posunutý obraz

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
smigel007
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2
posunutý obraz

Příspěvek od smigel007 » 06.11.2012, 17:31 hod.

Čau, pořeboval bych poradit, mám win 7 a když zapnu diablo 2 tak se mi u hry posune obraz o kousek nahoru a dole mám černej pruh, nepomáhá žádný nastavení kompatibility, posunutí obrazu pomocí tlačítek na monitoru taky ne ( protože tím rozladím normální obraz mimo hru), takže nevím.... poraďte mi někdo prosím..

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: posunutý obraz

Příspěvek od Fraxinus » 06.11.2012, 17:49 hod.

Na monitoru bys měl mít nějaké tlačítko, které ti obraz zaostří automaticky. Pokud to u tebe tak nejde, asi budeš muset otevřít software ovladače ke grafárně a pro rozlišení, v němž Diablo běží, to nastavit ručně jak za starých časů Win 95/98.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

smigel007
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: posunutý obraz

Příspěvek od smigel007 » 06.11.2012, 19:56 hod.

Mohl bys mi nejak blíž poradit ohledne přenastavení těch grafických ovladačů k té hře?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: posunutý obraz

Příspěvek od Fraxinus » 08.11.2012, 10:42 hod.

To bys mi nejprve musel říct, co máš vlastně za počítač...a raději i co máš za monitor. Jinak s tím nehneme.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: posunutý obraz

Příspěvek od Asman » 10.11.2012, 07:39 hod.

Dělo se mi to samé, mám 22" LCD a používám VGA vstup(v tom je ten problém, DVI jede v pohodě), mě stačilo zmáčknout tlačítko Auto(případně autoadjust) a obraz se sám srovnal. Pokud to tlačítko nemáš přímo na monitoru tak by mělo být v menu. Jestli máš CRT a nepomůže Alt+Tab tak jedině to, co psal Fraxinus.

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“