Low lvl itemy

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316
Low lvl itemy

Příspěvek od Maarshjaz » 09.11.2013, 00:47 hod.

Furt se tu pišníte vašima mega uber runama a itemama, co vám stále padají.
Já se k tomu vrátil po jaký době a jedu od začátku bez itemů a poprvé hardcore, zatim jsem ripl tři bowy, protože čtvrtý akt už je hodně těžký, když mám dmg okolo kila a žužlám jednoho plivače půl minuty D:.
Ptám se, kde bych měl findit low lvl unikáty a sety na normal obtížnosti, ví někdo?
Andy jsem zkusil pár desítkrát, ale na tom normu to fakt nepadá.

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Low lvl itemy

Příspěvek od siky8 » 09.11.2013, 03:13 hod.

Neviem mne príde Normal obtiažnosť skôr ako taká "predohra". Zatial som na nej nemal vážnejší problém a dá sa dohrať aj zo základnými items. Napíš nám o tej postave trošku viac nech máme v rukách aj nejaké karty predtým ako sa ti budeme snažiť pomôcť.

Ako si rozdelil skill pointy? Na aký build si sa zameral?
Čo rozdelenie stat pointov?
Aký si level?
Na akom players hráš? (pokial hráš na vysokom players skús ho znížiť)
Akého používaš Merca?

K tvojej otázke, môžeš skúsiť pár krát council members alebo Mephista... ale nemyslím že chyba je až tak v itemoch.

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Low lvl itemy

Příspěvek od Maarshjaz » 09.11.2013, 09:52 hod.

Hraju bowu, to je bohužel dle mého, jedna z nejtěžších postav, protože dobrý luky moc často nepadají, zatímco sekery/meče/klacky padaj furt a dost často jsou i silný.
Jedu bowu na cold/fire, Exploding Arrow maxuju co to jde, Ice Arrow pár bodíků, pak úhyby po jednom a crit jsem dal 5.
Staty strg na nošení věcí, dex na nošení věcí a life max, v plugách to přehazuju když padne lepší brnko.
Merc defensive 2akt, velká obrana s úhyby je celekm slušný oddíl, ale i tak mám 250 life a to mi dá venom ve 4a dvě rány a ležím.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Low lvl itemy

Příspěvek od hami » 11.11.2013, 22:33 hod.

Maarshjaz: a jaký máš lvl, na jakýho playera hraješ?, jakou máš verzi hry?
Osobně bych neinvestoval do víc skillů, ale nejdřiv jeden vymaxoval - ze začátku stejnak nepotkáš moc imunit. 250 life je fakt málo, pokud máš problémy s jedem, tak se to dá řešit potionama.
Pokud máš s D2 málo zkušeností doporučuju to skusit na softcore
PS: Normal se dá s postavama jako assasinka či sorcka dohrát i bez výbavi, čili bych spíš potrénoval uhýbání a běhání. Bez rezistů a armor se dá na normal i celkem obejít
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Low lvl itemy

Příspěvek od Maarshjaz » 12.11.2013, 08:58 hod.

Ted už žádný, zase jsem ripnul, byl jsem už na NM ve 4 aktu, potkal jsem souly vedle izuala a ač jsem měl light resist 64, nějakých patnáct soulů neutankuju a valkyrie se furt toulá.
Lvl je fakt jedno jaký mám, furt se mění, jedu players 8 celý první akt, na andariel si to shodim na players 3 a pak zase na players 8 než dojdu do toho vesmíru. Od vesmíru jedu primárně players 1, protože potvory jsou už dost tuhý a luky moc často nepadaj.
Zkušenosti mám docela velký, ale jenom s multiplayerem, hrával jsem na hellgate, ale tam ti začáteční itemy daly hráči, single jsem hrál jenom když jsem s diablem začínal a to je deset let zpátky.
A assasinkou a sorckou ano, tyhle dvě postavy jsou fakt easy i na singlu, i palach jde dohrát bez problému a o summonerovi ani nemluvím (Nehrál jsem singl ale tohle je logický celkem), ale bowa je prostě těžká, věčně nemá manu, luky dávaj brutál malé poškození, abych to zvedl musím dávat body do dexterity a tím si nemůžu tunit životy.

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“