Median XL

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Hlasování: Median ?

Znám, hrál jsem 2008
14
25%
Znám, hraju XL
28
50%
Znám, nehraju
9
16%
Neznám, hraju
2
4%
Neznám
3
5%
 
Celkem hlasů: 56

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572
Re: Medianxl

Příspěvek od Kubis » 27.11.2008, 14:58 hod.

Nemám s Medianem vůbec žádnou zkušenost a chtěl bych to zkusit..mám teď období kdy mě D2 trochu omrzelo tak chci zkusit tohle..
Nemám vůbec žádnou zkušenost tak pár blbejch otázek:

jakou musim mít na Median XL verzi D2LoD?
existuje na něj čeština?

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Medianxl

Příspěvek od saesa » 27.11.2008, 15:51 hod.

1.12
ne
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Median XL

Příspěvek od Garn » 27.11.2008, 20:51 hod.

Zatím Asska na poisny, používám combo batstrike charge 2 + way of the spider + way of the phoenix, trochu mi dělá problém cold efekt, ale to se časem srovná, co vy ? Nějaké názory ? Mě teda hra zaujala a to že hodně, Median hraju mnohem raději než základní D2...ještě mě dost zaujala Asska s Naginatou a jet na way of the spider a blink + hades gate...
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Median XL

Příspěvek od Javurek » 27.11.2008, 22:19 hod.

Double topic, tak jsem to sloučil do hlasování sem.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Median XL

Příspěvek od Drakesis » 01.12.2008, 12:28 hod.

vyborny mod, ty uber questy jsou fakt sila. hraju to na singli a fakt se Lazovi povedl :)

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Median XL

Příspěvek od saesa » 01.12.2008, 13:13 hod.

Median je klasická ukázka toho, jak se může dobrá myšlenka zvrhnout. 8)
Začne nudit v okamžiku, kdy přijdeš na to, jaké si nasadit předměty, jak využít možností hry. Pak si dáváš cokoliv s prstem v nose.
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Median XL

Příspěvek od Drakesis » 01.12.2008, 17:51 hod.

To je sice pravda, ale na tejden te to zababi az az, ze ani nebudes mit chut na "klasiku" (aspon teda ja :) )

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Median XL

Příspěvek od Garn » 02.12.2008, 19:01 hod.

saesa píše:Median je klasická ukázka toho, jak se může dobrá myšlenka zvrhnout. 8)
Začne nudit v okamžiku, kdy přijdeš na to, jaké si nasadit předměty, jak využít možností hry. Pak si dáváš cokoliv s prstem v nose.
Co bych teď měl dělat, můžu ti říct, že jsi to nepochopil, že jsi to snad ani nehrál nebo nedohrál, že jsi to začal hrát s předem jasným verdiktem...nemám sílu ti to vyvracet, tak snad jen tento post zakončím citací křesťanů, které sám nevěřím: "Každému jeho nebe."
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Median XL

Příspěvek od saesa » 02.12.2008, 21:45 hod.

Co to plácáš, prosím tě? Median jsem hrál na regwizaru skoro rok. Jinak singl jsem hrál průběžně od první aphy, t-t, když ještě ani nebyla stránka.

Median XL jsem betatestoval.

Pořád platí, co říkám.
( Btw, snad se ti jednou podaří s tím summonerem zabít diabla na normal... )
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Median XL

Příspěvek od Garn » 02.12.2008, 21:48 hod.

Co to plácáš ty ? Rok hraješ hru, která tě nudí ? To jsi dobrý blázen :twisted:
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Median XL

Příspěvek od saesa » 02.12.2008, 21:50 hod.

Ne, rok až dva roky přicházíš s každým jedním charem na ty principy, které z toho modu dělají nudnou záležitost.
To se ti kupříkladu v mých armageddon levelech nemůže stát. Nejenže si tam sám nic nedáš, ale dokonce i full party, pokud ji nehrajou lidi, kteří to opravdu umí a s nejlepšíma věcma, hodně rychle vykape.
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Median XL

Příspěvek od Garn » 02.12.2008, 21:54 hod.

Tak ale potom tě ta hra rok až dva bavila ? Na mé poměry je to dost, málo her hraju dýl jak rok, spíš přestanu a pak se k ní vrátím.

(btw nebyl to diablo ale mephisto a už je dole, než jsem začal hrát Median, tak jsem se s ním nudil v II. Aktu NM...)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Median XL

Příspěvek od saesa » 02.12.2008, 22:00 hod.

A teď akorát, kdykoliv narazíš na uberlevely, nebo se dostaneš k elite/heroic, tak budeš pořád chcípat. Opravdová zábava.
A pak s věcma to bude zas tak nudné, že jediným kliknutím na skill zničíš celý screen ( na players 8, na slavý hcm 11 atd )
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Median XL

Příspěvek od Drakesis » 04.12.2008, 20:27 hod.

Tedka se momentalne trapim se svym holy- paladinem v kurastu.. je to naky moc tezky oproti Medianu 08... proti tem elitam se fakt moc necapu, i kdyz jsem tento build hral v puvodni verzi a tam to byl owner :)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Median XL

Příspěvek od Drakesis » 06.01.2009, 11:10 hod.

Dalsi zazitky z XL:

Dnes vecer jsem se prokousal na lvl 61 a stale nedavam Bnorm :D
Baal plive naky heroicky monstra, samy poizn dmg atp., coz myho palu pekne nici :(

Uber lvl jsou i na norm peknej hukot, kazdej tam rozdava slupky ze padam na 3 rany, nvm esli Laz moc tu obtiznost nepremrstil oproti medianu 08.

Na konci "vlnobiti" Bnormu, kdy by mela nasledovat lehudka- baal, na me cekalo asi 15 az 20 baalů dohromady :D no pekne jsem si poripal, ale za ten pocit , ze sem to dohral to stoji :D to by me zajimalo, jak to bude vypadat na Hell :P

Edit: No Patriarchy se asi nedockam, tak musim zamachrit s timdle XD

Obrázek

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Median XL

Příspěvek od saesa » 07.01.2009, 18:19 hod.

Můžem zahrát spolu po hamachi. Určitě se ozvi!
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Median XL

Příspěvek od AJey » 13.01.2009, 18:20 hod.

prave zacinam.nejaky build tip na amku hc?
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Median XL

Příspěvek od saesa » 14.01.2009, 09:10 hod.

Bloodwitch google :!:
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Median XL

Příspěvek od AJey » 14.01.2009, 10:14 hod.

Jasne googlik vyresi vse napr ofi forum ale kdyz uz je tohle forum tak chci vyuzit vase poynatky. ja spis pokukoval po bow trinity.
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Median XL

Příspěvek od Drakesis » 14.01.2009, 15:27 hod.

try: http://modsbylaz.14.forumer.com/viewtopic.php?t=4914

doporucuju: Unholy Caster Paladin, Bow druid ;)

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“