MEDIAN XL

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec
MEDIAN XL

Příspěvek od Bartuc » 26.04.2011, 13:07 hod.

Nazdar kluci... Rozjel jsem Uberquest Azmodan,už druhý den ho nemůžu dát.. jsem skoro max level.. ale zabije na prvou ránu mě i moje summony.. Nějaká rada?
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 26.04.2011, 14:05 hod.

Tak za první bys nám měl napsat build charu, a equip co mas...

Jinak azmodan je pekna potvora taky me to moc neslo... ale nakonec jsem ho s poison dudu dal...

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Bartuc » 26.04.2011, 14:51 hod.

mam vymaxovany všechny summony..equip nic moc...mám to co mi vypadlo z Mepha.. ale problém bude asi v tom že když použiju skill Deathlord,tak se sníži defense a damage mych summonů.. ale nechápu proč dá taky mě hned..
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 26.04.2011, 16:41 hod.

kdyz mas skill deathlord tak to dobre chapu, ze jsi meele necromancer?

Za meele jsem nikdy nehral, ale ted jsem dotahl bow necra na 104 lvl a uplne v pohode... za toho bow staci kdyz nasadis achilos set... a za toho meele ti muzu leda poradit nedavat skill deathlord a namaxovat TALON'S HOLD

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Bartuc » 26.04.2011, 16:55 hod.

Jo,jsem meele... Zkusil jsem to jěšte jednou beze skillu Deathlord ,ubral jsem mu asi 60 procent života ,pak jsem ztratil miniony ..neměl jsem čas oživovat.. když se dostal ke mě bylo neskoro.. health aj damage summonů razantne stoupl beze skillu .. a můžu se zeptat? je lepší si nastavit skilly na F1-F12 ,nebo klasický S a vybrat skill? Protože potrebuju měnit skilly dost často, hlavně na summoning totemů ..
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 26.04.2011, 17:00 hod.

urcite na F1-12 kdybych ja nepouzival Fx tak bych se nikam nedostal :) a zkus si nastavit na jedno pismeno i town portal scrol a jakmile ti zabijou miniony tak jdi do mesta znovu vyvolej a znova do nej... ;)

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Tabul » 26.04.2011, 18:54 hod.

Pokud si to dobře pomatuje tak Azmodan má skill, že když někoho zabije (miniona/hráče) tak se mu doplní 100%HP, takže pokud budeš vyvolávat miniony tak ho jen tak nezabiješ. A také pokud si dobře pomatuju tak má Nekrouš Unholy Shield (nebo tak nějak), co mu dá na "krátkou" chvíli nesmrtelnsot (až 30 sekund).
Tak zkus to takhle: Dej si na switch výbavu, která má co nejvíce +XX buff duration (např 2x6 runa, nevím jaká to byla ale dávala 10% buff dura), aby ti vydrželo Unholy Armor 30 sekund. Pak vychalstej elixír který ti zruší spell timer a zkus ho zabít, jestli se k němu neodstaneš tak teleport může pomoct.
Ještě ti dám jeden tip, když ho dokážeš zahnat do jednoho rohu, tak monstra v rohu naproti (X) ztratí nesmrtelnost. Tak to tam můžeš všechno vybít aby jsi byl jen proti jemu.
Azmodan je docela vořech, já ho dal až se slušným equi. Tak jestli ani tohle nepomůže tak zbývá jediné: vtrhnout XXkrát do K3K BA (na sety a unikáty) nebo Faunzti (na Great Runy) a zmasakrovat ho s lepší výbavou. ;)

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Bartuc » 26.04.2011, 19:05 hod.

Ten Unholy Shield je ne na 30 sekund,ale na 10 sekund.. Ale já to nepoužívam,protože je mi to k ničemu..miniony mi zabije přesto.. a když to prestane účinkovat tak mě sundá na první ránu.. všechny uberquesty kromě tohohle jsem udělal... a mám taky problém s dropem.. za celou hru , a to jedu už obtížnost Destruction,mi nepadl ani jeden set,a to jsem dělal opakované nájezdy... Jako armor mám osocketovanej ancient armor ,což je nic na tuhle obtížnost.. nevíte kde bych mohl najít něco fajn? Myslím že z celýho equipu mám nejhorší armor..
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 26.04.2011, 19:09 hod.

30s je spell timer nesmrtelnost ti vydrzi tak cca 3-4 sec... a to ze se azmodan dohealuje kdyz ti nekoho zabije tak to slysim prvne... tech 10 sec se me zda moc...

a na sacred unique a sety jdi do K3kBA, me to tam nejvic pada na players 3

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Bartuc » 26.04.2011, 19:14 hod.

To bych se neodvážil hrát Median na playersX ... hrám na players 1 , a aj to je zatraceně těžký..
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Tabul » 26.04.2011, 19:19 hod.

kolij píše:30s je spell timer nesmrtelnost ti vydrzi tak cca 3-4 sec...
Tak kecám, 25 nebo 20 sekund to vydrží.
Tabul píše:má Nekrouš Unholy Shield (nebo tak nějak), co mu dá na "krátkou" chvíli nesmrtelnsot ( xx sekund).
Tabul píše:mDej si na switch výbavu, která má co nejvíce +XX buff duration (např 2x6 runa, nevím jaká to byla ale dávala 10% buff dura), aby ti vydrželo Unholy Armor 30 sekund.

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Bartuc » 26.04.2011, 20:04 hod.

Já jsem nikdy nevědel co to znamená to buff .. Dá se to udělat ,aby to trvalo víc než 5 sekund?
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Tabul » 26.04.2011, 20:25 hod.

Dá se udělat aby to trvalo až těch 25 nebo 20 sekund (alepsoň u pala a pochybuju že u nekra to bude jinak). Dává to Nih runa a i nějaké věci.

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Bartuc » 26.04.2011, 22:27 hod.

Tak a je to! Díky za pomoc kluci.. po přidání run Unholy Shield trval 15 sekund.. Když mi zabil miniony ,tak jsem ho použil a se sbou Scythe jsem ho dokončil.. To bylo něco.. Mám pocit že bych to nezvládnul kdybych nenašel nový armor..
A jinak,prý jsou v Medianu nějaký summoning questy.. když zmíchám Candle a Victim´s Heart tak vznikne kniha.. a co pak s ní?
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 27.04.2011, 12:51 hod.

jo ve speciálních lokací použiješ skill dark summoning, a tím vyvolas bosse a nekdy i jeho miniony, a pokud ho na destruction zabijes tak dostanes uber charm. viz. zde http://modsbylaz.hugelaser.com/

tencanek
Quill Rat
Příspěvky:49

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od tencanek » 04.05.2011, 00:12 hod.

Azmodan byl ve verzích před 1.Z9 dost hnusný, hustota potvor byla mnohem horší než teď, což mému předkolumbovskému kompjůtru působilo příšerný lagfest. Jinak musím říct, že melee necro byl mou nejsilnější postavou, když jsem začínal. Má vlastně všechno, co je potřeba třeba na farmení Fauztinvillu a Tojary - obrovské slow z Talons Holdu, slušné reanimáty a summony plus life leech z Famine. Pro začátek určitě jeden z nejlepších charů.

Jinak je to pár dní, co se mi podařilo získat charm z Vizjunu - blanku natrhnul thrower barbar. Jinak na tenhle level je výborný trap rat druid, má absolutně největší damage/sec, co jsem kdy v medianu viděl a survivabilita je taky slušná. Když tak napíšu equip, kdyby měl nějaký medianista zájem.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od kolij » 04.05.2011, 13:20 hod.

Chci se zeptat jaké máte zkušenosti s paladinem? Je lepší meele nebo caster?
Já jsem přemýšlel o meele RETALIATE, co myslíte vy?

A ještě mám problém dropnout sacred naginatu... mám rozjetou pounce assku a proboha nemůžu ji nikde najít, už jsem jednu měl, ale ta se záhadně ztratila... :roll: a už jsem Xkrát prošel K3KBA a nic. Tak kam bych měl na ni zajít?

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Tordah » 04.05.2011, 13:59 hod.

Kolij Odohral som unholy castera so summonmi este davno, ale co viem tak v skorych verziach bol retaliate nekonecne super. retaliate + poison passive uberskill = win. Neviem ci bol odvtedy nerf na retaliate. postuduj changelogy

naginata farming tutorial: duncraig duncraig duncraig duncraig. duncraig? duncraig.
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od Tabul » 04.05.2011, 14:26 hod.

Hrál jsme jen Unholy Castera a s ním jsem dal všechno kromě Laza. Ale myslím, že by i ten po velevelký dávce trpělivosti šel zabít (X hodin).

EDIT: Teď se koukám na ten Version Log a čumim:
- Sacred Armor: no longer affected by buff duration items.
Takže nevím jestli by s ním šlo vymlátit pořát všechno xD

tencanek
Quill Rat
Příspěvky:49

Re: MEDIAN XL

Příspěvek od tencanek » 04.05.2011, 14:48 hod.

kolij: Docela mě rmoutí, co ti teď napíšu, ale v 1.Z9 je pouncesin mrtvý build. Důvod? Pounce jako oskill(tedy u všech krom amazonky) má timer 1 vteřinu. Nicméně throwassasina s Maelstorm Mk II je teď zábavný mainstreamový build, Duncraig farmí jen o trošku pomaleji, než stará pounceassa.

Paladin teď jednoznačně holy a retaliate, uberskill plague - je to vlastně hybrid lazydina(plague a merkabah) a holy melee. Je super, dává Bremmtown a Fauzt naprosto s přehledem, duncraig je taky hratelný, ale nadřeš se. Unholy caster má teď obrovskou damage, ale jelikož bylo sacred armor nerfnuté, jak píše Tabul, tak i rychle chcípne. Ale Tran Athulua je s ním hodně rychlá, vpodstatě stačí najít Imperius set(je jeden z těch lepších setů)

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“