Diablo 2 - Frame Limiter

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Diablo 2 - Frame Limiter

Příspěvek od siky8 » 13.12.2013, 18:09 hod.

Ahoj, D2 mi beží permanentne na 25FPS, je tam určitý frame limiter ktorý ma nepustí na vyššie čísla. Včera som ale skúšal pustit D2 v okne a mal som oveľa viac FPS (hra bola plynulá bez sekania).

Vie mi niekto poradiť ako vypnem frame limiter? Som si istý že môj ntbook zvládne viac ako 25 FPS :green:

win XP, 1.13c, singleplayer

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Diablo 2 - Frame Limiter

Příspěvek od ihatemylifep » 13.12.2013, 20:26 hod.

Ten limiter nevypneš nijakým spôsobom,všetky animácie v D2 sú robené v 25 snímkoch za sekundu takže hra beží stále 25fps.

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 - Frame Limiter

Příspěvek od siky8 » 14.12.2013, 03:30 hod.

Áno to som si myslel aj ja. Lenže na blizzard fóre som čítal že v offic multiplayeri je frame limiter vypnutý.

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Diablo 2 - Frame Limiter

Příspěvek od ihatemylifep » 14.12.2013, 08:28 hod.

http://diablo2.diablowiki.net/FPS Viac sa dočítaš tu,aj keď v multi máš viac FPS,nijak to neovplyvňuje rýchlosť hry a hra beží stále rovnako ,takže ak sa ti to seká,skús zapnúť D2VidTest a zaškrtni možnosť 2D,to by sa ti fullscreen už nemal sekať :wave:

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 - Frame Limiter

Příspěvek od siky8 » 14.12.2013, 16:53 hod.

Áno ja som čítal celé toto ale napriek tomu som sa stretol s príspevkami že multiplayer hra bola oveľa viac "smooth" (hladšia) na porovnanie zo singleplayerom.

Vyskúšal som to, limiter sa mi in-game posunul na 50fps (viac ma nepustí) a keď dám esc tak mám FPS 800 :lol: Každopádne díky za rady, som zvyknutý na toto, nieje to žiadny problém ale keď som to spustil v okne tak sa mi zdala hra hladšia. Preto vznikla aj táto moja otázka :) Btw keď to zapnem na 2D tak sa nedá nastaviť perspektívny pohľad takže ja sa vrátim k tomu 3D :)

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“