Velmi tazky Problem s Instalaciou DIabla 2 LOD

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Velmi tazky Problem s Instalaciou DIabla 2 LOD

Příspěvek od Red Eagle » 05.05.2011, 10:07 hod.

Ahoj mnoho ludi tu malo nejaky problem s instalaciou presiel som cele forum ale problem ako ja tu nemal nikto.Len na anglickych forach som nasiel ludi co mali tiez taky problem ako ja ale odpoved som tam nenasiel na riesenie toho problemu a tak vy ste moja posledna nadej :(
Mam originalku DIablo II aj originalku Diablo II Lod.
Instalacia Diabla II prebehne bez problemov ale instalacia DIABLA II LOD uz nejde.Ked vlozim CD objavi sa napis ze pri instalacii moze nastat problem z dovodu :

<PauseGoogleDesktopSearch>

Spustim instalaciu vlozim cd DIABLO II LOD a nic sa nedeje instalacia je zastavena na 53 percentach a dalej nepokracuje.
Mam Windows XP.
Prosim o radu.
Neviem co ten napis <PauseGoogleDesktopSearch> znamena co je to za problem.
Predtym som mal nainstalovany Diablo II original + Napaleny Datadisk LOd a slo to. Kupil som originalku LOD a takto to dopadlo.
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Velmi tazky Problem s Instalaciou DIabla 2 LOD

Příspěvek od Fraxinus » 05.05.2011, 10:16 hod.

Tohle vypadá asi na konzultaci s technickou podporou Blizzardu.
Co se stane, když dáš nainstalovat neoriginal verzi? Pokud to půjde s tou neoriginalkou jak má, tak je to dle mě vadné instalační CD - do obchodu a výměna.
Nebo zkus instalovat origoš v modu kompatibility XP a jako administrátor.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Velmi tazky Problem s Instalaciou DIabla 2 LOD

Příspěvek od Red Eagle » 05.05.2011, 11:22 hod.

Fraxinus píše:Tohle vypadá asi na konzultaci s technickou podporou Blizzardu.
Co se stane, když dáš nainstalovat neoriginal verzi? Pokud to půjde s tou neoriginalkou jak má, tak je to dle mě vadné instalační CD - do obchodu a výměna.
Nebo zkus instalovat origoš v modu kompatibility XP a jako administrátor.


Z mojou slabou znalostou anglictiny by som toho s nimi moc ale nenakonzultoval 8-)
Neoriginalna verzia Diabla 2 LOD uz mi nejde nainstalovat lebo mam doskrabane to CD bolo uz stare mal som ho 5 rokov prave preto som sa rozhodol kupit si originalku z Best Seller Series lebo neoriginal CD je uz nefunkcne.
Som prihlaseny ako administrator na mojom PC a aj tak to nejde nainstalovat.
A instalovat v modu kompatibility XP co presne to znamena ?

Inak dam sem link na tu anglicku diskusii kde sa o tomto probleme diskutuje urcite tu viete po anglicky lepsie ako ja mozno potom budes vediet v com je problem.

http://www.dakkadakka.com/dakkaforum/po ... 94623.page
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Velmi tazky Problem s Instalaciou DIabla 2 LOD

Příspěvek od raisen » 05.05.2011, 11:43 hod.

Na jiném fóru měl někdo stejný problém u Diabla, tak ho odkázali sem

Ale není mi to moc jasné, tak snad se ozve někdo zběhlejší v tomto.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Velmi tazky Problem s Instalaciou DIabla 2 LOD

Příspěvek od Spellsword » 05.05.2011, 12:16 hod.

Píše to něco Google Desktop. Tento program je něco jako Windows Sidebar. Takže bych ho vypnul a zkusil znovu instalaci.
http://www.ehow.com/how_6766594_pause-g ... earch.html

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Velmi tazky Problem s Instalaciou DIabla 2 LOD

Příspěvek od Red Eagle » 05.05.2011, 12:59 hod.

Tak sa mi to podarilo :wave:
napisem vam navod keby nahodou niekto z vas mal ten isty problem.
Normalna instalacia z CD nefungovala proste to neslo nainstalovat s CD nechapem doteraz ze preco :{
A tak som na pracovnej ploche vytvoril novu slozku pomenoval ju Diablo II Installer z CD Diablo II Lod som prekopiroval vsetko do tej slozky na ploche cize tie 4 subory co tam boli : Installer, autorun, disc ico subor, Installer Tome.mpg. A instalaciu som nespustil z CD ale z tej slozky z toho instaleru co tam bol a slo to :)
Hra je nainstalovana aj ked nechapem ze preco to neslo z CD nainstalovat.
Hra je uz v 1.12 verzii co ma tiez prekvapilo. Myslel som ze bude vo verzii 1.07.
Diki moc vam vsetkym hlavne raisenovi . :wave:
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Velmi tazky Problem s Instalaciou DIabla 2 LOD

Příspěvek od Marast » 16.11.2011, 19:01 hod.

Zdravím přátelé. Co se týče instalace, prosím vás o radu i já.

Od druhého dílu diabla jsem si dal pauzu především z důvodu prasknutí mého origo CD. Když se mi nakonec podařilo koupit další originální CD expansion setu, dal jsem pro jistotu reinstall hry. Jenže. Chyba lávky. Po úspěšném nainstalování základní hry, jsem začal instalovat datadisk, když v tom se mi objevila následující hláška: "Insert Diablo II - Lord of Destruction disk 1". Jenže já jej už měl v mechanice, tudíž hra skončila dřív než začala.
Celé mi to nedalo a tak jsem začal hledat po netu. I já mám již zmiňovanou Best Seller Series verzi, a tak jsem se podle poznámky tady Red Eagla podíval, co že on expansion disk obsahuje. No a na rozdíl od něj v něm mám jen a pouze Installer. Nic víc nic míň.
Na battle net fóru apelují na registraci klíče, abych mohl v případě problému stáhnout installer tam. Jenže já už tam mám tu hru zaregistrovanou s jiným klíčem, tudíž tento krok jsem mohl udělat i bez koupě nového disku.
O co mi ale jde především. Chci mít možnost nainstalovat si základní verzi a posléze si zvolit patch jaký chci a ne, že se mi po stáhnutí objeví nainstalovaný patch 1.12. O patchi 1.13 ani nemluvě.
Rád bych si ještě zahrál Hell Unleashed mód, či Avalon mód, nebo dokonce old school 1.07.

Jen doufám, že to bude vlastně možné. Downgrade verze a následné kopírování soborů do složky, aby mi jela hra bez CD i na nižší verzi se mi nepodařila, i když jsem to zkoušel už mnohokrát přesně podle zdejších návodů.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Morishort
Wraith
Příspěvky:191
BattleTag:Morishort#1342

Re: Velmi tazky Problem s Instalaciou DIabla 2 LOD

Příspěvek od Morishort » 17.11.2011, 07:35 hod.

kdesi na nete om našiel fajn vec... vola sa to D2SE... obsahuje to všetky patche a môžeš medzi nimi prepínať + môýeš mať nahodené rôzne módy, ktoré bežia na rôznych patchoch a v pohode hrať bez toho aby si čokolvek prepisoval... chce to síce trošku tuhšie nervy kým to rozbeháš, ale stojí to za to...
Dodržuj Pravidlá fóra... ak niečo hľadáš použi funkciu Hladaj...
Tvoj názor nie je prínosný.... Tvoj príspevok nie je vtipný.... Tvoje myšlienky nie sú zaujímavé, preto si ich nechaj pre seba... Nerob tu zbytočný bordel...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Velmi tazky Problem s Instalaciou DIabla 2 LOD

Příspěvek od damagedeath » 17.11.2011, 11:40 hod.

Marast: dowgrade verze - v pohodě, pak stačí třeba z ulož to stáhnout no cd crack na verzi 1.10 (sice ilegal, ale pokud máš originál, tak bych to neřešil :D )

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Velmi tazky Problem s Instalaciou DIabla 2 LOD

Příspěvek od Marast » 17.11.2011, 16:11 hod.

Damagedeath: Nakonec jsem se ještě dneska v noci na*ral, a udělal jsem to přesně tak, jak píšeš. Na nic a nikoho jsem nečekal. Jen mě totálně zklamal přístup Blizzardu. Sami mi jako odpověď napsali, že v mém případě není jiného řešení, než si koupit nový disk. A dopadlo to přesně tak, jak jsem čekal...
Ještě to s někým zkusím vyměnit, ale nevím nevím.

Morishort: Pokud mi nevyjde to, co mám v plánu (viz. výše), začnu o tom silně uvažovat.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“