Amazonka - nefunkční critical strike?

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Amazonka - nefunkční critical strike?

Příspěvek od Sir_Mac » 05.03.2013, 21:34 hod.

Dobrý večer všem,

mám praktický dotaz na amazonku a její critical strike. Tento skill si budu chtít vylepšit na 20 a výš, půjde-li to, nicméně mám s ním pravděpodobně problém. V úplných začátcích hry (rozumějte procházka po Blood Moor a zabití Corpsefire v Den of Evil) se vždy při "aktivaci" critical strike ten úder opticky o něco změnil. To švihnutí kopím mělo jakýsi červený chvost, zvuk úderu do monstra byl poněkud jiný, silnější, a na zdraví monstra bylo evidentně vidět, že jsem mu uštědřil "dvakrát tolik" než by se slušelo.
Ale nyní, když mám kopí s 5% šancí na uštědření Amplify damage jsem v Black Marsh na normal, tak se domnívám, že Critical strike nefunguje. Už se neobjevuje žádný úder s decentním červeným chvostem, ani "zvuková nápověda", že jsem uštědřil Critical strike není slyšet a ani při útoku nevidím na zdraví monster, že by nějaká z mých ran byla silnější, než ty ostatní. Jediné, co teď vidím a slyším, když někomu uštědřím amplify damage...

Podotýkám, že hraji na Players 8.

Otázka zní - Critical strike má nějaká tichá omezení, nebo se po určité době přestane vizuálně a zvukově odlišovat od ostatních útoků? Zdá se mi, že prostě nefunguje.

Díky za odpovědi.

Edit: Nyní jsem se soustředil na pozorování mé amazonky při útoku - občas je při schopnosti "JAB" zobrazení útoku jakoby v modrém chvostu, občas v červeném, že by to byla indikace Critical Strike ? (Červený chvost při CS a modrý bez CS?)
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Amazonka - nefunkční critical strike?

Příspěvek od Slw » 06.03.2013, 10:26 hod.

hmm, a jedeš skill, bo máš obyč attack? já mám pocit, že jakmile nahodíš nějaký aktivní skill+ třeba naskakuje amp tak je tam už vícero vjemů a Ty prostě nevnímáš critik str. a já mám pocit, že critik se stejně projevoval u amy na startu jako malý bílý záblesk u attacku. hmm pamětníci?

edit: nerozumím tomu chvostu. není to indikace LL/ML??
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazonka - nefunkční critical strike?

Příspěvek od Sir_Mac » 06.03.2013, 10:42 hod.

Pro Slw:

1) ano, útočím skillem JAB (3 rychlá bodnutí za sebou), dokud mi nedojde mana
2) ano, mám stále kopí s 5% šancí na uštědření Level 1 Amplify damage při útoku
3) s tím chvostem jsem se nepřesně vyjádřil -
A) když se aktivuje amplify damage, tak je to jednoduché, monstrum či monstra mají nad hlavou animaci signalizující dané prokletí,
B) soustředil jsem se na amazončiny ruce, v oblasti, kde drží kopí - někdy je animace, jakýsi "oblak, čmouha, chvost" červený, někdy je tentýž "oblak, čmouha, chvost" zbarven bíle. Jestli buď ten červený či ten bílý "oblak, čmouha, chvost" je critical strike, čert ví. Jak říkám, na zdraví monster to rozpoznat nejde, protože ani při jednom z těch stavů (bílý / červený "oblak, čmouha, chvost") nelze vidět větší úbytek jejich zdraví.

Jinak i na players 8 je to lahoda, vším projíždím, spolu s ledovou lučištnicí, jako nůž máslem... Uvidíme, jak to půjde dál...
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazonka - nefunkční critical strike?

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.03.2013, 00:02 hod.

Slw: Řek bych, že Sir_Mac myslí toto.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazonka - nefunkční critical strike?

Příspěvek od Asman » 07.03.2013, 07:51 hod.

Chvosty, které nejspíš myslíš jsou indikací Life Stealu a Mana Stealu, nejspíš máš obě z těchto vlastností někde na svém vybavení. Na obrázku od Dark_Deamona je vidět Critical strike.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Amazonka - nefunkční critical strike?

Příspěvek od Slw » 07.03.2013, 08:39 hod.

vy jste kluci šikovní :wave: Dark_Deamon - jj, tyhle "záblesky" které indikují critiku mě děsí i dnes :green: ; Asman - přesně
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazonka - nefunkční critical strike?

Příspěvek od Sir_Mac » 07.03.2013, 20:41 hod.

Tak to, co Dark_Demon ukazuje jako Critical Strike já bohužel nevidím... Je pravda, že mám kopí, ne luk...

Ale žádnou "hvězdičku" jako na obrázku od Dark_Demona nevidím... takže otázka zní - ví někdo, jak má vypadat uštědřený Critical strike s kopím? Resp. je nějaký VIZUÁLNÍ rozdíl mezi útokem (třeba skillu JAB) a critical strike (třeba znovu se skillem JAB) ? Mám podezření, že prostě ten Critical strike nefunguje... Díky.

Edit: Omlouvám se Dark_Deamonovi, promiň za zkomolení nicku na Dark_Demon...
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“