runova slova pro Ancestral Recall

Návody jak co udělat a upravit

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
kotbogomot
Quill Rat
Příspěvky:3
runova slova pro Ancestral Recall

Příspěvek od kotbogomot » 08.03.2013, 13:21 hod.

Ahoj, muze mi prosim nekdo poradit ? :) Jak zprovoznit Dragon a Dream runova slova v Ancestral Recall 1.10? Mam naistalovano diblo2 expansion v 1.10 a tato runova slova, ktera jsou urcena jen pro ladder v 1.11 se mi podarilo zprovoznit stazenim jakehosi souboru ..data/global/excel/upraveny text, a pridanim atributu -direct -txt ke spousteci ikonce pro single player. Myslel jsem, ze pridanim -direct - txt atributu ke spousteci ikonce AR to vyresim taky, ale bohuzel to nefunguje :) Tak kdyby nekdo vedel jak naucit AR v 1.10 pouzivat vsechna runova slova i pro single player budu mu neskonale vdecny :) Diky .

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: runova slova pro Ancestral Recall

Příspěvek od ZOMB » 08.03.2013, 14:49 hod.

Ahoj,

zkus si stáhnout D2SE Modmanager a pak si stáhnout plugin pro mod - zde http://phrozenkeep.hugelaser.com/filece ... df2c1d19fe

Víc o D2SE http://phrozenkeep.hugelaser.com/forum/ ... =58201&f=7

Tenhle program doporučuju, můžeš mít víc modu najednou nainstalovaných a žádné problémy s instalací modu Tě nečekají ;)

Moje rada ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

kotbogomot
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: runova slova pro Ancestral Recall

Příspěvek od kotbogomot » 08.03.2013, 18:03 hod.

Ahoj, me ani tak nejde o jednoduchost a prehlednost spousteni jednotlivych modu hry, ale o to jestli je mozne, a pokud je, tak jak, zprovoznit runova slova verze 1.11 originalni hry v AR modu. AR mod ve sve posledni uprave tznm 1.10 muze pouzivat pouze runova slova do 1.10 originalni hry. Kazdopadne za odpoved diky :).

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: runova slova pro Ancestral Recall

Příspěvek od ZOMB » 08.03.2013, 18:22 hod.

Tak ono to jde...

Teď stahuju ten mod a pak napíšu, jak moc by to bylo složité ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: runova slova pro Ancestral Recall

Příspěvek od ZOMB » 08.03.2013, 18:41 hod.

Ok... tak jsem stáhnul, podíval se na to... upravil a spustil... pravděpodobně to funguje, jen ten inv je nějaký divný (upravoval jsem d2se modplugin, asi je to jím - asi špatná verze)

Nevidím důvod, proč by ale ta runewords neměla fungovat i tím starším (ručním) způsobem, jak jsi to zkoušel... přes -direct -txt by to prostě mělo jít...
1) Vytvořit složky data/global/excel - a zde vložit soubor runes.txt (z verze 1.11)
2) Vytvořit zástupce, upravit cíl (-direct -txt napsat až za uvozovky!!)

Všechno si ještě jednou zkontroluj... a kdyby to pořád nešlo, tak napiš jak jsi postupoval a odkud jsi co stahoval...

Hodně štěstí ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

kotbogomot
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: runova slova pro Ancestral Recall

Příspěvek od kotbogomot » 08.03.2013, 22:39 hod.

Ok. Tady jsem se dostal taky , ale kdo vi jak to teknokyo vytvarel, mel asi nejaky svuj modding programek. AR s -direct -txt se tvari, ze je funkcni, ale neni. Krome poruseneho inventare jsou ve hre originalni monstra, expy/mapy bezi podle AR verze - vznikl nejaky hybrid :). Diky za cas.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: runova slova pro Ancestral Recall

Příspěvek od ZOMB » 08.03.2013, 22:46 hod.

Za málo ;)
... on jestli teknokyo upravoval i runova slova, tak potom se ani nedivím, že to nefunguje...

Asi se musíš smířit s tím, že runewords z 1.11 tam nedostaneš :(

Kdybys měl chuť, můžeš taky někdy zkusit můj mod - Is Alive ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Tutoriály, Návody“