší problém s videi. Diablo nahrávám pomocí Frapsu, video se uloží a vše je v pořádku, ale tady nastane problém. Při uploadu na youtube bych vyseděl vejce a to jen s 4minutovým videem. Viděl jsem tu videa dlouhá i 20 minut, takže mi to nedá a musím se zeptat. Jaký máte fígl na zmenšování videí?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmenšení videa

Příspěvek od Fraxinus » 27.02.2011, 20:44 hod.

Windows Movie Maker.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Zmenšení videa

Příspěvek od Andrew26 » 27.02.2011, 21:12 hod.

Aha.... ale ten ukládá videa jen v tom svém souboru ne? Jde to nějak převést do něčeho co přehraje takové VLC?

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmenšení videa

Příspěvek od Garn » 27.02.2011, 22:02 hod.

Kluci ze Sc2cz (www.sc2cz.com - reklama ^^ ) mi poradili prográmek jménem xSplit. Streamuje to a nahrává videa zároveň. Jeho výhoda je, že 20 minutové video má 60MB... Má to bohužel problém s full-screen hrami používajícími efekty z některých DirectX, ale když hraješ v okně, tak to jede parádně.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“