mazání SAVE

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Jeshter
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
mazání SAVE

Příspěvek od Jeshter » 18.07.2012, 17:56 hod.

Ahoj, mám následující problém:

mám platinovou edici D2+LOD+1.13 patch, nainstalováno, běží vše pořád na stejném compu. V pohodě jsem dohrál za Necra a Barbara všechny questy na všechny úrovně. Rozehrál jsem si Druida, kde jsem na nějakým 21. lvl, ale nějak mě to přestalo bavit...

Tak jsem po dost dlouhý době začal znova hrát, ale za paladina od začátku. Nicméně jsem odehrál první cca 4 questy v 1. aktu a druhej den koukám - postava smazaná, save nikde (ani soubory v uložišti, ani na VirtualStore, ani vyhledávání nepomůže). Řekl jsem si OK, třeba nějaká chybka... Tak jsem začal hrát znova za Sorcku. Předevčírem jsem ještě hrál - 3. akt a pár questů už splněno. Dnes zapnu comp a hle - zase SAVE v hajzlu.

Můžete mi někdo poradit co s tím? :o( předtím mi to nikdy neudělalo a Barbara a Necra jsem dohrál naprosto v pohodě :o(

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání SAVE

Příspěvek od Fraxinus » 18.07.2012, 22:02 hod.

Co používáš za operační systém? Jestli Windows 7, problém bude tam.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: mazání SAVE

Příspěvek od Vorvy » 19.07.2012, 09:26 hod.

ano, mel jsem stejnej problem.. me ale stacilo zacit spoustet hru jako spravce :)
Kupodivu mě to stále baví..

Jeshter
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: mazání SAVE

Příspěvek od Jeshter » 20.07.2012, 07:09 hod.

Mam vista bussiness. Jak to muzu spustit jako spravce? A k tem smazanym charum se uz asi nedostanu ze???

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání SAVE

Příspěvek od Asman » 20.07.2012, 07:28 hod.

Klikneš pravým tlačítkem na zástupce->Spustit jako administrátor(nebo tak nějak). Pokud hra neměla přístup ukládat savy, tak budou nejspíš ztraceny.

Jeshter
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: mazání SAVE

Příspěvek od Jeshter » 20.07.2012, 09:49 hod.

Asman píše:Klikneš pravým tlačítkem na zástupce->Spustit jako administrátor(nebo tak nějak). Pokud hra neměla přístup ukládat savy, tak budou nejspíš ztraceny.
OK díky za radu... Btw jinak jak to, že v compu s naprosto stejnou konfigurací jsem 2 postavy dohrál na cca 84. lvl a začlo to blbnout až teď???

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání SAVE

Příspěvek od Asman » 20.07.2012, 10:54 hod.

To může být zabordelenýma widlema... Mám na notebooku windows 7 a D2 mi někdy tak blbne, že se zapne třeba po 5 minutách, někdy hned, někdy vůbec. Systém na ho*no, přeinstalovávat to kvůli tomu aby to běželo jak má? Zlatý XP.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání SAVE

Příspěvek od Fraxinus » 20.07.2012, 11:03 hod.

Asman: Dle mých zkušeností tohle dovedly dobře zahnojené XP taky.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Jeshter
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: mazání SAVE

Příspěvek od Jeshter » 20.07.2012, 11:56 hod.

Chápu, že to může dělat systém... ale že postavu uhraju na 25. lvl a až pak se to smaže? První postavu mi to smázlo po cca 12. lvl??? To je divný... Btw ještě mě napadlo - dá se vytvořit nějak "uměle" postava, abych zase 3 akty nemusel hrát znovu???

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání SAVE

Příspěvek od Asman » 20.07.2012, 13:54 hod.

Nehrál jsi to v kuse? To by se pak vysvětlovalo, hra se ukládá mám pocit jen při vypnutí hry.

Fraxinus: To možná jo, ale moje cca 4 roky nainstalované a neuvěřitelně zamrskané XP pořád jedou v pohodě(až na dlouhý start) a moje W7 po roce dělají to co dělají(a nebo nedělají). Celkově kvůli tomuhle nemám rád windows a proto používám linux. ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání SAVE

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.07.2012, 14:00 hod.

Jeshter: Já bych to spíš viděl tak, že se ti to nesmaže, ale spíš se ti to ani neuloží na disk.

Jinak když už jsme u toho mazaní, tak jsem formátoval disk a nějakou záhadou jsem si nezálohoval savy. Ani Recuva nepomohla :( Hold co se dá dělat, život jde dál a HC Lilith už nikdo nevzkřísí. Stejně jako všechny ostatní chary. Před rokem to zase po formátu odhesla celá moje složka Music, kde jsem přišel asi o 3000 songů. To bylo tenkrát radosti stahovat to všechno nanovo :D Někdy mi to fakt přijde, že mám hlavu jen proto, aby mi nenapršelo do krku :D

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání SAVE

Příspěvek od Asman » 20.07.2012, 14:59 hod.

Až potom co o ty data přijdeš tak zjistíš, že akorát zabírali místo :), já si savy schovávám kvůli nostalgii. Končím s OT.

Jeshter: Zkoušel jsi to jako správce? Můžeš zkusit založit postavu při normálním spuštění a pak jako správce a uvidíš, která tam vydrží po restartu hry.
Dark_Deamon píše:Jeshter: Já bych to spíš viděl tak, že se ti to nesmaže, ale spíš se ti to ani neuloží na disk.
Tak to bude protože systém většinou složky se savama nepromazává :)

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“