Error 22

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
MartinKO
Quill Rat
Příspěvky:1
Error 22

Příspěvek od MartinKO » 27.03.2011, 20:47 hod.

Zdravím...Mám taký problém...Nainštaloval som si diablo II LoD a ked sa ho snažím spustit napiše mi "ERROR 22:A CRITICAL ERROR HAS OCCURRED WHILE INITIALIZING DIRECTDRAW"...Hladal som to na google a nasiel som to, že treba nainstalovať directX 9.0c a malo by to íst ,ale nejde to..! Poradíte mi?dakujem zatial

mato
Wraith
Příspěvky:167
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Error 22

Příspěvek od mato » 27.03.2011, 21:15 hod.

No ak je jediná možnosť preinštalovanie Direct X tak ti držím palce. Preinštaluj celý win lebo to je najjednoduchšia cesta. S týmto majú problémy hry EA. Len tak z ničoho nič pri inštalovaní Vám vyhodí že nemáte Direct X a že treba nainštalovať, i keď ho máte.
mato - simple

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Error 22

Příspěvek od ondrous555 » 27.03.2011, 21:26 hod.

cele win to asi ne :)
samotnou hru ano ,ale to uz jsi asi zkousel a pokut to neni original CD tak mas nejspise jen spatnou veryi cracku.
Jestly muzes zavolej na suport mne to takoveto problemy nikdy nedelalo i kdzy tam se nejspise dozvis abys preinstaloval hru nahral nejnovejsi ovladace a patche.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Error 22

Příspěvek od Spellsword » 27.03.2011, 21:41 hod.

Mě se něco podobného stalo u několika jiných her. Pokud to píše něco o DirectDraw, problem hledej v DirectX/driverech. Stáhní nejnovější DX a drivery na grafiku a mělo by to být OK.

mato
Wraith
Příspěvky:167
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Error 22

Příspěvek od mato » 28.03.2011, 10:20 hod.

Tie aktualizácie sú tiež dobrý nápad ale čo som skúšal tak nikdy nepomohlo :(.

Ondrous: No ak chceš reinštalovať DirectX tak reinštal Winu je najjednoduchšie riešenie. Ver mi :). Plus ak mu vyhadzuje s Directom chybu, crack to nebude sto pro ;-).
mato - simple

Fildar
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Error 22

Příspěvek od Fildar » 16.04.2011, 22:33 hod.

Cau, mel sem taky takovi problem, nevedel sem co s tim, nakonec jsem nasel navod jak to vyresit
Zde jednoduchy postup:
1. klik Start
2. všechny programy
3. Diablo 2
4. Video test
hra se vam zacne testovat a az test skonci. nechate zaskrknutou vasi grafickou gartu a date OK.
A problem je vyresen.
-doufam ze jsem vam pomohl.

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“