The Pandemonium Event

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
siroga
Gorebelly
Příspěvky:203
The Pandemonium Event

Příspěvek od siroga » 17.12.2010, 00:41 hod.

Ahoj, chtel bych se zeptat jestli je nejakej mod (neco jak plugy treba) kterej by zpristupnil The Pandemonium Event ale se vsim vsudy, protoze plugy tam ma jen uber bosaky bez minionu... a aby to bylo na verzi 1.13

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: The Pandemonium Event

Příspěvek od siroga » 18.12.2010, 00:29 hod.

pripadne kdyby nekdo vedel nejakej mod na zvetseni rozliseni, sem koukal ze ten multires je jen na 1.12 ... a ja bych nerad dostaval IM takze hraju 1.13 :D

Uživatelský avatar
Oblivion
Wraith
Příspěvky:111

Re: The Pandemonium Event

Příspěvek od Oblivion » 18.12.2010, 12:13 hod.

Pokiaľ myslíš presne taký UT ako je na bnete, tak to sa ešte nikomu nepodarilo spraviť. Ale myslím, že mody, kde bossovia dokážu spawnovať minionov existujú. Videl som raz niečo také, ale neviem ani meno modu ani autora ani nič bližšie...

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: The Pandemonium Event

Příspěvek od siroga » 18.12.2010, 13:09 hod.

Oblivion píše:Pokiaľ myslíš presne taký UT ako je na bnete, tak to sa ešte nikomu nepodarilo spraviť. Ale myslím, že mody, kde bossovia dokážu spawnovať minionov existujú. Videl som raz niečo také, ale neviem ani meno modu ani autora ani nič bližšie...
tak nemusi bejt presne jak na bnetu ale tak aby tam nebyli bosaci samotny bo co sem tak koukal tak ty minioni jsou docela brutalni a tak sem si to chtel skusit i s nima :D

Uživatelský avatar
Malcom
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Malcom#2205
Bydliště:Rudná u Prahy

Re: The Pandemonium Event

Příspěvek od Malcom » 08.01.2011, 22:10 hod.

hraju single 1.12 a vypadl mi z contessy Key off Terror,predtim jsem mel nahranel Plugy ale nejak se mi nelibyla velka truhla tak jsem to odinstaloval a pri najezdech na ni pro runy mi vypadl klic :?: Pujde mi otevrit Uber kdyz budu chodit na contesu, summonera a nihla?diky :lol:
http://img811.imageshack.us/i/screenshot005r.jpg/

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: The Pandemonium Event

Příspěvek od siroga » 09.01.2011, 01:31 hod.

klicema UT neotevres ty potrebujes na slabsi uber bosse co ti dropnou itemy na otevreni UT ale jestli muzu poradit tak se sosou na ne ani nechod z hodne velkou davkou vydrze bys mohl ziskat ingredience na vstup do UT ale tam to stejne nedas... nechapej to spatne, ne ze bych chtel rict ze mas slabou postavu ale tam se proste sosa chytat nebude...

Uživatelský avatar
Malcom
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Malcom#2205
Bydliště:Rudná u Prahy

Re: The Pandemonium Event

Příspěvek od Malcom » 09.01.2011, 09:06 hod.

ja mam vice postav,Hammera me slo jen o to,jestli mi to pujde otevrit kdyz nemam plugy a hraju cistou hru bez niceho patch 1.12 :?: Jestli uz v tomto patchi je to udelane ze se tam neostanu a nebo az od patche 1.13,chtel bych na single torch a anihilus :D

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: The Pandemonium Event

Příspěvek od homer_cz » 09.01.2011, 09:34 hod.

Bez plugů nebo jiného módu ti použít nepůjdou ani v 1.13...
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Malcom
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Malcom#2205
Bydliště:Rudná u Prahy

Re: The Pandemonium Event

Příspěvek od Malcom » 09.01.2011, 11:37 hod.

dnes jsem to zkousel transmutovat 3 key a fakt to nejde :D ,kluci jak to delate kdyz chcete mit jen otevrenej pandemonium quest,na single?posbirate klice,nahrajete plugy udelate uber a pak smaznete?je tam torch a anihilus pak zustane?nebo nejakej jinej real mod,chtel bych klasiku normal truhla a tak,jen otevrenej povoleno otevrit pandemonium Q ;)EDIT
Naposledy upravil(a) Malcom dne 09.01.2011, 12:19 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: The Pandemonium Event

Příspěvek od Jireky » 09.01.2011, 11:58 hod.

Musíš mít 3 různý klíče, ni?
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: The Pandemonium Event

Příspěvek od siroga » 09.01.2011, 12:26 hod.

Jireky píše:Musíš mít 3 různý klíče, ni?
3ruzny klice na kazdyho podrazduho ubera takze dohromady 9 (od kazdyho 3) a stejne jak uz je receno vyse tak byz plugy nebo neceho podobnyho co povoli tenhle q ti to stejne nepujde... navic osobne bych ztezi povazoval zvetsenou truhlu v plugy za jakysi cheat, precejen kdyz se to tak veme tak plugy jen zpristupni veci co jsou na rearmu a usnadni to co kazdej i tak dela, prehazovani veci na jinou postavu (bud kvuli hrani nebo jen na uschovu, a to dela bezne kazdej na rearmech tim ze zapne 2 klienty a na singlu ze si to prehodi pomoci atmy(pripadne ty itemy rovnou vyexportuje do jednotlivych souboru)) jediny co je takovy trosku cheatersky je to prezordelovani skillu a statu :D to pak ma nejsnadnejsi sosa ktera proste bude pouzivat element co je zrovna nejvhodnejsi :D

Uživatelský avatar
Malcom
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Malcom#2205
Bydliště:Rudná u Prahy

Re: The Pandemonium Event

Příspěvek od Malcom » 09.01.2011, 13:25 hod.

JJ s tim prerozdelovanim bodu a statu to je taky na pikac :roll: nevim proc to tam udelali,vzdyt mohli jenom povolit otevrit uber a nic vic
existuje jeste neco jineho krom tech PLUGY :?:

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: The Pandemonium Event

Příspěvek od Tordah » 09.01.2011, 15:32 hod.

battle.net
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“